-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jestem, Grzesiu. Wszystkim życzę dobrego i spokojnego poniedziałku. Oby do piątku. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Może masz rację, Olenko... Bardzo miło zobaczyć niedzielnego Grzesia. I pogoda była piękna... Najważniejsze, że Grześ jest tam teraz szczęśliwy i bezpieczny. A o przeszłości to lepiej nie myśleć... I tak się nie dowiemy, co musiał przeżyć, Bidulek... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Grześ na pewno już czeka na Olenkę. Dobrej niedzieli. -
Ingrid, niestety nie umiem Ci pomóc... Może Tysia tu zajrzy później i coś doradzi...
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Fajnie, Olenko. Głaski dla Grzegorza. Czekamy na fotki i na to, co napiszesz po wizycie u Chłopaka... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jeszcze na chwilkę... Dziś poleciały moje deklaracje na marzec i kwiecień 2018, czyli 60 zł. Oby były już Grzesiowi niepotrzebne... Bo po co psiakowi deklaracje we własnym Domku?... -
Terro, jak by to było pięknie... Ale Dora karmiła Misia ponad trzy lata chyba i biedak był cały czas na ulicy... Może ludzie ze Szczebrzeszyna, którzy Misia lubili i chcieli mu pomóc, to albo już mają zwierzaki albo z wielu powodów nie mogą ich mieć. Ale kto wie?... Wszystko jest możliwe... Dobrej soboty dla wszystkich Przyjaciół Misia.
-
Kochana Ingrid, mam nadzieję, że Ci się udało z Apsikowymi ogłoszeniami... Dobrej soboty dla Wszystkich.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ciepło się witam ze słodkim Grzesiem. Dobrej soboty dla Was wszystkich. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Olenko, za Twoje ogłoszenia dla Grzesia to ja trzymam kciuki cały czas. Dniem i nocą. Tysi są nowe i dlatego napisałam... Nie tracimy nadziei na telefony o naszego Chłopaka...