-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dobrego piątku dla Grzesia i jego Przyjaciół. -
Myślami jestem z naszym Apsikiem...
-
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
Elisabeta replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Dzielny Foksik. I biedny teraz, bo musi pogłodować trochę... -
Tyskie staruszki czekają na cud... Czy doczekają?
Elisabeta replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Alfuniu, trzymam mocno kciuki za Fuksika. Jak wrócicie do domku, napisz, jak piesio się czuje... -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry, Grzesiu, czarna mordko. -
Apsik ma dobrych Przyjaciół, którzy tu czuwają, żeby miał zawsze świeżutkie ogłoszenia i był zawsze wyróżniony. Żeby jeszcze szybko mógł wrócić do zdrowia... Chyba wszyscy myślimy o jutrzejszym badaniu w Lublinie... Spokojnego dnia.
-
Zaglądam, bo myślę o naszym Apsiku...
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry. Poczekaj jeszcze trochę, Grzesiu. Nesiowata ma rację. -
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry jest bardzo miłe i ważne. Dla Grzesia też.