-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
nie chcę nic mówić, bo dopiero jesteśmy przed wizytą, a ja już czuję jakby mi ktoś kawał serca chciał urwać, nie wiem jak sobie z tym poradzić:(
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lilka Ty jesteś cud, miód i malina, jak już ktoś wcześniej zauważył; -
[quote name='Lobaria']Mocno kciuki trzymam :) Oby przyjście na świat dzieciątka nie spowodowało oddanie Masajka!!! Zwróćcie na to uwagę przy wizycie :)[/QUOTE] tak, właśnie wiem, ale myślę, że jak ktoś bierze psa niemalże przed rozwiązaniem, to, po to, aby dziecko wychowywało się z psem, bo to byłoby bardzo nierozsądne, brać na 2 miesiące przed rozwiązaniem psa, żeby Go później oddać;
-
[quote name='paula_t']Jak tylko będzie coś nie tak, to "wyeliminujesz" Panią z życia Masajka ;) Poczekamy do wizyty PA mocno trzymając kciuki, a jeśli się nie uda (odpukać!), to będziemy dalej śmigały z ogłoszeniami.[/QUOTE] Kochana przed chwilką z Panią rozmawiałam i jesteśmy na jutro na ok. 12 stą umówione na wizytę, Pani mówi, że bardzo Masajka chcą i to jak najprędzej (a tak na marginesie Pani też jest w ciąży i ma termin ok. 2-3 po mnie:) ) no to trzeba nam wierzyć, że to jakiś znak!!!
-
[quote name='paula_t']Nic dziwnego, że się boisz, ale trzeba próbować, bo inaczej nic z tego nie będzie dlatego mocno, mocno, mocno trzymamy kciuki!! Przez telefon jest ciężko wyczuć, wcale to nie musiało oznaczać brak albo mniejszy entuzjazm. Czasem odbiorcy zostanie dostarczona inna intencja, niż ludzie mieli w założeniu.[/QUOTE] tak wiem, dlatego nie skreślam domku, jeśli Pani się odezwie, to już rozmawiałam z Paulą pojedzie ze mną na wizytę pa;
-
[quote name='AtaO']Trzymam kciuki....może tym razem się uda....:)[/QUOTE] szczerze się przyznam, że tu bym była ostrożna, podchodzę do tego z pewną dozą nieśmiałości......;)
-
[quote name='Lobaria']To trzymam kciuki - to pewnie ta sama Pani, która też w pn do mnie dzwoniła.[/QUOTE] może Elu nie wiem, ale dziś już nie była aż tak entuzjastycznie nastawiona, zobaczymy co przyniosą nam kolejne dni?
-
na razie zrobiłam Misiowi ogłoszenie na gumtree, na podlaskie z wyróżnieniem na 7 dni. Później coś dorobię.
-
Moi Kochani, no to zaczynamy od początku, szukamy Masajkowi najlepszego domu na Świecie!!!! Pani, która miała taki domek niestety z przyczyn niezależnych musi w obecnej sytuacji zrezygnować z adopcji psa. Natomiast w pon. miałam jeszcze jeden tel. o Masaja, i dosłownie w tej chwili z Panią rozmawiałam, Pani ma z narzeczonym przedyskutować jeszcze raz decyzję o adopcji, jeśli narzeczony będzie za, to wtedy czeka nas wizyta przedadopcyjna.
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Jednego się boję - parę dni temu w punkcie było 14 psiaków!!! Klaudia bez neta, Avilia chwilowo też - [B]obyśmy się nie obudzili, jak nam wszystkie do Mysłowic wywiozą !!!!![/B][/QUOTE] a co z Blunią, nie jestem na biezaco, ale wiem, ze ktos oferowal Jej dt, jesli jest zdrowa? -
witam, i znów psiak w moim typie, czarny, kundlasty i co najgorsze bezdomny:( będę tu zaglądać, teraz muszę zmykać, ale bazarek jak wrócę przewertuję:)
-
[quote name='zerduszko']Sesja super, ale na rączkach nie lubi za bardzo chyba [/QUOTE] wiesz, co zerduszko, mi się wydaje, że On b. lubi być na rękach, to taki przytulanek:)
-
[quote name='Lobaria'] Czy w końcu skontaktowałyście się z tą Panią B ?[/QUOTE] Elu czekam na tel. od Pani bo, Pani miała sytuacja się b. skomplikowała, ciężka choroba najbliższej rodziny, napisała, że zadzwoni, albo wczoraj wieczorem, albo dziś, więc czekam. Nie chcę się komuś narzucać, jak ktoś przesiaduje w szpitalu.
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Na konto Pszczyniaków doszło [B]100 zł od pani Grażyny K[/B]. - znajomej Agnieszki - dziękujemy bardzo :Rose:[/QUOTE] ja też się przyłączam do podziękowań:) -
[quote name='Lobaria']Wspaniała sesja zdjęciowa - "oba cwaj " wyglądacie pięknie - będziesz miała wspaniałą pamiątkę :)[/QUOTE] Lobario najwspanialszą pamiątkę!!!!!
-
[quote name='Poker']Mejl nie doszedł, ale za to PW dostałam.[/QUOTE] :) tak chodziło mi o pw, a nie maila, bo ja to tak nazywam;
-
Młody, jamnikowaty Fago znalazł swój dom w Finlandii :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dziękujemy Lobario!!!! Jesteś wspaniała! :) Szkoda tylko, że Fago nie znalazł domu na polskiej ziemi...[/QUOTE] Szkoda, ale najważniejsze, że już nie siedzi w Punkcie, najważniejsze, żeby był kochany!!!! -
[quote name='Poker']Spróbuję jutro dodzwonić się do pani.[/QUOTE] Witam Cię na wątku i dziękuję za pomoc. Napisałam Ci maila, mam nadzieję, że doszedł.
-
[quote name='paula_t']Anusiab odezwała się ta Pani....? Bo ten tytuł taki smutaśny :( P.S.1.Masajek na wegetarianizm przeszedł, że jabłko wtranżala? ;) P.S.2.Booooże, jaka Ty śliczna jesteś!! :oops:Dobrze wreszcie zobaczyć, kiedy słyszało się tylko głos :)[/QUOTE] kochana dziękuję za komplement (a co do mojej urody, to ja jestem jedynie fotogeniczna i to nie koketeria, miałam 2 lub 3 razy taką sytuację, że dawałam zdjęcie do dokumentów w urzędzie i Pani nie mogła wyjść z podziwu, że na zdjęciu to ja, bo takie piękne zdjęcie, a ja stoję przed Panią z okienka i nie bardzo wiem, co jej odpowiedzieć:) ); bardzo bym chciała, żeby Masajek na wegetarianizm przeszedł i moje dwa ogony też, ale niestety w tym domu, to tylko ja tę dietę preferuję; a co do Pani od domku, to Pani B. nie odezwała się, tak że myślę, że tak jak napisała w sms, że albo dziś wieczorem, albo jutro uda mi się choć chwilkę z Nią porozmawiać;
-
Wtedy kiedy wydawało się, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki, w tamtym tygodniu Masaj był na małej sesyjce: [IMG]http://i46.tinypic.com/25gsys1.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/f1cp5u.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/zwc6eh.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/30cak5g.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/309sbaa.jpg[/IMG]