-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
1,5 roczny malamut Maniek - w swoim wspaniałym domku!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś']Ano chłopak motorek w tyłku ma... na kilkadziesiąt zdjęć tylko na 3 go jako - tako widać... [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/3552/dsc4322m.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1245/dsc4319.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8228/dsc4332t.jpg[/IMG][/QUOTE] ładne zdjęcia nadadzą się bardzo do ogłoszeń, z tego musi być domek!!! -
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
zgodnie z naszymi przypuszczeniami, Pani odpisała zdawkowo "dziękuję za informację"; jestem przekonana, że szuka reproduktora:( -
[quote name='ronja'][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/88/k12fs.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4458/k12fs.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/72/k13s.jpg/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/3315/k13s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/k14ak.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8383/k14ak.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/k15tm.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/25/k15tm.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] cudna jest kredka, sama mam podobny egzemplarz na dt; najładniejsze są czarne kundlasie:)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
asiuniab replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i co gorsza, w takim razie z miesiąca na miesiąc może być gorzej, a przydałoby się coś na stawy dla Szarusia kupić:( -
[quote name='paula_t'] przyczepił do michelle jak rzep do psiego ogona ;) Wierzę, że Naszym chłopakom się uda! Ucałuj Masajka ode mnie na dobranoc:)[/QUOTE] pewnie, że ucałuję, no ale żeby o Marianie per "rzep", psi ogon to i owszem;)
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
asiuniab replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
z rozliczeń wynika, że się trochę wykruszyły deklarację + doszły opłaty za leki? Stąd ten brak kasy za lipiec? -
[quote name='paula_t']Ja też anusiab, z całego serducha... Najwyżej, tfu, tfu, będziemy robić ogłoszeń ile damy radę. Robiłam Masajkowi i Szymusiowi ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229407-Kolejny-porzucony-POMÓŻCIE-proszę-Wieś-Narewka-podlaskie[/URL] ), Szymuś lada moment idzie do nowego domku, a w sprawie Masajka taki optymistyczny telefon, ostatnio mam dobrą rękę ;) Szkoda tylko, że nie co do Marianka :([/QUOTE] a widziałam, że Szymuś już w czwartek się pakuje:) co z Masajkiem zobaczymy w przyszłym tygodniu; a co do Mariano Italiano, ktoś wyjątkowo wyjątkowy na pewno Go znajdzie; Nie wiem, czy kojarzysz psa Homera, niewidomego, nie młodego i dużego tak jak ON, (widzę w banerkach wielu dogomaniaczek i na fb wydarzenie miał), i dosłownie stał się cud i od wczoraj, albo przedwczoraj jest u siebie w domu. Na prawdę Marian tak chwyta za serce, że na 100% znajdzie się Jego człowiek z odpowiednimi warunkami lokalowymi (ja marzę, żeby On nie musiał pokonywać schodów), no i najlepiej żeby człowiek pracował w domu np.jakiś pisarz, to moje małe marzenia względem domku Marianka;
-
Milka póki jest ciepło to jeszcze jakoś sobie radzi, ale sunia tam zostać przecież nie może:(
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']O kurcze, postarał się młody. Jestem pod wrażeniem ! Dziękuję [B]AtaO[/B] za wstawienie. Słuchajcie cioteczki, jeżeli któraś z Was ma możliwość wydrukować sobie ten plakat i rozwiesić w swojej okolicy to bardzo proszę. Ja rozdałam już kilka znajomym ( za pośrednictwem moich Panów).[/QUOTE] ja troszkę porozwieszam we Wrocławiu, tak przy okazji w jakichś miejscach, gdzie się przewija masa ludzi, tylko od razu uprzedzam, że dwa razy rozklejałam tak Masaja i Mańka i dokładnie z tego było "zero" telefonów, bardzo to przykre:( -
[quote name='paula_t']Jeszcze za tym mały huraganem zatęsknisz:razz: mam nadzieję, że będziesz za ten tydzień miała okazję...[/QUOTE] Paula mam nadzieję, tylko żeby to był "ten" jedyny, kochany domek;
-
[quote name='paula_t']To super, Masajek niedługo będzie wolny:multi: Na pewno będzie z tego bardzo zadowolony :D Masajku, mały morderco, nie wolno:mad:[/QUOTE] Masajek już pierwszą noc bez swego abażura, i dziś cały dzień:) ale Masajunia dziś dokazuje, chce się bawić i już, a my wszyscy takie zdechlaki po całym dniu, a On jak to dziecko ma jeszcze siłę:)
-
[quote name='paula_t']Ja jak dzwoniłam po raz pierwszy, to nawet o tym nie wiedziałam, dr odbiera jak tylko może rozmawiać, z tym nie ma problemu. A jeśli mówisz o dniu operacji, to nie mam pojęcia jak to się odbywa. Niektórzy weci przeprowadzają tylko operacje w dni dyżurów, a niektórzy wręcz przeciwnie- w dni dyżurów przyjmują pacjentów, konsultują, a operacje są w teoretycznie wolne dni.[/QUOTE] no dlatego pisałam, że nie chcę wprowadzać w błąd, bo to były tylko moje przypuszczenia, jutro się dowiemy po tel. michell04, i będzie wszystko jasne:)
-
Kolejny porzucony wies Narewka-podlaskie. Juz w ds, DZIEKUJEMY.
asiuniab replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
cuuuuudowna wiadomość, najlepsza na koniec tego dnia:) -
[quote name='michelle04']Obiecalam, że dzisiaj zadzwonie do dr Bieżńskiego i umówię się na wizytę jednak przemyślalam sprawę i zrobię to jutro, gdyż jutro będę wiedziala czy dostanę urlop już od piatku, a jeśli tak to wówczas postaram sie umówić na zabieg na ten wlasnie dzień,jeśli będzie taka możliwość,bo wówczas zostaje wiecej czasu na ewentualne wizyty kontrolne :) A tutaj kilka obiecanych fotek Maniutka :) [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17012/dbf63372000ab29e5016d279/30.07.2012_013[/IMG] [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2997/b7f4ada0000df1db5016d278/30.07.2012_009[/IMG][/QUOTE] zdjątka cudne, a jeśli chodzi o wizytę, to nie chcę wprowadzać w błąd, ale mam wrażenie, że Paula pisała, że ten doktor przyjmuje w poniedziałki i czwartki, chyba że można się z nim umawiać w każdy dzień:)
-
[quote name='Lobaria']Rozmawiałam z Karilką - może przyjąć Edzia. Jest jednak problem, nie wiem, czy Karilka może wystawiać faktury - pewnie nie. A są niezbędne, przynajmniej na razie.[/QUOTE] a co z tym dt domowym, czy brak faktury to jest b. duży problem, pytam, bo się kompletnie na tym nie znam. Z mojej strony jeśli płaciłabym na psiaka i miałby On mieć lepiej, to nie kruszyłabym kopii o fakturę, ale nie znam tutejszych, tudzież fb reali?