Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Upiekłam dzisiaj wegański pasztet z pieczarek. Pychota :)
  2. Telefon milczy jak zaklęty. Poczekamy jeszcze trochę i damy małego na inne województwo .
  3. pieniądze z bazarku Nadziejki już na koncie Devonka. Dziękuję cioteczko.:)
  4. Jest już zbiórka na pomagam.pl https://pomagam.pl/zwewk9ko
  5. dla Korniczka wpłynęło 60,- z bazarków Poker. Bardzo dziękuję :)
  6. Jestem u biedaka . Na fb były jakieś deklaracje , wiadomo czy płaciliby dalej jakby psiak trafił do hoteliku ?
  7. Też jestem u suni . No chyba nie ma innego wyjścia jak jej pomóc. Z jakim tytułem wpłacać na Wasze konto ?
  8. Ja nie mam nic przeciwko. Każdy pomaga w miarę możliwości. Z mojej strony będą kolejne wpłaty - tyle ile będę mogła .
  9. Teraz jest 4902,- od jednej osoby w ciągu 5-ciu lat. A najlepiej zapytać w US .
  10. Myszko może na początek na lubelskie . Nie mogę wysłać pw. dogo nie daje - jak tylko mi się uda podam Ci dane kontaktowe.
  11. Ja też jestem i pomyślę jak pomóc.
  12. a nad województwem się zastanawiam może podpowiecie na jakie najlepiej ?
  13. kastrowany jeszcze nie jest ale lada chwila będzie. Do dzieci też jest przyjazny a dodałabym , że obowiązuje wizyta pa i po-a :) Oczywiście nie wydamy psa do kojca ani na łańcuch. Ostatnio niestety ratowali yorka z łańcucha :(
  14. a w jakim wieku ma być ten piesek ? Bo mój Korniczek jest malutki :)
  15. Izuniu pomożesz z ogłoszeniami ? Jeszcze jestem w tym zupełnie zielona ;)
  16. może Małgosia by wzięła ? U niej zawsze full ale w awaryjnych sytuacjach raczej nie odmawia Zadzwoń 501016996 Dom Tymczasowy dla Szczeniaków Judyta Wyślij wiadomość [email protected] http://www.szczeniakijudyty.blox.pl/
  17. Dzisiaj długo rozmawiałam z Dorotą , która ma psy u Beaty i była tam kilka razy . Poznała Devonka i przekazała mi swoje spostrzeżenia. Uważa , że na dzień dzisiejszy Devonek na adopcję jako jedyny pies w domu się nie nadaje. W dalszym ciągu jest bardzo ostrożny w relacjach z człowiekiem natomiast wspaniale czuje się w towarzystwie psów. Bawi się z nimi i jest szczęśliwy. Wydając go do adopcji jako jedynaka zrobię mu krzywdę . Takie jest zdanie Doroty a ja po tej rozmowie przychylam się do jej opinii. Agat21 jeżeli jeszcze nie rozmawiałaś z TZ to proszę Cię kochana wstrzymaj się . Devonek musiał zostać bardzo skrzywdzony przez człowieka i dlatego chciałabym być pewna na 200% że wydając go do adopcji nie zrobię mu krzywdy a na dzień dzisiejszy nie jestem tego pewna.
  18. tak. Mam króciutki filmik i kilka zdjęć ale chwilowo mam trochę zakręcony czas w pracy i w domu i nie mam czasu ale za parę dni usiądę i pouzupełniam znikające zdjęcia i sklecę tekst do ogłoszeń. U Devonka wszystko w porządku. Beata napisała " Nadal ostroźny , otwiera sie w domu i jak z piesami szaleje ....myśle , źe on ma duźo ran w głebi siebie ... " Widać to na filmiku jak podchodzi do ręki a potem szybko się wycofuje :(
×
×
  • Create New...