Jump to content
Dogomania

teresaa118

Members
  • Posts

    4974
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by teresaa118

  1. Tylko finansowe. Ale pomysl mysle, ze jest dobry. Kamienie polne polaczone zaprawa cementowa, tak ze Pan moglby powoli sam zrobic wykonczenie ogrodzenia. Podaj mi na pw. czy ta idea jest do zrealizowania i ile kosztuje
  2. I ja sie doloze do karmienia pieskow, ciocie. A moze pan potrzebuje troche cementu do polaczenia kamieni pod siatka ogrodzeniowa, byloby trwalsze i elegantsze jak kawalki blachy czy dykty
  3. [quote name='Bogusik']Zofija,z Twojego opisu wnioskuję,że na razie są leczone tylko objawowo i na wszelki wypadek,na wszystko,co związane ze skórą.Czy maluchy miały oprócz oględzin,robione jakieś konkretne badania?Jezeli tak,to jakie i na co?Również dołączam się do pytania Anuli,gdzie maluch będą przebywać?[/QUOTE] Jak na zdjeciach widac, psy sa pod fachowa opieka w Hoteliku Nadir.Moze ich skora tylko z braku dobrego jedzenia tak strasznie wyglada. Na wszystko trzeba czasu i duuuzo pieniazkow. Ciocie, do dziela i wypelniac przekazy na potrzebujace zwierzatka.
  4. Oj, nie powinnam pic drinkow, a potem ogladac tak straszych zdjec. Ale zrobilam to i dlatego oferuje 50 zl stale. Ciocie, prosze szybko konto, bo rozmysle sie.
  5. Ciociu, pomoc juz w drodze, moze nie tak duzo, ale zawsze cos! Glowa do gory! My jestesmy zwarte i gotowe do dzialamia. Jak by cos, bezposrednio do mnie w przyszlym miesiacu zapukac. Jak sasiadka-po ogien.
  6. Jesli to prawda, to mozna juz robic sterylke przy pomocy moich pieniedzy. Co dwie glowy, to nie jedna
  7. Deklaruje 30 zl stalego. Piekna psica. Szkoda, zeby umarla z glodu !Glaski dla Futrzanskiej.
  8. Ciociu,doloze do sterylizacji.Konto?
  9. No wlasnie. Dobra robota. Trzeba szybko wyciagnac darowizny, bo moze sie ktos rozmyslic. Ciocie, oby tak dalej. Glaski dla nieufnego Misiunia. Pieniazki juz w drodze za maj.
  10. Ja doloze sie 20 miesiecznie.Prosze o nr. konta. Smutasek, ale tez sliczny
  11. I tak dalej ciocie, pieniadze laduja na pewno przy psie, a potrzebuje je na cito!My jestesmy zwarte, gotowe i nie boimysie burz!! Hi,hi,hi
  12. Ja jeszcze nie kumata z [B]Dogomania[/B]. Obserwuje, pomagam, wyciagam wnioski.Sama jeszcze nie czuje sie na silach cos prowadzic. Musze to rozgryzdz, na jakiej zasadzie calosc dziala.Moze w przyszlosci pomoge technicznie. Starosc nie radosc.
  13. No i jest oficjalnie konto banku zbierajacego na Barborka-Barrego.Wszystko sie powoli ulozy. Tylko nie denerwowac sie, cioteczki!
  14. Cioteczki, wszystko wyjasnione i nie trzeba denerwowac sie. Czlowiek ma tylko jedno zdrowie. Pieniazki za maj stale +jednorazowe wspomozenie juz poszlo.Na zdrowie dla chlopaka. Oby mu szczescie dopisalo z wlasnym domkiem i dobrym czlowiekiem. Pozdrawiam wszystkie ciocie, ktorym lezy na sercu dobro naszego wlochacza
  15. Jestem na zaproszenie [I][B]malwa[/B]. Pomoge .Deklaruje 20 miesiecznie+50 jednorazowo. Prosze o konto.[/I]Fajny piesio.Ludzie sa okrutni. Jak mozna na zywca kastrowac!Glaski dla chopaczka.
  16. I poszly pieniazki za maj na Reksia. Prosze wyglaskac chlopczyka od cioci.
  17. Moje kochanie dostalo juz pieniazki za maj na jedzonko. Glaski od ciotki.
  18. Jak sie czuje pani Monika?Czy sie troche uspokoila, gdy poczula, ze nie jest sama?
  19. Moje stale za maj juz poszlo. Glaski dla chlopaka. Niech meznieje i... do domku!
  20. Dla Urgusia juz pieniazki poszly za maj.Wyglaskac go prosze od cioci.
  21. Czy przywital Bartus wiosne?
  22. I ja jestem. Pieniazki podzielone,ja zadowolona.
  23. Sliczny chlopak. Dbaj o niego cioteczko, aby jakas rodzinka miala z niego pocieche.
  24. Ja tez mam takie odczucie, ale moze najpierw poplacic dlugi u pierwszego psa?Trzeba zachowac twarz u weterynarzy i w domkach. A na reszte znowu cos uskrobac. Moze bedzie po Bongo troche grosza, to mozna by bylo innego psa wesprzec.Co na to powiedza cioteczki?
  25. Ja bym cos takiego pieknego nie wydala do rak amstafa-wielbiciela.NIech spada na drzewo,malpolud
×
×
  • Create New...