Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. [quote name='natalka9860']o co chodzi z tymi literkami? jak co trzeba to pomogę[/QUOTE] natalko i tak dużo robisz, prowadzisz kilka bazarków, a to jest b. czasochłonne, a i można zarobić kilka punktów karnych, same przyjemności:) a chodzi o to, żeby porozsyłać wątek do innych osób, do Ciebie chyba Paula_t wysłała takie zaproszenie. A jeśli chodzi o literki, to że jedna osoba nie jest w stanie wszystkim wysłać, to dzielimy się literkami od jakich zaczynają się nicki; Paula_t zdążyła wyczyścić literki N-Z, a ja dopiero K i kończę L; Lara ma "lecieć" od początku alfabetu; oczywiście najpierw filtrujemy, bo jest wiele osób, które się nie logują tu zbyt często;
  2. natalka9860 ale mnie uprzedziłaś, wieczorem miałam to zrobić:), bo ja wciąż wysyłam zaproszenia, chciałabym dziś choć skończyć literkę "L" Lara_ a czy Tobie udało się już do tego zasiąść?;)
  3. no Oskarek ma swój wątek i o to chodziło, wydarzenie też ma, to teraz kochaniutki będziemy szukać tu wspólnie Twojego domku:)
  4. zdjęcia takie jak pies super, do ogłoszeń wyśmienite:)
  5. a czy to może oznaczać, że Ona jednak kiedyś miała domek?
  6. [quote name='AtaO']Spokojnie....., wieczorem albo najpóźniej jutro będą wyniki. Emiś zastanawia się czy Rumba nie ma anemii, bo ma bardzo jasne dziąsłą. Nawet gdyby potwierdziło się, to będziemy Ją leczyć :)[/QUOTE] rozumiem, no to czekamy na wyniki;
  7. [quote name='zakonna'] "NIE KARMILI MNIE 3 TYGODNIE, TRZYMAJĄ MNIE W PIWNICY I REGULARNIE LEJĄ PASEM. RZUĆ CHOCIAŻ OKRUSZEK". generalnie za samą jego minę można by na mnie TOZ nasłać :D[/QUOTE] dobre, moje na szczęście tak nie robią, bo chyba nie miałabym sumienia im odmówić:)
  8. kochana Paurunia, jest już w lepszym Świecie:)
  9. [quote name='Mazowszanka']Sprawdziłam w słowniku, rzeczywiście jest klępa. Całe życie byłam przekonana, że żona łosia to klempa. Człowiek uczy się do starości.[/QUOTE] do dojrzałości, gdzie tam wspominać o starości:)
  10. tak mi się zrymowało Gacek - placek, to może nie śmieszne, w świetle tego, że jak Gacuś poczuje napiętą smycz, to leży plackiem:(
  11. witamy korek221 i Kryzię, bądźcie z nami, no właśnie nie wiemy czy charakterny, czy może się czegoś obawia, ale chcemy to naprostować:)
  12. [quote name='AtaO']Oby tak było, bo mamy małe wątpliwości....[/QUOTE] a jakie wątpliwości?
  13. [quote name='Figunia'] byle tylko nic już pieska nie bolało...[/QUOTE] właśnie o to chodzi, dzień bez bólu i tabletek!!!!!
  14. [quote name='sajlana']czekamy, aż Jagoda wróci do domu[/QUOTE] a rozumiem, to czekamy:)
  15. [quote name='Avilia']No i już dotarła:)[/QUOTE] no to teraz trzeba ją "zastawić", jak to okropnie brzmi;)
  16. ale dziewczyny, czy lubicie takie wieszaki, ja wolę okrągłości u kobiet;)
  17. [quote name='natalka9860'][COLOR=#A52A2A]Asiuniab [/COLOR]to jest takasobie[COLOR=#FF0000]agatka[/COLOR] a nie takasobie[COLOR=#008000]kobieta[/COLOR];) przy okazji podrzucimy. może się namyślę to dam 20zł miesięcznie ale muszę pomyśleć:mad:[/QUOTE] sorki tak zapiszę, a Ty kochana myśl, myśl:PROXY5::PROXY5:
  18. no to Rumba kochana psinko, oby wyniki były pozytywne tj. wszystko w normie żeby było;
  19. [quote name='MTD']cze mariano, w kraku dziś żarówa, żyć się nie da, a u Ciebie jak tam? dasz radę?[/QUOTE] to ja się znów za Marianka wypowiem, choć kilka km nas dzieli (wrocław - dzierżoniów), ale u nas dziś piękna mżawka i jest uff, jak przyjemnie:)
  20. [quote name='Emiś']Taaaaa najpierw machająca kita, a potem próbował zeżreć swoich kumpli... Zazdrośnik niedobry[/QUOTE] no to chłopak potrafi zadbać o swoje interesy:)
  21. Marian, michell czekamy na wieści:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  22. [quote name='Mazowszanka']Napisałąm PW do michelle04. Nie piszmy jeszcze do Kory78, ani do Pani. Poczekajmy na odpowiedż[/QUOTE] dzisiaj michelle jedzie ze swoim podopiecznym Marianem do wrocławia na ściągnięcie gipsu i konsultacje, więc może na dogo zaglądnąć nieco później, trzeba uzbroić się w cierpliwość;
  23. to trzymamy, i czekamy na wieści:)
×
×
  • Create New...