-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
[quote name='Nikaragua']Poker też jest w rozjazdach teraz, wraca chyba w niedziele , napisz do Niej PW wtedy :) tel nie mam[/QUOTE] ok. tak zrobię:)
-
[quote name='Nikaragua']ustaliłyście od kogo z dt i jaką psinę ma ta pani?[/QUOTE] wiesz, co nie, ponieważ Pani jest na wakacjach, nie wiem czy za granicą czy tu w Polsce, ale nie chciałam Jej niepotrzebnie narażać na koszty, jeśli bym do Niej zadzwoniła i okazałoby się, że to poza naszym krajem. Ale jeśli masz i możesz mi przesłać nr do p.Leny, to ja mogę się z Nią skontaktować, bo Pani mi o sobie dużo powiedziała, więc pewnie byśmy doszły do wniosku, czy tam jest piesek z Jej dt. Teraz Pani zadzwoniła, tak jak pisałam potwierdzić, a ja zapomniałam zapytać:oops:, bo jestem dosłownie tuż przed wyjazdem z domu na caaaały dzień i pakuję samochód, z rzeczami, psami ......... mój nr 601 44 02 44:)
-
chciałam tylko Wam powiedzieć, że dzwoniła ta Pani z pierwszego tel. żeby potwierdzić, że Ona nadal jest chętna, nie był to poryw chwili i że wraca w niedzielę, żebyśmy się spotkały w przyszłym tygodniu; cieszę się na prawdę:)
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Dzięki Elu!Zawsze to parę dni jedzenia. Asiu,jeżeli nikt by się nie znalazł to ja zrobię bazarek. Ale nie ukrywam,że wolałabym aby ktoś mnie w tym wyręczył,bo na głowie mam niestety sporo:)[/QUOTE] wierzę Ci, że byłoby Ci ciężko teraz jeszcze z tym bazarkiem, ja tylko dodam, że zrobię fotki tym rzeczom, bo to też chyba trochę roboty z tym jest; mam nadzieję, że ktoś się jednak zgłosi:) -
[quote name='Akrum']też mi się wydaje, że rana coraz ładniejsza jest, bynajmniej tak widać na zdjęciach. jeśli miałabym jak dojechać, to może w sobotę bym podskoczyła do hoteliku zobaczyć osobiście, jak rana wygląda. Jeśli chodzi o DT dla niego... niestety, wszystkie nasze DT mamy pozajmowane.[/QUOTE] rozumiem, a ja zle cos zrozumialam, ze jest w schroniskuł
-
a czy piesiowi nie trzeba tej rany przemywać rivanolem, jeśli chodzi o balsam szostakowskiego, bo widziałam, że ktoś oferował, to ja chyba też mam jeszcze z pół butelki, jeśli byłby potrzebny,to proszę o inf. na priv, wtedy ją postaram się odszukać i prześlę; a Czakusiowi zdrowia; ps. czy jest szansa dla Niego na rekonwalescencję w dt?
-
cioteczki, chciałam Wam wszystkim bardzo podziękować za pomoc, tak się składa, że ja akurat jak dzieją się tak ważne sprawy wczoraj i dziś mam dzień od dawna zaplanowany poza domem i w związku tym internetem. Dlatego jeszcze raz dziękuję, że mi tak pomagacie. W razie czego mój nr tel. jakby ktoś chciał się ze mną skontaktować to 601 44 02 44.
-
[quote name='ewakrakow']dobra wiadomość - zawnioskowałam o pomoc dla Zenka do skarpety Talcott dla starszych psiaków (dlatego kiedys pytałam o jego wiek - tam jest kryterium od 8 lat) pomoc 120zł zostanie przelana bezposrednio na konto do Lilu, które już podałam (znam je z innych wątków) zwrot dla skarbonki 25% pokryję Lilu proszę potwierdz tutaj jak dostaniesz te 120zł wiadomość super:) Zenusinowy dług się kurczy:)
-
[quote name='Nikaragua']Trafiłam tu z wątku Wrocławskiego, Jeśli od p. Leny z Wrocławia ma psa to może od POKER? A jeśli tak to Poker tylko najlepszym domkom daje swoje tymczasowane sunie :)[/QUOTE] to byłaby super wiadomość:) a ta Pani od p. Leny ma się odezwać w niedzielę, i mamy się na przyszły tydzień umówić z Nią na spotkanie, docelowo Pani była pierwsza, więc jeśli to dobry domek, to Pani będzie szczęśliwą posiadaczką Masaja:) a w piątek mamy wizytę z potencjalnym domem, który jest uprzedzony, że nie jest pierwszy, ale w razie czego będzie można jakąś bidę Państwu polecić, jeśli wizyta przebiegnie pomyślnie;
-
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Dziękuję , oby był skuteczny....[/QUOTE] tak, to najważniejsze!!! -
[quote name='terierfanka']hej ciotki, przechodziłam obok Mony w niedzielę, ale Państwa nie było na działce a potem nie bardzo miałam kiedy bo ostatnio wieczorami przeczesujemy krzaki w poszukiwaniu zaginionej suni... naprawdę nie powinnyście się martwić, ona na pewno nie jest na łańcuchu, bo to nie ten typ ludzi, oni chcą aby ona biegała po tej działce i w razie czego pogoniła intruza, byłam przecież u nich juz dwa razy na poadopcyjnej, serio tytuł już mogłybyście zmienić postaram się podejść w najbliższych dniach z aparatem, co by fotki świeże zrobić[/QUOTE] fajne wieści, dziękujemy:)
-
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
asiuniab replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia'][COLOR=#FF0000][B]Chciałabym nieśmiało prosić o wsparcie w postaci karmy dla psiaków. Nasze zapasy zbliżają się ku końcowi.My niestety nie wyrabiamy już finansowo. Będziemy wdzięczne za najmniejszy woreczek,za każdą puszeczkę.Psiaki tym bardziej...[/B][/COLOR][/QUOTE] niestety nie mam jak wspomóc finansowo, ale mam dużo rzeczy na bazarek, oraz koce, poduszki, ręczniki, do wyściełania bud, bo nim się oglądniemy to przyjdą mrozy i tego też Wam może brakować. Czy jest ktoś z grona przyjaciół pszczyńskich, kto taki bazarek by przeprowadził? -
Staś - w nowym domku! Dziękujemy wszystkim!!
