Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. i ja zawitałam do Maksia, no biedak, szkoda, że ludzie się tak szybko poddają:(
  2. [quote name='paula_t'] A jakieś wieści nowe?:razz:[/QUOTE] Wieści są takie, że Masajek, jest zapatrzony w nowego swojego Pana (On w ogóle lubi mężczyzn, u nas też tak było, mimo, że ja z nim cały dzień spędzałam, to jak wracał TZ, to wtedy Masaj wychodził ze skóry, żeby być zauważonym:) ) A jak właśnie się spotkaliśmy w mieście, to Masajunia usiadł przy nodze Pana (tak wtulony), a do nas tyłkiem, mimo to był to dla mnie wzruszający widok; dalej trzymam kciuki, żeby wszystko się udało, bo ludzie Masaja są bardzo fajni:)
  3. no i co z grou pies Mariana, dzisiaj ani jedna fanka do Marianka nie zaglądnęła:mad:????
  4. cieszę się, że suńka jest już bezpieczna:)
  5. [quote name='iwonamaj']Ja bym go zamknęła, dla jego dobra, trudno...[/QUOTE] ja też bym tak zrobiła;
  6. [quote name='agusiazet']Ktos musi je atywowac. Ktos czyli ewu, wiec jej maila potrzebuje, bo w podanym tekscie nie ma![/QUOTE] a czy nie możesz podać swojego maila? ja tak robię, aktywuję na swoim, a jak przychodzi zapytanie o psiaka, to wtedy przesyłam do konkretnej osoby;
  7. ale Laki jest fajnym psem, super że dostał szansę:)
  8. [quote name='agusiazet']Nie mam e-maila do aktywacji ogloszen:([/QUOTE] nie rozumiem?
  9. Kredziu czarnuszko nasza, teraz tylko ten domek trzeba znaleźć!!!
  10. Czakusiu, nazbieramy na Twoją operację, musimy!!!!
  11. Pauruniu, coś się dla Ciebie szykuję, w końcu kochana psineczko:)
  12. [quote name='keakea']Ja myślę, że o tym, że odpadł cel Marianowego bazarku będzie można mówić, gdy Marian zacznie bez przeszkód i ograniczeń używać łapiny. Oby jak najszybciej! :)[/QUOTE] ja też tak myślę, lepiej dmuchać na zimne, jak Marian będzie biegać jak młoda łania, to będziemy mówić, że cel został osiągnięty:)
  13. fajna jest ta Twoja (do pewnego momentu - znalezienia ds) Tinka:)
  14. oby jak najwięcej takich osób spotkać na swojej drodze (że los zwierząt nie jest im obojętny).
  15. [quote name='Lobaria'] Czy możemy liczyć na zdjęcia masajka z nowego domku ?[/QUOTE] Elu, myślę, że tak, jak będę u Marii w przyszłym tygodniu, to pokażę Jej wątek Masaja, choć Maria mówi, że nie bardzo komputerowa jest, ale może uda nam się wspólnymi siłami tu Marię ściągnąć:) A wczoraj też z całą rodzinką Masajka spotkaliśmy się, my w drodze do miasta, a rodzinka Masajka z Masajem do parku południowego (to informacja dla Eli, bo pewnie wie, gdzie to jest we Wrocławiu:) ).
  16. Mi się udało dotrzeć wreszcie do domu i neta, i te wieści są jak spełnienie najskrytszych marzeń. Gdybym mogła, to bym się dziś upiła, oby każdy dzień przynosił równie dobre wieści. Mariano, pamiętaj chłopaku, że kochamy Cię tu wszyscy!!!! Oczywiście podziękowania dla michelle04, kłaniamy się w pas za opiekę i całokształt:)
  17. [quote name='paula_t']Przydałoby się bez wątpienia, żeby ktoś Państwa nakierował na to, co powinni robić, żeby od samego początku chłopaczka uczyć. Super, że Masajek tak zawojował ich serducha:loveu: Anusiab, a rozmawiałaś z Państwem jak będzie np. ze spacerami,z, opieką jak urodzi się dzidziuś?[/QUOTE] Pauluś jeśli chodzi o te ciągnięcie na smyczy i haukanie to właśnie rozmawiałam z dwiema szkołami dla psów, a jedna pod patronatem Fundacji 2+4, która pomaga właśnie bezdomniaczkom, jak się zachowywać. Zaraz jadę do Marysi i przekażę Jej kontakt, mam nadzieję, że będą mogli i zechcą z tego skorzystać. Natomiast jeśli chodzi o kwestię wychodzenia z Masajunią i dzidziusia, to Maria mówi, że bramę obok mieszka rodzina partnera (rodzice i chyba brat), tak że z tym ma nie być kłopotu; Mam nadzieję, że uda Im się pomóc; U nas ten kłopot był mało dotkliwy, bo i mało psów spotykaliśmy, a tam Masaj ma pieska za każdym krzaczkiem.
  18. [quote name='Monika89']Szczerze pisząc też się nie mogę doczekać :D Trzeba przede wszystkim pogłówkować nad transportem.[/QUOTE] a Gacuś nie jedzie do Ciebie?
  19. [quote name='Lobaria']Na morusku jest ogłoszenie o adopcji kotków! Z telefonami Klaudii i moim!!! Ktoś zadzwonił i stąd wiem. Jest tam też wzmianka Dom dla Aramisa. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/112014/male-kociaki-do-adopcji/#[/URL] Daje tu linka, aby go nie zgubić - nie mam czasu teraz zająć się tym, ale to niedopuszczalne!!!! Zgłoszę to potem do admina moruska[/QUOTE] no jakaś bardzo dziwna sprawa;
  20. [quote name='__Lara']Słuchajcie, Monika89 napisała mi, że może się podjąć opieki nad Paurą! Teraz muszę wyjść i coś załatwić, ale po południu się z nią zgadam i ustalę co i jak.[/QUOTE] no dokładnie, byłoby super, czekamy z niecierpliwością;
  21. Mam wieści z domku, Państwo są zachwyceni Masajem, Masajek za nami nie płakał, szybko się aklimatyzuje; Pani ma tylko problem, w którym musimy Jej pomóc, ponieważ mieszka w śródmieściu, i ten parczek który jest na przeciwko Jej bramy oblegany jest przez całą masę psów (u nas ten problem prawie nie istniał, ponieważ mamy osiedle gdzie jest mało psiaków, a poza tym teren rozleglejszy), i Masaj jak widzi psa, to okropnie hałasuje i ciągnie. Nie zwraca wtedy uwagi na kliker, ani nagrody, Elu czy myślisz, że Lilianna mogłaby jakoś nawet tel. albo pisemnie dać wskazówki dla nowych opiekunów?
  22. Marianiasty witam się z Tobą z rana, nasze kochane psiątko;
  23. no Paurusiu, musi się w końcu udać, wyrwać Cię z obecnego Twojego Świata;
  24. [quote name='AtaO']Fagusiu, Ty już jesteś w nowym domku w Finlandii.....[/QUOTE] ja też chciałabym już coś wiedzieć; Fagusiu może już poznał swych nowych opiekunów, tylko ni w ząb pewnie nie rozumie co do Niego gadają:)
×
×
  • Create New...