Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. nie wiem, ale mam wrażenie, ze Rysi brakuje ogłoszeń, bo na fb ma śliczne zdjęcia, jest malutka, nie wiem czy jest wrzucona na mikropsy (a Ona chyba bardziej z tych mikro), a nie umiem tego zrobić, jest niekłopotliwa z treści postów dt, tylko czemu wciąż domu brak. Trzeba chyba mocno Ją poogłaszać!!
  2. [quote name='paula_t']UDAŁO SIĘ!!!! Dr Bieżyński odpisał na maila. Napisał, że niestety przy takiej ilości pacjentów jest mu ciężko wszystkich spamiętać, ale żeby zadzwonić i umówić się na termin operacji tylko zaznaczyć, że Marianek jest z Krakowa i już będzie wszystko wiedział, więc obejdzie się bez kolejnej konsultacji!! :) Lecę napisać do michelle, bo dr Bieżyński dzisiaj pracuje.[/QUOTE] cieszę się, jednak jakbym mogła się jakoś przydać to proszę o mnie pamiętać; Maniuśku kochany dalej myślę o zanurzeniu ręki w Twoje futerko:)
  3. przeczytałam cały wątek, i też się dziwię, że Stasinek jeszcze w swoim domku nie siedzi:(
  4. [quote name='MTD']ja nie wiem czy ciotka może się z nim spotkać osobiście :mad:[/QUOTE] bardzo może, gdyby nie mój stan, to już bym dawno wprosiła się w odwiedziny do Marianka:)
  5. moi drodzy jak nikt nie może podjechać i zobaczyć co u Mony, to może jak jeśli dostanę adres na pw mogę podjechać i zaglądnąć na podwórko, jeśli z chodnika widać coś, czy przypadkiem Mona nie siedzi w budzie, bo z tego co kojarzę Mona jest we Wrocławia?
  6. i znów się popłakałam oglądając ten film z Mariankiem, kocham go;
  7. jak paula_t wejdzie na wątek, to poprosimy, żeby napisała, co Maniek przyjmuje, bo wydaje mi się, że On coś na stawy bierze; Pauluś uśmiechamy się do Ciebie po informację:)
  8. [quote name='Lobaria']Niestety, od Pani Małgorzaty dostałam takiego maila [I]Wyjechalam wczoraj za miasto i dopiero co wrocilam. .Przemyslalam z przyjaciolmi adopcje Mańka.Nie podejme sie jednak opieki nad nim,haskie są ciężkie do prowadzenia,a wazne jest,zeby zwierze było szczęśliwe Myślałam o Mańku i jeszcze jednym piesku,z natury bardzo spokojnym,ciapkowatym.Zdecydowałam sie,ze zaadaptuję Kazana.Dziękuję bardzo za pomoc i zaangażowanie.Mam nadzieję ze oba pieski znajda kochających opiekunów. pozdr serdecznie Małgorzata[/I] Napisała o dwóch psiakach, ponieważ zaproponowałam również Mozarta - Pani od początku miała wątpliwosci, czy da sobię radę z malamutem. Druga Pani, która wczoraj dzwoniła o Mańka, ma wyłączony tel...[/QUOTE] słuchajcie, no bardzo mi przykro, ale przynajmniej Pani coś odpowiedziała, a nie po prostu się nie odezwała, mam nadzieję, że ta druga Pani się odezwie. Ale jak nawet nie, to dalej odnowie Mańkowi na Mazowieckie ogłoszenie i wyróżnienie, bo widać, że coś to chyba dało. W końcu czas, żeby Maniek już opuścił to smutne miejsce:(
  9. ja zaglądam, bardzo biedny był Szarik, a na tym drugim filmiku super, naprawdę i łzy same lecą;
  10. boziu oglądnęłam filmik, Zenuś bardzo fajny, nóżki mu troszkę posłuszeństwa odmawiają, biedny, ale bardzo kochana mordka, trzeba Mu koniecznie pomóc!!!!
  11. [quote name='Vesper']Witam u Marianka :) Tyle czasu jestem na Dogo, a jakoś na Niego nie trafiłam...:( Biedny psiak, przyznam że nie przeczytałam całego wątku, ale znów mnie ogarnęła bezsilna złość kiedy przeczytałam że miał rany cięte na klatce piersiowej :( :mad:... Postaram się pomóc w najbliższej przyszłości- pomóc mogę robiąc bazarek, ale dopiero kiedy skończę ten, który dziś lub jutro otwieram- zapisałam już sobie chłopaka na liście psiaków którym będę pomagać. Pozdrawiam i będę Was odwiedzać, a także nadrobię zaległości w wątku Mańka/Marianka.[/QUOTE] jak już zaglądnęłaś do Marianka, to już na pewno tu zostaniesz, bo Marian to jest facet do zakochania od zaraz:)
  12. [quote name='piescofajnyjest']to swietnie Dziewczyny!!! bardzo duzo robicie dla Milki!! dziekuje..............[/QUOTE] ja też dziękuję:)
  13. [quote name='Avilia']Odpisz,że pies nie jest wykastrowany ale wymagamy tego w umowie. Nie podawaj miejsca pobytu psa.Tylko poproś o kontakt telefoniczny.Na moje oko to on ma ok 4 lat.Ale mogę się mylić w obie strony.Może mieć mniej albo więcej.Pewne jest,że nie jest szczylem ani staruszkiem:)[/QUOTE] Witam Cię, odpisałam już do pani, przedwczoraj, i tak jak napisałaś powyżej, napisałam, że przed wydaniem będzie wykastrowany i oczywiście nie podałam miejsca, i tak jak się spodziewałam Pani już się nie odezwała. Przeczucie chyba mnie nie myliło, troszkę to mi śmierdziało:(
  14. [quote name='paula_t'] Dobranoc Marianku, mam nadzieję, że jesteś grzeczny przy gościach :loveu:[/QUOTE] ale jak by miało być inaczej, że Marianek miałby być niegrzeczny, to warto zapytać gości czy są na tyle grzeczni, że Marianka czochrają po doopce:)
  15. [quote name='michelle04']U nas już kropnęla calkiem niezla ulewa :)[/QUOTE] wow a u mnie tuż przed leśnicą nic, gdzieś daleko się błyska, ale nic poza tym:(
  16. Maniusiu, zaraz powinno coś kropnąć z chmur, to i się nieco schłodzi, może jutro będzie mniej upalny dzień na naszym terenie:)
  17. kurcze, żeby to tylko nam nie przepadło;
  18. [quote name='Lobaria']Bardzo potrzebna jest tu opinia Klaudii, ale dodzwonić się nie mogę - dałam Pani tel do Klaudii :), może Ona będzie miała szczęście ;)[/QUOTE] Elu na dwa Twoje adresy przesłałam maila od tej Pani co z Nią dziś rozmawiałaś w sprawie Mańka;
  19. to i tak 50% będzie spłacone, to super, naprawdę:)
  20. [quote name='Lobaria']Bardzo potrzebna jest tu opinia Klaudii, ale dodzwonić się nie mogę - dałam Pani tel do Klaudii :), może Ona będzie miała szczęście ;)[/QUOTE] Boziu, ale byłoby cudownie, Maniutek w końcu się już nasiedział!!!!
