-
Posts
9688 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiuniab
-
Cudowny Max - od 2003r. za kratami NARESZCIE MA DOM!!! :)
asiuniab replied to Noelle's topic in Już w nowym domu
czyli Maksiu będzie miał sesję?? -
[quote name='Ewelinaaa']Samemu tez mozna taka zorganizowac :)[/QUOTE] trzeba w okolicy mieć takie okoliczności przyrody:)
-
witam na wątku, suczka ma rewelacyjne zdjęcia, i widać, że jest bardzo energiczna, więc pewnie z nudów niszczyła jakieś sprzęty w schronisku; we wrześniu mogę małym grosikiem jednorazowo wspomóc; sama mam rozsyłam wątek Aramisa, który też potrzebuje finansów na szkolenie:( cieszę się, że sunia choć ma dt, będę zaglądać i kibicować:)
-
[quote name='paula_t']A tu ciocia anusiab chce w naszej konwersacji uczestniczyć, Marianka pytałam:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: Kurczę, to niedobrze, że kolejny dzień taki gorący, żeby mu się tylko jakieś odparzenia nie porobiły:/[/QUOTE] ale się wcięłam, niemalże jak "ukochana" teściowa:) a pogodą jestem tak samo zainteresowana jak Marian, co prawda nie mam nogi kozakowej w gipsie, ale moje nogi w takie upały wyglądają jak bym je odziała w walonki od kolana do stóp są jednakowej konstrukcji;) Paula_t i Mariano, przepraszam:oops::oops:
-
[quote name='paula_t'] Wprawa;) A tak serio to wchodzę na daną literkę, otwieram sobie w nowych kartach po kolei osoby, daję tylko ctrl+v i potem po kolei, mniej więcej co 30s potwierdzam, tak najszybciej z tego co zauważyłam idzie, a nie w każdą osobę po kolei wchodzić, potem się cofać, wtedy to strasznie dużo czasu zajmuje. Spróbuj tak:) Super, już zaznaczam!:multi: To jest 20 dolarów czy zł? Ile to wychodzi? Właśnie na wątku Mariankowym ktoś pytał kiedyś o paypala, nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, ale niestety do tej pory nie posiadam:/ [/QUOTE] ha ja też tak robię, tylko że piszę pw, to mogę co 1 minutę wysyłać:) ale literka "K" się nie kończy, choć to dobrze, bo dużo dobrych dusz właśnie z mojego "K" zawitało :) a kochana te 20 to dobrze widzisz $ tj. ok. 60 zł, za co serdecznie dziękujemy:)
-
[quote name='__Lara']Strasznie się cieszę :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) dziękuję kochana za wszystko!!!! :) Kochani, ogłoszenia robiła mi z pakietów [B]saphira18[/B] - z jej ogłoszeń zawsze jest bardzo duży odzew!!!! Serio :) ma szczęśliwą rękę :) Tak, trzeba na inne psiaki przekierowywać ludzi, to ja może na malawaszkę będę kierować? Ktoś ma nr tel. do malawaszki i może mi przesłać smsem? (nr tel. 506 493 005).[/QUOTE] dobrze wiedzieć o tej szczęśliwej ręce:)
-
Piękny owczarek Aron już w swoim wymarzonym domu! :)
asiuniab replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Aron na pewno znajdzie dom;