Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='keakea']A moje z chowu klatkowego bo my na 30 m2 mieszkamy :D[/QUOTE] masz rację, no my na 40 m2, to w sumie też :)
  2. [quote name='keakea']Nie, zmieniłam zdanie, poczekam do listopada i założę z asiuniąb firmę handlującą jajkami :)[/QUOTE] ale to będą takie z wolnego wybiegu, ekologiczne:)
  3. ok. a jeszcze namiary na kogoś, jeśli znalazłaby się osoba chętna na psiaka, i wtedy zrobię kilka ogłoszeń, bo czasu jest jak na lekarstwo:(
  4. tak, rozumiem, ale w jakim mieście, to zrobi się choć kilka ogłoszeń, może ktoś Mu da schronienie;
  5. [quote name='paula_t'] Może lepiej nie zapeszać...w końcu to dopiero w listopadzie jakby coś.... ja już przewrażliwiona jestem:eviltong:[/QUOTE] no i ja do listopada codziennie będę znosić jedno jajko;)
  6. Miś jest bardzo piękny, ale i bardzo potrzebujący, i taki biedny; niewiele dla Niego mogę zrobić, ale może jakieś ogłoszenie zrobić, tylko gdzie Miś przebywa?
  7. [quote name='mardela'] Mam pytanie, myślę że do Klaudii bo z tego co wiem spędzała z Truflem najwięcej czasu. Jak on reagował na inne psy tam w punkcie? :) [/QUOTE] czyżby Trufelek nie lubił konkurencji?
  8. [quote name='Ewelinaaa']Może faktycznie ta karma Ariona z ryżem by była dobra, tylko skąd ja wezmę 209zł żeby jej ją kupić.... :???: Boże przecież to strasznie dużo pieniążków :( Dostanę pare groszy od mamy....znowu... ale to za mało... Czy któraś ciocia byłaby tak miła i utworzyła Tinie bazarek chociażby ten cegiełkowy..? :modla:[/QUOTE] Kochana te 209zł to jest za 30 kg, można kupić mniejsze op. np. 15 kg, ja kupuję w krakvecie, niestety z bazarkiem cegiełkowym nie pomogę, bo nie potrafię, ale na 100% któraś ciotka pomoże;
  9. [quote name='paula_t']Oooo matko, trzymamy kciuki bardzo, bardzo mocno... Jak tylko będziesz po rozmowie, pisz od razu, bo dzisiaj to ja jajko zniosę![/QUOTE] Pewnie Pauluś, napiszę, wiem co czujesz, ja tak mam od niedzieli, względem tego tel. i operacji Marianka. Mam tylko nadzieję, że po burzy musi zaświecić słońce, a to co mi się przydarzyło i ten czas do dnia dzisiejszego, to taka burza w "szklance wody", więc pozostaje mi być dobrej myśli;
  10. [quote name='paula_t']Czyli to jest jednak ten domek? Udało Ci się zdobyć numer? Super:multi: Może Pani akurat nie może odebrać, ale jak się dowie, jaką akcję przeprowadziłaś, żeby zdobyć Jej numer, to będzie w szoku ;)[/QUOTE] napisałam do Pani smsa, z wyjaśnieniem dlaczego nie zadzwoniłam, i Pani mi odpisała, że z b.ważnych przyczyn rodzinnych musi odłożyć decyzję, zadzwoni do mnie dziś wieczorem, albo jutro. Poker mówiła, że do tego domku, to w ciemno można dać psiaka, taki dobry domek. Zobaczymy co przyniesie rozmowa?
