Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. Mariano, widzisz ja dziś do Ciebie tak późno zaglądam, ale myślę o Tobie i jeszcze innych psiakach od wczesnego poranka:)
  2. ja też się popłakałam, ten Marianek, naprawdę biedny, tyle czasu spędził na tułaczce, ludzie to są potwory, niestety:( Paula_t dobrze, że Ty się pojawiłaś na Jego drodze;
  3. czyli Maksiu będzie miał sesję??
  4. [quote name='AtaO']Paura dzisiaj - jeszcze w schronie można by rzec, ale to już było i nie wróci więcej.....
  5. [quote name='Monika89']Uff... po kąpieli woda czarna Ehh.. jestem padnięta[/QUOTE] Ona pewnie też:)
  6. [quote name='Ewelinaaa']Samemu tez mozna taka zorganizowac :)[/QUOTE] trzeba w okolicy mieć takie okoliczności przyrody:)
  7. ależ super, popłakać się można ze szczęścia; wszystkim, dzięki którym Paura opuściła dziś schronisko dziękuję bardzo:)
  8. anka:) tekścik super, a Monika89, super, że już dotarłyście na miejsce, Paurunia pewnie jest bardzo zaskoczona i zdezorientowana, bo tak jak wyżej dziewczyny pisały Ona chciała wracać do boksu, bo to Jej się wydawało takie naturalne:(
  9. witam na wątku, suczka ma rewelacyjne zdjęcia, i widać, że jest bardzo energiczna, więc pewnie z nudów niszczyła jakieś sprzęty w schronisku; we wrześniu mogę małym grosikiem jednorazowo wspomóc; sama mam rozsyłam wątek Aramisa, który też potrzebuje finansów na szkolenie:( cieszę się, że sunia choć ma dt, będę zaglądać i kibicować:)
  10. [quote name='Igusia'] Cicha Kredka brzegi rwie:) Już wiem, zrobimy adresówkę: "Szef podwórka" :D[/QUOTE] Kredzia mała to i pyszczy, żeby Ją inni zauważyli i poważnie traktowali:)
  11. natie, Noelle dziękujemy za przybycie:) dobrze, że udało się wyrwać Heksa i znaleźć dt, taka opcja to marzenie:)
  12. [quote name='natalka9860']Ja chętnie wpłacę 10zł, o ile to nie za mało, pogadam z rodzinką to może więcej się uda.[/QUOTE] super, żadna suma nie jest za mała, żeby pomagać :loveu::loveu::loveu: dziękujemy bardzo i witamy na wątku:)
  13. [quote name='paula_t']Ty tak serio? ;)[/QUOTE] serio, serio ;)
  14. [quote name='__Lara']Kurcze, szalejecie ciotki :) Uwazajcie na te wpisy w profilu - można dostać punkty karne...[/QUOTE] no tak, ale tu okazuje się za wszystko można dostać punkty, a w takim razie jak inaczej zwołać cioteczki???
  15. [quote name='paula_t']Już zmieniłam :) To rób wpisy w profilach, będzie szybciej, a dochodzi tak samo jak i pw. Anusiab, a wysyłasz wiadomości z filtrem?[/QUOTE] robię wedle Twojej instrukcji, to chyba z filtrem, tj. od 01-08-2012:)
  16. [quote name='paula_t']A tu ciocia anusiab chce w naszej konwersacji uczestniczyć, Marianka pytałam:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Kurczę, to niedobrze, że kolejny dzień taki gorący, żeby mu się tylko jakieś odparzenia nie porobiły:/[/QUOTE] ale się wcięłam, niemalże jak "ukochana" teściowa:) a pogodą jestem tak samo zainteresowana jak Marian, co prawda nie mam nogi kozakowej w gipsie, ale moje nogi w takie upały wyglądają jak bym je odziała w walonki od kolana do stóp są jednakowej konstrukcji;) Paula_t i Mariano, przepraszam:oops::oops:
  17. [quote name='paula_t']Dzień dobry Marianku, co tam u Ciebie? Dzisiaj też bidoku tak gorąco?[/QUOTE] Paul gorąco, gorąco i parno;
  18. [quote name='paula_t'] Wprawa;) A tak serio to wchodzę na daną literkę, otwieram sobie w nowych kartach po kolei osoby, daję tylko ctrl+v i potem po kolei, mniej więcej co 30s potwierdzam, tak najszybciej z tego co zauważyłam idzie, a nie w każdą osobę po kolei wchodzić, potem się cofać, wtedy to strasznie dużo czasu zajmuje. Spróbuj tak:) Super, już zaznaczam!:multi: To jest 20 dolarów czy zł? Ile to wychodzi? Właśnie na wątku Mariankowym ktoś pytał kiedyś o paypala, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, ale niestety do tej pory nie posiadam:/ [/QUOTE] ha ja też tak robię, tylko że piszę pw, to mogę co 1 minutę wysyłać:) ale literka "K" się nie kończy, choć to dobrze, bo dużo dobrych dusz właśnie z mojego "K" zawitało :) a kochana te 20 to dobrze widzisz $ tj. ok. 60 zł, za co serdecznie dziękujemy:)
  19. [quote name='__Lara']Strasznie się cieszę :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) dziękuję kochana za wszystko!!!! :) Kochani, ogłoszenia robiła mi z pakietów [B]saphira18[/B] - z jej ogłoszeń zawsze jest bardzo duży odzew!!!! Serio :) ma szczęśliwą rękę :) Tak, trzeba na inne psiaki przekierowywać ludzi, to ja może na malawaszkę będę kierować? Ktoś ma nr tel. do malawaszki i może mi przesłać smsem? (nr tel. 506 493 005).[/QUOTE] dobrze wiedzieć o tej szczęśliwej ręce:)
  20. a możecie zdradzić skąd taki odzew, niemal codziennie jakaś nadzieja, super?? Gdzie ten Kukiś był ogłaszany, chyba że zadziałała najskuteczniejsza poczta pantoflowa?
  21. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  22. [quote name='Avilia']Miałam telefon o Kukiego-nie wiem co mam ludziom mówić.Co z tym domem? Babeczka będzie do mnie za 30 min dzwonić.Dajcie szybko odp.[/QUOTE] chyba trzeba się z giselle4 skontaktować, czy ma ktoś nr?
×
×
  • Create New...