mdk8
Members-
Posts
10846 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mdk8
-
to może do papryki / Psiej chaty ?/ . Jest lub było u niej kilka psów z dogo. papryka Advanced Member Members 136 1702 postów Napisano November 7, 2014 · Zgłoś ten post A oto i nasi lokatorzy - niektóre psiaki pojechały już do swoich kochających DS!!!:) http://www.dogomania.com/forum/topic/143763-d%C5%BCej-d%C5%BCej-psiak-z-padaczk%C4%85-wyci%C4%85gni%C4%99ty-ze-schronu-potrzebna-pomoc/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143747-ma%C5%82a-plamka-pilnie-do-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143361-chili-su%C5%84ka-w-typie-labradorka-cuuuuudo-ju%C5%BC-w-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143583-hilton-roczny-psiak-wyci%C4%85gni%C4%99ty-ze-schronu-prosi-o-ds-ma-ju%C5%BC-ds/ http://www.dogomania.com/forum/topic/143606-dwuletnia-aria-w-typie-owczarka-niemieckiego-wyci%C4%85gni%C4%99ta-ze-schronuu/ 0 Cytuj W maju pisała , że mają 3 miejsca. Może coś by mieli wolnego Psia Chata: kontakt: 533 286 692
-
też jestem ciekawa o co chodzi ?
-
INFORMACJE O STRONIE Adres Żelazowa Wola, Budki Żelazowskie Godziny pracy pon.-piąt.: 10:00 - 20:00 sob.-niedz.: 10:00 - 16:00 Krótki opis ZAPRASZAM BEZDOMNE PSIAKI,TU BEZPIECZNIE POCZEKACIE NA WŁASNE DOMKI , PUSZCZA KAMPINOSKA TEL.502 708 954 WYSTAWIAM FAKTURY VAT Opis firmy PRZYJMUJEMY ZWIERZĘTA W POTRZEBIE, OGŁASZAMY NA WIELU PORTALACH- SZUKAMY DOMKÓW. Misja ZNALEŻĆ NAJLEPSZE DOMKI NA ŚWIECIE. Numer telefonu 502708954 Poczta elektroniczna [email protected]
-
https://www.facebook.com/Hotel-dla-zwierząt-i-dom-tymczasowy-502772303080765/about/?entry_point=page_nav_about_item&tab=page_info
-
Joanna Prus jest na FB i prowadzi pod Warszawą hotelik. Ma dobre opinie. Jak wrócę do domu to mogę tu wrzucić do niej kontakt jeżeli nie masz konta na FB. A z Sylwią można się dogadać i zarezerwować miejsce .
-
Wątek zbiorczy moich tymczasów . Karma pilnie potrzebna !!!
mdk8 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
smutno :( ile miał lat ? -
Skontaktuj się z Fundacją od Bernardynów. Może podpowiedzą co robić https://www.facebook.com/bernardyn.skrzywdzonych/about/?entry_point=page_nav_about_item&tab=overview
-
na FB jest wydarzenie Pako
-
Prawdopodobnie nic z tym nie zrobicie. Jak adoptowaliśmy naszego psiaka miał około 5 lat a z nami jest od prawie 5-ciu. Mieszkamy w bloku ale jak jeździmy na działki / mamy dwie/ to niestety na żadnej nie chce się załatwiać i trzeba z nim wychodzić poza teren. Być może Wasz psiak był karany za załatwianie się w pewnych miejscach i dlatego tak jest.
-
z Bielan jest dorcia2 i Usiata
-
a Ty nie masz prawa mnie atakować w taki sposób. Od kilku lat pomagam jak mogę a od początku jak wyszła sprawa szczeniaków zjawiały się tu osoby , które " krzyczały" - trzeba uśpić. Żyję w wolnym kraju i powiedziałam co myślę. Jak Ci się nie podoba moja wypowiedź to trudno. Nikogo nie obraziłam ani nie zaatakowałam a Ty właśnie to robisz.
-
Miałam się nie odzywać mimo ,że sledze watek od początku ale z natury jestem człowiekiem , który zawsze mówi co myśli nawet jak innym się to nie podoba. Od początku planowaliście jak zabić maluchy na zmianę wypisując jak bardzo Wam przykro i jak żal suni itd... Dla mnie pomaganie zwierzętom przez ich zabijanie - kłóci się ze sobą. Jak najbardziej jestem za sterylizacją i kastracją ale nie mordowaniem. Tak samo można by podejść do tematu starych chorych psów , które się przecież ratuje za wszelką cenę. A niejednokrotnie wegetują latami w schronach i odchodzą tam w męczarniach. Może je też usypiać w imię ograniczania bezdomności ? Dla mnie nie ma znaczenia czy szczeniaczek jest ślepy czy już widzi . Jest to życie .... Proszę nie pisz takich rzeczy - przecież zabiłyście jej dzieci !! Wiem , że zaraz posypią się na mnie gromy ale ja musiałam to napisać bo przez ten wątek i ostatnie tu wydarzenia od trzech dni nie mogę spać . Sunia w rozpaczy z pełnymi mleka cyckami .... :( Nawet nie mogę myśleć co z nią teraz będzie... Teraz możecie sobie na mnie używać ale nie mogłam tak tego zostawić bo chyba bym zwariowała. Żałuje tylko ,że w ogóle weszłam na ten wątek. Przynajmniej spałabym spokojnie.
-
Lubię to! · Odpowiedz · 12 sierpień o 23:53 Fundacja BONO, Pomoc podhalanom w potrzebie. prosimy o tel.605420762 - wyjasnimy. Pies ma zabukowane miejsce w hotelu a i dzis zgłosil sie DT :)musimy go tylko ;) odłowić Lubię to! · Odpowiedz · 3 · 13 sierpień o 08:13 Sylwia Udało się złapać psa? Lubię to! · Odpowiedz · 13 sierpień o 22:40 Małgorzata Kamińska co z psiakiem ? Lubię to! · Odpowiedz · Wczoraj o 16:34 Fundacja BONO, Pomoc podhalanom w potrzebie. nic :( nikt sie nie zgłosił na podany telefon. Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 3 godz. Bernadetta bo nit nie odbiera :-( Lubię to! · Odpowiedz · 2 godz.