-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
ludzie to jednak najgorszy gatunek;
-
uśmiechniętej Tince i Jej rodzince dzień dobry bardzo:)
-
Kochane cioteczki dziękujemy za życzenia i te do północy i te po północy:buzi: Jeśli chodzi o domek, to zaczekamy z tel. do ludzkiej pory, szczególnie, że nowa opiekunka nie musi się obecnie zrywać do pracy, więc może jeszcze śpią?
-
[quote name='paula_t']Jestem i ja, kolejna wielbicielka czarnuszków (Masajka i Marianka) ;) Anusiab, to jest bardzo dobry pomysł, bo o Masajka chyba były 3 czy 4 telefony, a Gacuś podobny, to się nikt nie zorientuje ;)[/QUOTE] tak, właśnie, były 4 tel., a ogłoszenie ma jeszcze być z tydzień, czy dwa:)
-
[quote name='zuzolina']Masaj faktycznie bardzo w gacusiowym typie:) To czuję się podniesiona na duchu że takie psiaki mają branie:) A ja coraz bardziej mam wrazenie że Gacek to jednak chyba nie podwórzowy psiak... Wcale się nie załatwia w kojcu, czeka aż go wypuszczę , a poza tym to dziś go przyłapałam jak leżał na fotelu ogrodowym. Albo jest taki spryciarz albo wie do czego służą fotele...:)[/QUOTE] On biedak pewnie domowy, i tak trzeba Mu szukać domku!!! Nie ściągnę jeszcze ogłoszenia, jeśli ktoś zadzwoni, to powiem o Gacusiu.
-
[quote name='Maia']domek sprawdzony, państwo mają dwa przygarnięte psiaki, cudowni ludzie, kochający zwierzęta. Pani wynalazła Misia właśnie z dogomanii. Ja zawsze bardzo przeżywam jak wyadoptuje już komuś pieska, już dzwoniłam do nowych opiekunów- Miś poznaje nowy dom, pani mówiła,że trochę popiszczał jak poszłam, ale został uspokojony kiełbasą. Ogólnie Miś bardzo spokojny. Naprawdę szczęściarz z niego:-)[/QUOTE] cieszę się w taki razie szczęściem Misia, jakby ktoś zadzwonił z ogłoszenia, to można spróbować wyadoptować innego psiaka. Nie chcę na razie go ściągać, bo jest wyróżnione na tydzień czasu.
-
Rumba, odwiedzam Cię, żebyś mi nie uciekła;
-
no, to powiem jedno, cała sfora jest fajna, ale Gacuś jest najpiękniejszy; proponuję Mu zrobić kilka zdjęć z czymś kontrastującym w tle lub na nim, ogłoszenie wyróżnić, i czekać na lawinę telefonów. Przesyłam link do ogłoszenia Masajka, który był u mnie w dt i dziś poszedł do swojego domku; a jak na okres wakacyjny to miał spore wzięcie (oczywiście jak na zwykłego psiaka, a nie szczenięcą kulkę, bo wiadomo, kulki najłatwiej wyadoptować); [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Masaj-do-zakochania-jeden-krok-szuka-domku-pelnego-milosci-W0QQAdIdZ397665301[/URL]
-
[quote name='Maia']Misio ma już nowy cudowny domek. Nawet zaczął stąpać na lewą łapkę u nowych włascicieli. Bardzo się bałam co z nim będzie, starszy schorowany, a jednak i jego los się odmienił- teraz jest w cudownym domu,a tak się bałam, że będę go musiała odwieść na lotnisko, uff :-)[/QUOTE] ale podziel się skąd ten domek się wyczarował, jest sprawdzony?
-
bardzo dziękujemy za życzonka, właśnie Masajek został u Marysi, będziemy teraz w ciągłym kontakcie tel. Oby Masajek był grzecznym chłopakiem, takim jak był u nas. Bardzo bym prosiła o przesłanie umowy adopcyjnej Avillę, lub Klaudus, chyba, że ktoś jeszcze jest w posiadaniu umowy adopcyjnej, tak abym mogła w przyszłym tygodniu z Marią się spotkać i taką umowę podpisać. Proszę o kontakt na priv.
-
[quote name='Maia']No i powiem wam, że cuda się zdażają:loveu: Pierwszy cud to to że go znalazłam wtedy w krzakach, drugi to to że akurat w tym czasie przyjechała autem pani która dokarmiała na lotnisku psy i go zawiozła do lecznicy No i [B] trzeci cud - dziś Miś jedzie do domu[/B] znalazła się cudowna osoba która wezmie Misia na swoje podwórko. Dziękuję:-) :loveu:[/QUOTE] czyli Misiu to cudowny pies, albo pies czyniący cuda, więc domki powinny się o Niego bić!!!!