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Mam pusty mózg:) ale taki tekst wymyśliłam: Staś to młody, nieduży, niezwykle przyjazny i bardzo inteligentny piesek. Pomimo młodego wieku (ok.1,5 roku) Staś został okrutnie doświadczony przez los, poznał smak potwornego cierpienia spowodowany licznymi urazami oraz przerażającej maluszka bezdomności. Dzięki pomocy wolontariuszy Staś przebywa w tej chwili w hoteliku. W pełni odzyskał formę i niezwykłą radość życia. Staś bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, swojego Opiekuna obdarzy ogromną, bezinteresowną miłością. Staś jest zdrowy i zaszczepiony.Piesek niezbyt dobrze znosi rozstania z człowiekiem i dlatego szukamy dla niego domu w którym znajdzie się dla niego czas i prawdziwa miłość. Staś jest uroczym , bardzo oddanym i ufnym psiakiem. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy. Kontakt w sprawie adopcji 608 45 17 27[/QUOTE] Ewu super tekst!!! -
[quote name='Monia.B']Witajcie, jestem tutaj nowa. Dowiedziałam się o tym forum i o Ślepaczku m.in od Pani Iwonki M. z forum, cudownej osoby poprzez którą adoptujemy właśnie sunię-Perełkę ze Śląska. Nasza Suczka z mojego avatara odeszła od nas niedawno po ok.9 latach :( postanowiliśmy uratować kolejne życie. Chciałam powiedzieć, że to niesamowite co robicie. Mam nadzieję w miarę swoich możliwości (mam 4-letniego synka a za 2 miesiące urodzę córeczkę) włączę się w pomoc. Póki co- przekazujemy z mężem na konto opieki nad tym wspaniałym staruszkiem 100zł. Na razie jednorazowo, Może później ustawię jakąś stałą wpłatę.[/QUOTE] Super, że Maciuś się wzbogaci:) widzę, że obie urodzimy córeczki za 2 miesiące, suma sumarum, nasze rodzinki będą miałby tę samą liczbę domowników, my dwoje, dwa psy i jedna córcia, a u Was, Wy dwoje, dwójka dzieciaczków, i na razie jeden psiór:) pozdrawiam, proszę pamiętać, że dogomania wciąga.......
-
[quote name='paula_t']Aż 3 domki?! No to teraz możecie przebierać i wybierać, a w konsekwencji wybrać niuńkowi najlepszy domek ;) Ale się cieszę!!!! :multi: (przepraszam, nie mogę się powstrzymać...) A pisałaś już do kogoś doświadczonego z Wrocławia, czy Ci pomóc poszukać dziewczyn i je trochę pomolestować?:eviltong:[/QUOTE] Pauluś, powiem szczerze, że ten domek nr 2 to mi się nie bardzo widzi, bo Oni robią mam wrażenie casting na psa, chcą się umówić na spacer itd, te dwa pozostałe (ja rozmawiałam z tym nr 1) to oczywiście zgadzają się na wizytę przedadopcyjną, a ten nr 1 to mówi, że sunia co u Nich jest właśnie z dt, to wciąż podsyła zdjęcia Jej tymczasowej opiekunce, to jednak super, że można spać spokojniej. A jeśli chodzi o właśnie kogoś doświadczonego z Wrocławia, to ja nigdzie nie pisałam, Ela wspomniała, że mi pomoże, jutro dowiem się na 100%, czy da radę, jeśli nie, to będę Ci ogromnie wdzięczna, za pomoc, bo ja się tu po dogo nie poruszam zbyt pewnie, nie umiem tego zrobić, żeby wyszukać. A z drugiej strony to akurat jutro i pojutrze mam tak zawalony dzień, że mogę nie zdążyć; Paula na priv wyślę Ci mój nr tel. proszę wyślij mi swój nr, i jak się dowiem od Eli czy Ona coś załatwia to dam znać, czy będę Cię błagać o pomoc, czy nie:)
-
[quote name='paula_t']Jak to?! O czym nie wiem? :D[/QUOTE] no ja się dowiedziałam dziś wieczorem, mam się jutro z Panią skontaktować, powiem szczerze, że ze mnie taka mało kontaktowa osoba w rozmowie, i ja nie umiem w tym względzie postępować, dlatego bardzo zależy mi na osobie doświadczonej w tym temacie, żeby ze mną pojechała.
-
[quote name='paula_t'] mnie już zaczął ładny stres łapać przed tą operacją :( [/QUOTE] Paula ostatnio napisałam post właśnie o tym, że już się denerwuję tą operacją, ale go jednak nie zatwierdziłam, żeby nikomu się nie udzieliło, ale jak widać, nie musiałam pisać, wystarczy pomyśleć. Przyznam, że boję się, chciałabym żeby się wszystko udało, a najbardziej chciałabym, żeby też nie zaszkodziło Mariankowi!!!