  11. słuchajcie Poker się odezwała mam namiar na Panią, zapewniła mnie, że to dobry dom, z tym że na razie jak dzwoniłam do Pani B. nie odbiera, ale najważniejsze, że sprawa się jakoś zaczyna przecierać:)
  12. [quote name='MiloszTomala']już jest coraz lepiej :) ale mam pytanie do wszystkich. wczoraj na spacerku z samym drago chłopak zastrajkował i nie chciał isc nigdzie indziej niz do domu... potem jak wziąłem oba ton ładnie 45 min chodził i w nocy też ładnie maszerował z moją sunią. ale dzisiaj rano stanał przy trawniku wymusił ze on tu musi sikać i po tym jak sien wysikał stwierdził ze dalej nie idzie wiec stał jak osioł i tylko0 do domu poszedł... nawet jak chciałem skręcic troche z trasy to sie zoriętował i sie połozył. ale do domu poszedł normalnie i bardzo chetnie. przypuszczam ze to ze strachu ale dziwie sie ze raz chodzi z mija sunia normalnie a raz nie.[/QUOTE] niestety nie pomogę, bo się na tym nie znam:(
  13. Dziś w nocy dostałam odp. od Poker, z którą wiąże duże nadzieję, że to Ona wyadoptowywała sunię Pani B. Do tego przypomniałam sobie jak Pani się przedstawiała, o ile dobrze zapamiętałam, czy czegoś nie przekręciłam, to napisałam do wielu osób na fb i naszej klasie, czy aby Pani B. nie jest ich rodziną i że zależy mi na kontakcie, ale na razie echo......:(
  14. [quote name='ronja']Kredka miała wczoraj zdjęte szwy. Dostała antybiotyk i steryd na rozdrapany brzuch, uszkodziła sobie nawet sutek.[/QUOTE] bidusia, coś sobie majstrowała psinka:(
  15. no i dobrze byłoby jednak nie pozwolić Mu na to warczenie, czy krzywienie się, tak żebyś mógł swobodnie grzebać w Jego misce kiedy masz na to ochotę;
  16. [quote name='piescofajnyjest']ok:))) buziaki Ciocie!!! trzymajcie lepiej za mnie, bo jutro Tesciowa przyjezdza...ktora slowa po polsku nie mowi;)[/QUOTE] dużo bym dała, żeby moja też po polsku nie mówiła, choć Ona i tak dla mnie mówi w obcym języku;)
  17. [quote name='wiosenka']Osobiście wolę Eukanube, niż Royala nie wspomnę o reszcie. Z tego co pamiętam to suczka się drapała i było podejrzenie alergii więc nie eksperymentowałabym za bardzo. Ja podaje Wolfsbluta, ale przyznaje cenę ma nie małą...[/QUOTE] no to jeśli ma alergię, to tak jak pisałam ja podaję ariona ryż z jagnięciną, oczywiście chciałabym podawać coś lepszego, ale nie mam na to funduszy, a ta karma spełnia swoje zadanie, psy nie chorują, mają ładną sierść, ale oczywiście dobór karmy to Twój wybór;
  18. [quote name='michelle04'] Maniek jest na mnie obrazony :( Nie wodzi juz za mną wzrokiem i źle mi z tym, bo jest taki jakis obojetny, ale tlumaczę Jemu, że teraz juz będzie lepiej i że to wszystko dla jego dobra i bedzie smigal jak konik po trawce - chcę w to wierzyć, bo co innego mam Jemu powiedzieć???[/QUOTE] ciociu michelle04 niech się ciocia nie martwi, Marianek prześpi się, przemyśli sobie i od jutra da się przebłagać i rozgrzeszy ciocię:)
  19. to bardzo dobra wiadomość:)
  20. [quote name='michelle04'] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17624/38d7682d000e05ec50200d85/3.08.2012_027[/IMG][/QUOTE] Marianie Ty się nic nie martw, tu my jesteśmy od zamartwiania się, a Ty zdrowiej, niech się goi jak na psie:)
  21. pies jak jest osowiały i np. liże łapy (stawy) warto mu zrobić testy na boleriozę, ja tak miałam i moje oba psy niestety teraz się leczą;
  22. i cisza..... tak mi przykro, szczególnie, że to ja zgubiłam ten tel. :( jeszcze czekam czy może mi Poker odpisze, ale nadziei mi raczej brak;
  23. Pauruniu odwiedzam Cię, od dawna kibicuję Ci, żeby ten domek dla Ciebie się znalazł;
  24. [quote name='paula_t'] No i Marianek podobno jest bardzo obrażony, patrzy z wielkim wyrzutem na wszystkich ;) Tyle pamiętam, w razie czego michelle dopisze :)[/QUOTE] No Marianku kochany Ty się na nas nie obrażaj. Ogromnie się cieszę, że Marianek już jest po operacji. Zdrówka kochaniutki. I piękne podziękowania dla michell04;
×
×
  • Create New...