-
Posts
11409 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Elisabeta
-
Mocno trzymam kciuki za Domek dla naszego Apsika. Spokojnego dnia.
-
Apsiku, dzisiaj na pewno będziesz grzeczny i miły. Dobrej niedzieli.
-
Bardzo się cieszę z dobrych wieści, Radku. Tak miało być. Kciuki za Gajunię trzymam dalej. Dobrej niedzieli dla Was.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
U Grzesia ok, bo Grzesio jest cały ok. Bardzo cieszą dobre wieści. Dobrej niedzieli. -
W sobotni poranek zaglądam do Apsika i dobrego dnia Wszystkim życzę.
-
Radku, będę dziś mocno trzymać kciuki za Gajunię. Spokojnej soboty dla Waszego Domku.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do czarnego Smoka. Dobrego piątku. -
Apsiku, wyluzuj troszkę... Przecież potrafisz być takim miłym przytulasem.
-
grześ >>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<
Elisabeta replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Piękne zdjęcia. I miło się czyta to co piszesz, Murko. Nasz Grześ jest delikatny. Tak jak w tytule wątku...