Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10844
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. poproszę nr. konta i bardzo proszę cioteczki zajrzyjcie. Dziewczyny ratują 13 psów z likwidowanego przytuliska przed wywózką do Wojtyszek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249075-Cegie%C5%82ki-na-pomoc-13-psim-istnieniom-uratujmy-je-przed-Wojtyszkami-%21do-15-12-13-%29[/URL]
  2. bardzo proszę cioteczki zajrzyjcie. Dziewczyny ratują 13 psów z likwidowanego przytuliska przed wywózką do Wojtyszek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249075-Cegie%C5%82ki-na-pomoc-13-psim-istnieniom-uratujmy-je-przed-Wojtyszkami-%21do-15-12-13-%29"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249075-Cegie%C5%82ki-na-pomoc-13-psim-istnieniom-uratujmy-je-przed-Wojtyszkami-%21do-15-12-13-%29[/URL]
  3. siedzę, czytam i beczę.... bardzo , bardzo się cieszę. Dołożę się oczywiście tylko dajcie znać jak zaczniecie zbiórkę:multi:
  4. [quote name='Hope2']Przepraszam, wczoraj już tu nie dotarłam, Zośka miała gorszy dzień :( Ale rozmawiałam z Panią Ewą z hoteliku Lusi i mam do przekazania co następuje: Lusia nie je suchego...wcina puchy i gotowane. Suchego nie tknie...ale to może dlatego,że ma cukrzycę i w związku z tym bardzo dużo pije? Panienka nie widzi...ale reaguje na głos-przychodzi, łasi się... Pani Ewa mówi,że jak jest bardzo zimno, to nie wypuszcza jej na dwór,żeby się nie przeziębiła (ha! a myślałam,że tylko ja przewrażliwiona jestem ;) ) Luśka bardzo słabo reaguje na insulinę, a ma spore dawki-rano 11 jednostek, po południu 5. Wet zastanawia się nad podaniem zamiennika insuliny-jakiś ludzki-ale ja nazwy nie znam, Pani Ewie tez umknęła :( U Luśki słabo z nerkami-więc dostaje też karmę nerkową... Co jeszcze? a! potrzebny lek na wątrobę (zapewne nazwa będzie źle napisana-ale piszę fonetycznie) zenotil-skończył się i Luśka dostaje esentiale forte. Jak mi się coś przypomni-to napiszę polskim odpowiednikiem essentiale forte jest esseliv forte. Skład identyczny a parę zł. na opakowaniu taniej. Ja ostatnio u siebie w aptece ziko płaciłam 9,99 w promocji. Ile Lusia tego bierze dziennie? http://www.e-zikoapteka.pl/12507,esseliv-forte-300mg-50kaps-p.html http://www.e-zikoapteka.pl/12508,essentiale-forte-300mg-50kaps-.html
  5. nie ma za co.;) Wiem ile kosztuje leczenie chorego psa. W styczniu 2012r adoptowałam 6-cio letniego mix onka ze schronu i tylko w zeszłym roku wydałam 2000,- na jego leczenie / usunięcie stawu biodrowego,zapalenie żołądka i ciągłe biegunki/ a w tym roku usunięcie narośli na dolnej powiece pochłonęło 550,- . Masakra...więc pomagam jak mogę...:lol:
  6. puściłam dzisiaj grosik dla dziewczynek. Postaram się jeszcze coś w grudniu wyskrobać.
  7. najlepiej ignorować takie wpisy, znudzą się i pójdą gdzieś indziej mącić a zostaną tylko osoby , które mają coś mądrego do powiedzenia i naprawdę chcą pomóc. Przecież "normalne" psy latami siedzą w hotelach i nikt ich nie usypia tylko dlatego,że nie mają domów.
  8. też byłam. "Dzieciarnia " dorwała się do kompa.
  9. [quote name='asiuniab']czy ktoś zakupi??[/QUOTE] mogę tylko dorzucić 20,- do karmy.
  10. http://zooart.com.pl/product-pol-1786-ROYAL-CANIN-Hepatic-HF-16-12kg.html
  11. a tak naprawdę kto jest odpowiedzialny za Truflę na "papierze"?
  12. też pomyślałam o lampie. Kiedyś była taka u mnie w domu i jak czasami gasło światło to bardzo się przydawała. Daje dużo światła. 6 grudnia dostanę dodatkową kasę to wyślę trochę na świąteczne zakupy.
  13. zapisuję wątek. Postaram się pomóc ale dopiero w grudniu .
  14. przybiegam na zaproszenie :painting: i poproszę nr. konta. Stałej już nie dam rady chociaż bardzo bym chciała ale od czasu do czasu może uda mi się coś wyskrobać dla suni.
  15. a ja bym zaproponowała aby ten ktoś wybrał się na "wycieczkę " po schroniskach tylko typu Wojtyszki, Radysy, Mediary i podobnych....i jak jest inteligentny to zrozumie.
  16. ale jak pisałaś nie ma postępów?
  17. to samo miałam zaproponować. ;) Tu jest wątek Donalda http://www.dogomania.pl/forum/threads/231563-Donald-w-typie-Ca-de-Bastiar-w-hotelu-ze-szkoleniowcem-ma-czas-do-stycznia-%28-%28?highlight=Donald
  18. przybiegam na zaproszenie i poproszę nr. konta . Na początku grudnia postaram się wspomóc grosikiem.
  19. [quote name='jolantina']Proszę Cię, nie pisz tak, bo jest nam smutno. Na Waszej głowie jest opieka nad suczkami - wizyty u weta, trzymanie za łapkę, żeby szła kroplówka, nieprzespane noce. Ale przecież nikt nie zostawi Izy z długami na głowie. Nie po przyszłyśmy na wątek, żeby teraz uciekać.[/QUOTE] Święta racja.Ja się nigdzie nie wybieram.;)
  20. a jak on się czuje? Jest chociaż odrobinkę lepiej? Czy je i pije sam?
  21. w poniedziałek na konto Fundacji dojdzie moja wpłata 30,- z tytułem dla Lusi. Zapomniałam dopisać, że to na leki. Teraz to jest najważniejsze a na hotel postaram się wpłacić pod koniec grudnia.
  22. napisz do asiuniab jest z Wrocławia. Może będzie mogła pomóc w bazarku.
  23. cioteczki zajrzyjcie proszę do bardzo chorego Bruna http://www.dogomania.pl/forum/threads/248843-BRUNO-CHORY-czarny-labrador-z-NU%C5%BBYC%C4%84?p=21578470#post21578470
  24. a vetoryl ile mg? bo tu znalazłam coś takiego http://www.dogomania.pl/forum/threads/247135-Vetoryl-60mg-SPRZEDAM POST 4.
×
×
  • Create New...