To ja dziękuję za zainteresowanie :)
Niestety Julcia już powoli wpada w długi . Decydując się na zabranie jej ze schronu liczyłam się z tym , że być może nie znajdzie domu i resztę swojego życia spędzi w hotelu.
Jakoś będę musiała sobie radzić z jej finansami ale nie ukrywam ,że pomoc dogomaniaków jest i będzie bardzo mile widziana.
Dziękuję wiolhelm170 za stałą dla Julci :)