Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. świetnie, że Tofik w końcu trafił na swojego człowieka:)
  2. [quote name='kabaja']o ile pamiętam to rudynpm wynegocjowała ze swoim wetem 130 zł /są to okolice Warszawy / .Też widzę ,że jest straszna rozpiętość cen. Nie wiem od czego to jest zależne .Pewnie od tego ile wet chce na tym zarobić.[/QUOTE] niestety, pewnie tak, choć ja mówiłam że to bezdomniaczek, ale widać nie ma litości;
  3. [quote name='paula_t']Świetnie!! :) Wejdź sobie na "społeczność" na pasku u góry -> "lista użytkowników"-> po prawej stronie będziesz miała "szukaj", klikasz tam na "szukanie zaawansowane" i zjeżdżaj prawie do samego dołu-> "ostatni post", wpisujesz 2012-08-01 i wyskakuje Ci lista. Przejrzyj sobie ile która literka ma osób i wybierz sobie literkę/literki :)[/QUOTE] ok Pauluś, dziękuję bardzo za instrukcję, zrobię to jak tylko najszybciej się da, ale myślę raczej o poniedziałku, niż by bliżej;
  4. [quote name='zakonna']czy te wyliczenia oznaczają, że Paura wyjdzie zza krat? :multi:[/QUOTE] Paura na pewno wyjdzie zza krat, lecz musimy, też pomyśleć o wecie i karmie, które będą systematycznie potrzebne, na to musimy mieć osobne fundusze;
  5. [quote name='paula_t']<- ciotki, spójrzcie stronę wcześniej!![/QUOTE] Paula ja w przyszłym tygodniu mogę jakąś literkę/ki wziąć (bo sierpień, to dla naszej rodziny miesiąc urodzin, rocznic itp i już z weekendami nie daję rady), ale zgłoszę się do Ciebie po instrukcję, bo ja się na tym nie znam, jak przefiltrować itd.
  6. [quote name='paula_t']Ogłoszenia pewnie już pospadały na dalsze strony, ale niedługo powinno być odświeżanie, to wtedy na pewno więcej osób zobaczy, bo będzie na początkowych stronach :)[/QUOTE] masz rację, ale jedno, na wrocław, na gumtree, wyróżniłam na miesiąc, więc jeszcze "wisi" i właśnie dziś odpisałam do kogoś, kto pytał o Masaja, tylko pytał też o Jego stosunek do kotów, a wiem że Gacek te na podwórku gonił, więc tak napisałam, napisałam również, że nie wiadomo jak będzie się zachowywać, w domu, do domowych kotów, i zaprosiłam na wątek. Ciekawa jestem czy się jeszcze odezwą?
  7. Nanga, naprawdę ładne imię, tak jak sunia; biedna, ma jakieś traumatyczne przeżycia związane z uwiązaniem;(
  8. o matko, jak tu trafiłam, to właśnie czytam, że Kaira nie ma; ciekawe gdzie trafił, jak zwykle możemy mieć tylko nadzieję, że chłopak dobrze trafił;
  9. [quote name='paula_t']Dobra, to ja dokładam ostatniego piątala :)[/QUOTE] Paula witam w grupie:)
  10. [quote name='__Lara'] Hihi, i jak go nie kochać :D[/QUOTE] no właśnie, nie można Go nie kochać!!!!
