Jump to content
Dogomania

Elisabeta

Members
  • Posts

    11409
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Elisabeta

  1. AlfaLS, ja byłam taka dumna... Przez chwilę. Chyba mnie to przerasta.:oops: Może podpowiedz. Tylko wolno i wyraźnie.:roll:
  2. A to już wiem, dlaczego nie mogłam odwiedzic Meggi..;) Ale dostałam się na odpowiedni wątek z postów na Twoim profilu. Kochane jesteście, że pomagacie staruszkom.:iloveyou: O Rockim myślę i wnet się zadeklaruję na stałe.
  3. Rocky, już mam Twój banerek.:) Uff... Troszkę to trwało, bo ze mnie to jest komputerowiec...:lookarou:
  4. Ja nie pamiętam. Za młoda jestem dogomaniaczka i za młody komputerowiec. Niektórzy późno zaczęli... ;) Zuzia fajna.
  5. :oops::loveu: A jak z banerkiem? I jeśli mogę go wstawic, to czy nie przeszkadza, że będę z nim na bazarku? Pewnie pytanie nie ma sensu... Oczywiście, że taki pies jak Rocky zasługuje na dobry los! Chociaż taki... zwyczajny. Tak go kiedyś określiła Jasza. Tym też mnie ujął.:iloveyou:
  6. Dziś przeczytałam wątek Rockiego. Zostanę tu z nim.:iloveyou: Na razie jestem na bazarku Jaszy, ale potem pomyślę, jak pomogę... Nie będzie to dużo, bo moja sytuacja jest niestabilna. W ogóle nie jest stabilna...:oops: Los Rockiego bierze za serce. I Twoja troska, Magda, o niego. Tyle lat mu pomagasz razem z wiernymi Cioteczkami... Nigdy bym nie pomyślała, że psa, którego ogłoszenie czytałam w "Metrze" czekając na otwarcie supermarketu, spotkam na bazarku u Jaszki. A zdjęcie przystojniaka sobie wycięłam i noszę w torebce...;) Magda, mogłabym umieścic banerek Rockiego w swoim podpisie? Nie będę taka "bez serca" na dogowątkach.:smile:
  7. Fajne zdjęcia i kochane tobołki.:iloveyou: Ale dr Sumińska ma chyba rację, że psów nie powinno się puszczac luzem w lesie... Biedny renifer...:-( Niby tylko pluszak... Jednak wywrócone w sklepach pluszaki Dobrzy Ludzie odwracają, żeby lepiej widziały...;)
  8. Javena, dziękuję za Twoją wiadomośc i zaufanie. Ja na Dogo jestem niezbyt zaangażowana i zorientowana.:oops: Podczytam wątek. Dogo07, wszystkiego dobrego. Teraz są ciężkie i bezlitosne czasy... Znaleźc pracę... Wiem coś o tym...
  9. Jaszko, na Twoim bazarku dla Rockiego takie piękne obrazki... Tam teraz głównie zaglądam.;) Ale u Misi i Reksia też cudnie. Te scenki z reniferkiem... Czekam na fotki.:loveu:
  10. Rocky, zajrzyj na swój piękny bazarek od Jaszy... To wszystko dla Ciebie.:kiss_2:
  11. A wiem, wiem... I już się szykuję.:bigcool:
  12. Oczywiście Rocki a nie Rocky...:oops: Przepraszam, piesku. Fajny jesteś. Trafiłam tu dzięki Jaszy.;)
  13. Napisałam już u Rockiego, ale tu też odpowiem.;) W piątkowym "Metrze" było Twoje ogłoszenie, magda222. Pozdrawiam.
  14. Tak, Rocky był w "Metrze". Rzadko ostatnio czytam tą gazetę, ale w piątek dostałam na ulicy. Teraz wiem, dlaczego... ;) Pozdrawiam.
  15. Jak ktoś łazikuje po lesie,wrzosowiskach, łąkach i mokradłach...:p Dopóki nie ma mrozu i śniegu, nie narzekam na pogodę. Wpleszcze paskudne... Mam nadzieję, że troszkę mniejsze niż na obrazku, Jaszko...;)
  16. Zdecydowanie psy też tak mają. Agresja z bólu. Przykra sytuacja... Trzymaj się Aniu Shirley.
  17. Gdarin, na miau zatwierdzanie wypowiedzi przez moda kończy się po ok. 10 wpisach.:-)
  18. Jaszko, już na śnieg czekasz? :crazyeye: Ja nie chcę śniegu! :-? Zresztą dziś u Was na Śląsku mają byc 22 stopnie. Na plusie...:grins:
  19. Znowu piękne zdjęcia na wątku. A najpiękniejsze te z kochanym tobołkami. Zdrowe, radosne, szczęśliwe psy...:iloveyou:
  20. Jaszko, jak dobrze, że jesteś!:iloveyou: Świat jest piękny. Patrz i ciesz się. A gwiazdy na niebie widzisz?...;) Jak Cię tu nie było, to tobołki nie napisały ani słowa. Dlaczego?:mad:
  21. Jaszko, trzymam kciuki za Ciebie. A czwartego października mamy Dzień Świętego Franciszka! Niektórzy mówią, że w życiu nie ma przypadków... Tu będzie smutno i cicho, ale szybko zleci. Wszystkiego dobrego. Wracaj, Sokole Oko! :iloveyou:
  22. Moja sunia od pierwszego razu oszalała na punkcie Puriny Duo Delice. Że zjada chętnie, to mało powiedziane.:eviltong: W karmie są dwa rodzaje kawałków. Jeden to typowe, przypłaszczone groszki. A drugi to takie nieregularne, postrzępione i lekko do żucia. I te właśnie jako pierwsze znikają z miski. Jesteśmy obie bardzo zadowolone z tej karmy.;) Muszę tylko dodac, że nie pamiętam karmy, która nie smakowałaby mojemu psu... Ale widzę, że sunia już poznaje, gdy jest dzień na Duo Delice (inne pudło) i szaleje z radości wyjątkowo. Jednak wyróżnia.
  23. Hmm...:roll: Od dwóch miesięcy karmię moją sunię Puriną PP Duo Delice z wołowiną i ryżem. Raz w tygodniu. Chciałam urozmaicic karmę Brit Premium z kurczakiem. Calessandra, a może polecisz jakąś karmę z wołowiną. Ja znam tylko polską, wysokobiałkową Doctor Dog, ale to ten sam producent co marketówka Saba, więc... Była kiedyś burzliwa dyskusja na Dogo. Granulki ma strasznie duże i częściowo rozsypujące się w proszek. Pozdrawiam. Piękny pies w awatarku.:-)
  24. A hasło na Dogomanię skąd tobołki wzięły?...;)
  25. Słońce już się schowało i chyba zaraz popada.:megagrin:
×
×
  • Create New...