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Kochani dostałam taką prośbę, to ją spełniam, ponieważ, ja jestem z Wrocławia, to nie bardzo pomogę, ale może ktoś z Was mógłby: [COLOR=#000000]Witam![/COLOR] [COLOR=#000000]5sierpnia w Dąbrowie Górniczej zaginęła sunia. Psinka przestraszyła się innego psa i wymknęła z szelek. Kropeczka jest bardzo strachliwa, unika ludzi. Troszkę ponad miesiąc temu została adoptowana przez wspaniałą rodzinę, która zaoferowała jej cudowny domek. Teraz znowu błąka się gdzieś samotne.. Bez jedzenia, picia i schronienia..[/COLOR] [COLOR=#000000]Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc..[/COLOR] [COLOR=#000000]Pilnie poszukuję cioteczek z woj. śląskiego, które byłyby w stanie pomóc w poszukiwaniach, porozwieszać ogłoszenia..[/COLOR] [COLOR=#000000]Jeśli sama nie możesz pomóc, proszę pozapraszaj znane śląskie cioteczki na poniższy wątek:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230428-Cioteczki-z-woj-%C5%9Bl%C4%85skiego-pilnie-poszukiwane%21-W-D%C4%85browie-G%C3%B3rniczej-zagin%C4%99%C5%82a-sunia%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230428-Cioteczki-z-woj-śląskiego-pilnie-poszukiwane!-W-Dąbrowie-Górniczej-zaginęła-sunia![/URL] [COLOR=#000000]Z góry serdecznie dziękuję![/COLOR] [COLOR=#000000]Pozdrawiam, [/COLOR] [COLOR=#000000]Basia[/COLOR] -
[quote name='Poker']Gratulacje za Masajka, niech mu się wiedzie jak najlepiej i moc życzeń z okazji urodzin [/QUOTE] bardzo dziękujemy:)
-
[quote name='Maia']Trzymajcie kciuki za misia[/QUOTE] a czy coś się dla Misia kroi?
-
[quote name='__Lara']Hehe, to mamy podwójne święto :D :D :D[/QUOTE] tak właśnie:)
-
ha, no to się nasze posty rozminęły:) A wszystkim Wam cioteczki dziękuję za życzenia :loveu::loveu:, moim największym życzeniem jest żeby Masajunia był szczęśliwy, niech nowi opiekunowie dbają o Niego wielokroć bardziej niż my. On naprawdę na to zasługuje. I jeszcze chciałabym, aby wszystkie bidy znalazły dobre domy, a dogo mogłoby wtedy opustoszeć, to są moje urodzinowe życzenia; to teraz przydałoby się zdmuchnąć świeczki:lol:
-
No to Masajek od dziś zaczyna nowe życie w swoim własnym domku!!!!!! Byliśmy dzisiaj na wizycie, która wypadła niezwykle pozytywnie, Masajek co prawda będzie mieszkańcem śródmieścia, ale w zacisznym miejscu na przeciwko parczku. Pani bardzo zainteresowania Masajowymi przyzwyczajeniami, bardzo chętna na późniejsze spotkanie, nie jedno. Masajek jak to w nowym miejscu, był wszystkim dookoła zainteresowany, a nie swoją potencjalną opiekunką, ale w końcu po jakimś czasie Ją zauważył. Decyzja o wzięciu psa, jest wspólną decyzją Pani i Jej narzeczonego. Ponieważ Pani teraz przebywa cały czas w domu, to Masaj będzie miał czas, żeby się do swoich opiekunów szybko przyzwyczaić. Wspomnę tylko, że to nie jest pierwszy pies w życiu Pani Marysi, bo w domu u rodziców jest 13 letnia bokserka. Przyznam, że jestem o wiele spokojniejsza niż jeszcze dziś rano, mam nadzieję, że mnie intuicja oraz zdrowe podejście do sprawy nie zmyli i że Masaj będzie szczęśliwy przez całe swoje pieskie życie:) Poza tym uznałam, że skoro Masaj ma ok. roku, a dziś zaczyna swoje nowe życie, to ustalam, że Masaj dziś ma urodziny (tak jak ja:) ) więc, proszę się nie krępować składać Mu życzenia szczęścia na nowej drodze życia oraz z okazji urodzin:) ps. przepraszam, że to wszystko dość chaotyczne, ale to emocje mną jeszcze rządzą;
-
[quote name='zuzolina'][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gacek dziś po raz trzeci miał lekcję chodzenia na smyczy. Zamieniałam treningówkę na bawełniany sznurek i bardzo lekki karabińczyk. Mimo to Gacek przy każdym naprężeniu sznurka kładzie się plackiem na ziemi i nieruchomieje. Czeka nas ciężka przeprawa z tym chodzeniem na smyczy...Dziś 40 min siedziałam na trawie totalnie go ignorując. Po pierwszych 15minutach się podniósł powęszył, osikał kępkę trawy a gdy sznurek się naprężył i chciałam wstać by pójść za nim, od razu gleba, amen. [/FONT][/COLOR][/LEFT] [/QUOTE] no taki biedak, ktoś Go musiał tak wystraszyć i się teraz boi:(
-
[quote name='Lobaria']I widzę, że spać nie możesz.../[/QUOTE] nie tylko spać, ale i jeść i nic mi się nie chce, tylko myślę, czy ktoś tego mojego Masajka nie skrzywdzi, a On jest taki malusi i bezbronny. Wiem, że wariuję, zobaczę jak będzie po wizycie;
-
[quote name='piescofajnyjest']ja kupie karme !!!! jutro to zalatwie-przeslij mi adres na priwa:)[/QUOTE] cudownie, że Tinka dostanie taki prezent:)
-
Zenuś jeszcze śpi, a tu takie ranne ptaszki do Niego zaglądają:)