Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Bardzo smutna wiadomość :( ale cieszę się , że nie odchodził samotnie w schronie i "chociaż przez chwilę " był szczęśliwy . Jestem jak najbardziej za pomocą następnemu biedakowi. Będzie miał wątek?
  2. Na dług Korniczka mam wpłatę 50,- od Ewa R. Ślicznie dziękuję
  3. Grosik dla maleństwa w drodze . Śliczna jest :)
  4. Zapraszam na bazarek :
  5. niestety tak. Spłaciłam hotelik z własnych ... Dziękuję .
  6. okolice Przemyśla potrzebna pilna pomoc. Ktoś coś ?
  7. Zapraszam
  8. Ufff... męczyłam się strasznie. Internet nie chciał współpracować i co jakiś czas wyrzucał mnie na przerwę ;) Może do soboty uda mi się jeszcze zrobić dwa z moich fantów , część też będzie dla Devonka :)
  9. Serdecznie zapraszam na bazarek dla Devonka
  10. biedactwa miały szczęście w nieszczęściu :( auraa konto bez zmian ? Mam z lipca z bazarku Cziki.
  11. Dziękuję bardzo :) Julcia ma na koncie wpłaty od mar.gajko i wiolhelm . Dziękuję :)
×
×
  • Create New...