  21. [quote name='Lobaria']Miałam telefon w sprawie Mańka. Pani z Warszawy, mieszkanie na parterze, z ogródkiem, a Polach Mokotowskich. Pani aktywna, jeździ na rowerze, blisko las. Miała już psiaki. Pani ma jednak miękki charakter i pyta, czy Maniek jest bardzo niezależnym psiakiem i czy szczekliwym. Pani nie ma oddzielnego domu, to takie osiedle. Dlatego boi się szczekania non stop. Może wykastrować psiaka i partycypować / lub ewentualnie przyjechać / w kosztach. Przyjazd Pani chyba byłby lepszy, bo już na miejscu poznałaby Mańka i odpadło by ryzyko, że nie " zaiskrzy "[/QUOTE] ale się cieszę, jakby oczywiście się udało to byłabym przeszczęśliwa, a jeśli chodzi o szczekanie, to z mojego doświadczenia wiem, że te haszkowate to raczej nie szczekają, jedynie czasami zawyją, ale nie są w tym jakieś nagminne;
  22. [quote name='paula_t']Ciotka, ściągnęłaś już Masajkowi na stałe kołnierz? :) Nawet nie wiem, ile u psiurów się to nosi, bo mój takiego nie dostał, na szczęście nie próbował się dobierać do tego, czego nie miał ;)[/QUOTE] Codziennie próbuję Mu ściągnąć i mam nadzieję, że już przestanie się interesować, a na noc jeszcze zakładam i szczerze powiem, że dziś jest pierwszy taki dzień, że się tylko troszeczkę interesuje, także myślę, że już zaczynamy wychodzić na prostą:) wczoraj tel. do wet. i On powiedział, że tak 7-10 dni, i powinno być wszystko ok. a dziś jest już 8 dzień:) A wczoraj Masajek chciał skosztować żaby, czy ropuchy nie wiem, bo było ciemno, a ja się i tak na tym nie znam. Ale na szczęście zorientowałam się, po niewczasie, że coś cicho jest na tarasie i zaglądnęłam, także gad żywy został, a ja przynajmniej nie musiałam lecieć w nocy do weta, bo ponoć niektóre te zwierzątka są trujące, ble....
  23. [quote name='Lobaria']Do Liliany trafiają psiaki z problemami, nieadopcyjne. Czyżby Ona miała z nimi problemy? Zobaczcie:) [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/304797_389955854391152_1153734763_n.jpg[/IMG][/QUOTE] gdyby ludzie chcieli się tak chętnie uczyć jak psy, to mniej byłoby "zwracanych" psów (bo nieadopcyjny)
  24. [quote name='paula_t']Na mojego maila jest sporo rzeczy pozakładanych, np. allegro, jakieś grupony itd., to jest taki mail, z którego cała rodzina korzysta, więc ja kasuję wszystko na bieżąco, co tylko nie jest mi potrzebne. Nie robiłam forwarda, tylko kontaktowałam się z michelle przez dogo, pisząc jej, jak wygląda sytuacja. No nic, trudno, zadzwonię w poniedziałek do Pana dr i będzie wszystko wiadomo. Edit: Przypomniało mi się coś i udało mi się wysłać maila. W miejscu, w którym wpisuje się adres mailowy, jak da się strzałkę w dół, to pojawiają się wszystko adresy mailowe, na które wysłałam kiedyś maila i tam był :)[/QUOTE] no to Twój czas na wypracowanie referatu przynajmniej nie pójdzie na marne:) czyli czekamy na wieści:)
  25. [QUOTE=Mazowszanka; Dlatego mam nadzieję i moi domownicy też, że Lilka znajdzie dom do końca wakacji. Na dodatek ona nie umie chodzić na smyczy, kręci się w kółko. To chyba pozostałość po pobycie w kojcu, a potem w klatce w klinice.[/QUOTE] no to mamy nadzieję, że Lilka skradnie kogoś serduszko i dziewczyna na zawsze znajdzie swoje miejsce na ziemi:)
×
×
  • Create New...