  11. [quote name='paula_t']Ten psiak po prawej pod stołem jak Mariano wygląda!![/QUOTE] no to taki Vincento Mariano;), tylko że jest 10 kg większy (bo waży 30 kg, choć jak go brałam ze schroniska to ważył 18kg, tyle co teraz Mariano), i On też ma przednią łapkę niestety przetrąconą tylko w przedramieniu, i źle mu się zrosła (jeszcze na tzw. wolności), i przez to ponoć nikt nie chciał go wziąć:( ale ta łapka go nie boli, i nie widać prawie tego, jedynie ma takie zgrubienie, i lekkie przestawienie "ręki" o kilka stopni. Ale jak dla mnie jest idealny, tak jak Mariano:)
  12. i dwa ostatnie: [IMG]http://i45.tinypic.com/2mepsmf.jpg[/IMG] i tu jeszcze ode mnie znalezione, gdzie w śnie w pełnej symbiozie (a Lisa nie jest okrywana z zimna, tylko leży pod mokrym ręcznikiem, bo były wtedy upały) [IMG]http://i50.tinypic.com/20ztcic.jpg[/IMG]
  13. [quote name='paula_t']Jakie on ma fajne uszy, jak taki mały nietoperek wygląda:loveu: Ogonek jak antentka do góry, więc chłopaczek zadowolony, zresztą wygląda na szczęśliwego psiaka :)[/QUOTE] prawda, uszka jak by bardziej rozłożył to by odleciał:) Lara a od minek to On jest specjalistą:)
  14. i już na spacerku: [IMG]http://i45.tinypic.com/309tt2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/6f76o9.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2j5yvk2.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2gxlfyg.jpg[/IMG] a tu Masajek z Gammą [IMG]http://i46.tinypic.com/6edhk8.jpg[/IMG]
  15. ów dywan, co go Masajek załatwił: [IMG]http://i45.tinypic.com/2wnzk9y.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/30nkdbo.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/332ccop.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/23k9eh1.jpg[/IMG] nie podglądaj [IMG]http://i46.tinypic.com/5d1bia.jpg[/IMG]
  16. [quote name='paula_t']Ktoś musiałby się podjąć prowadzenia tego wątku, bo on nie żyje. Poprosić kilka osób i wysyłać pw z prośbami o deklaracje, ile się da, bo inaczej nie ruszy się z miejsca...[/QUOTE] Paula ma rację, czas ucieka a dla Aramisa nic się nie zmienia:(
  17. Boston jesteś tak przystojnym psiakiem, że dom musi się dla Ciebie znaleźć:)
  18. Gacuniu, jak na złość nikt nie zadzwonił z Masajowego ogłoszenia, a Ty byś się w sam raz nadał, jako sobowtór;
  19. [quote name='kabaja']w takim razie ,że Harry ma jeszcze jedną wielbicielkę :lol: A jak tam Harry czy był w tym tygodniu na kastracji ,bo mi te tygodnie się jakoś poplątały .[/QUOTE] ma na pewno wielbicielkę:) a co do kastracji, tak z ciekawości zapytam po ile u Was ten zabieg, bo ja w lipcu mojemu tymczasowiczowi robiłam i kosztowała 250 zł (a to wrocław), ale różnice między miejscowościami, są nawet 100 zł?
  20. [quote name='paula_t'] Ciekawe co u Marianka...[/QUOTE] też jestem ciekawa, bardzo bym chciała kiedyś się do Niego wybrać, z Wrocławia to w sumie nie daleko, mam nadzieję, że mi się uda;
  21. przepraszam, że zdjęć nie wrzuciłam, ale padłam zaraz po podaniu obiadu; zaraz się za to wezmę, ale kurcze mam od niedawna aparat, i te zdjątka takie se. a z tą wodą, to mam nadzieję, ze jednak jednorazowo rzucił się na Nią, bo Marysia, miałaby 3 Światy z Nimi, bo sunia wiekowa, też czasami nie wytrzymuje; ale Masaj to naprawdę aparat, tak się ochlał tej wody, że w pewnym momencie, siedział między nogami Marysi, a ja na przeciwko, wszystko rozgrywało się na dywanie, więc nie było słychać, a jemu siu leci, więc go złapałam, a On dalej, bo pewnie ciśnienie takie, że ciężko było Mu przerwać;
  22. [quote name='__Lara']Kochana Lobario, w tytule wątku brakuje jednej literki - tak mi się rzuciło w oczy :cool3:[/QUOTE] no mi się "rzuciło" jak 4 raz literowałam:)
  23. [quote name='ronja']zawsze lubiłaś brzydalki:) Kredka to brzydalka, ale najsłodsza na świecie i przez to jest najładniejsza i dlatego zdjęcia tego nie oddają.[/QUOTE] to ja też muszę się przyznać, że należę do zwolenników właśnie takiej urody, o czym świadczy jeden z moich ogonów, i ostatnio wyadoptowany Masaj, toż to ta sama uroda:)
  24. [quote name='Figunia']Marianku, nie bądź zły na Paulę. Ona Ciebie tak kocha,troszczy się, myśli o Tobie, że...można Ci tylko pozazdrościć mały szczęściarzu.[/QUOTE] ja też tak myślę, i myślę, że Paula to dla Marianka nie taka cioteczka, a Matka Chrzestna, taka jak z kopciuszka, wiecie dynia, karoca i te sprawy:) no i zobaczyłam, że wczoraj mnie tu nie było, ale byłam w odwiedzinach u Masajowego czarnucha, a wróciwszy do domu i nakarmiwszy całe stado ogoniastych i nie, zwaliło mnie z nóg, aż do dzisiejszego rana;
×
×
  • Create New...