Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. fajnie, jak ma się dwa pieski nie potrzebny jest telewizor można się na nie gapić w jakie ze sobą wchodzą interakcje:)
  2. [quote name='paula_t']Jestem u śliczności:loveu: Ogłoszenia asiuniab też ma, tylko że telefon milczy niestety :([/QUOTE] Paula, ale zadzwoni tel. (wierzę w to) wiesz sama, nie muszą dzwonić setki, ale wystarczy ten jeden właściwy!!!
  3. [quote name='paula_t']I co? I co? Jakieś wieści?[/QUOTE] a tak, Masaj już nie próbuje przepędzić Gamy zjadając tudzież wypijając co Jej. Tak, że stosunki są unormowane, na tyle, że Gama sobie rządzi w kuchni, a Masajek na reszcie mieszkania. Ale to było do wczoraj, bo wczoraj Gama pojechała z powrotem do swojego domku, więc Masajunia znów jest jedynaczkiem i On chyba to lubi:) a w tym tygodniu jesteśmy z Marysią umówione na spotkanie, także wtedy coś więcej napiszę:) a miałam kolejny tel. o Masaja, podesłałam kilka propozycji i czekam czy coś się z tego urodzi:)
  4. no Lilko, teraz trzymamy kciuki za pomyślną wizytę:)
  5. [quote name='AtaO']Ranne podrzucanie Marianka :)[/QUOTE] skoroświtne podrzucanie;) Marian o tej porze to jeszcze przewraca się z boku na bok:)
  6. proszę o podesłanie nr konta na pw, jakiś grosz muszę wyskrobać, choćby nie wiem co!
  7. [quote name='michelle04'] Na lapinkę nie staje, ale to chyba dobrze, wie co robi jeśli jeszcze czuje dyskomfort to niech biega na trzech, powoli przywzyczai się do podpierania na tej czwartej aż w koncu postawi na niej [B]ciężar[/B] :)[/QUOTE] tylko nie ciężar, a [B]dostojną swoją osobę[/B];)
  8. [quote name='natalka9860']Nie no coś mi się popieprzyło, rano było tylko 3 strony a raptem 12?? Jak to możliwe?? Sorki, ale nie mam nerwów na to.... A miało być tak pięknie....;([/QUOTE] natalko filtr Ci "uciekł", trzeba ponownie przefiltrować przez datę i znów będą 3 strony; Wszystkich nowych uczestników wątku serdecznie witamy, dziękujemy za przybycie; że się tak wyrażę, w kupie raźniej, i można coś wspólnie wymyślić:)
  9. [quote name='phase']Drogie Cioteczki ja po 10 września [B]postaram się[/B] przesłać jednorazową kwotę , wybaczcie, że tylko jednorazowo.[/QUOTE] bardzo będzie nam miło z Twoją jednorazową wpłatą:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='ulka 1108']asiuniab, wyczyść skrzynkę bo nie mogę wysłać pw[/QUOTE] już powinno być dobrze, usunęłam ciut wiadomości:)
  11. to świetna wiadomość na caaaały weeekend, cieszę się, ale jestem ciekawa jak Marian i co On sobie myśli:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  12. no udało mi się rozesłać nr konta dla osób deklarujących jednorazowe wpłaty, ależ ja się tym denerwuję, żeby wszystko było dobrze; zaraz sobie myślę, a co się stanie jak jutro zginę i nikt się nie dowie, i pomyślą, że sprzeniewierzyłam pieniądze, a i oczywiście zapomniałam napisać, żeby podać nick z dogo i dodać, że to dla Aramisa, więc muszę robić wszystko od początku:(
  13. ja też jestem ciekawa co Marianek myśli teraz o tej łapce. Na razie dobrze, że jej nie obciąża;
  14. [quote name='longue']A czy Aramis ma zrobione wydarzenie na FB ?[/QUOTE] ma, niestety nie ogarnięte, osoba która zrobiła wydarzenie, ma ich wiele do administrowania i nie daje rady pociągnąć i Aramiskowego:( już podaję do Niego linka: [URL]http://www.facebook.com/events/242007542582046/[/URL]
  15. paula_t już mnie wyręczyłaś, a ja właśnie ogarniałam wątki i się do tego brałam:) a teraz roześlę nr konta na deklarację jednorazowe; a ja myślałam, że nie będzie Cię cały weekend?
  16. [quote name='Lobaria']Na razie czekamy na wyniki krwi / będa za ok. 3 tyg /, Paulinka już wyszła ze szpitala, nie ma gorączki, jest na antybiotykach. Trzeba czekać.[/QUOTE] o matko 3 tyg. to długo, ale pewnie jeśli coś jest to musi się wykluć, żeby szkiełka to dostrzegły; no to czekamy;
  17. matko, żeby więcej osób miało taką szczęśliwą rękę:)
  18. Avilia a Ona jest taka duża ON-kowata?
  19. [quote name='ewu'][B]Zastanawiam się czy nie wysłać historii Morka do TVN....[/B]Z jednej strony siary by się chamom narobiło, znalazło sponsorów a z drugiej boję się ,że "następnego Moruska " w innej wiosze gnoje zabiją,żeby nie było o nich głośno...:( Co sądzicie Cioteczki??????????????[/QUOTE] ewu myślę, że można spróbować, ja już kilka razy pisałam do uwagi i nawet pół zwrotnego maila nie otrzymałam, ale może Tobie się uda? Nawet jak pisałam z prośbą o wyjaśnienie, czy sprawa została zakończona, to też mi nic nie odpowiedzieli;
  20. [quote name='Mazowszanka']Piękne spojrzenie, uwielbiam takie :)[/QUOTE] prawda, ja też; psie oczy są tak głębokie, że nie potrzeba żadnych słów, one wyrażą wszystko:)
  21. [quote name='Lobaria']Raczej zostanie u Małgosi :)[/QUOTE] to fajnie, że będzie na oku:) a Lobario, czy wiesz czy coś się udało z tym lekarzem załatwić (to o czym pisałyśmy na fb, ale nie mogę tego znaleźć, wskoczyła mi oś czsu i się nie odnajduję);
  22. [quote name='Mazowszanka']Zapisuję Mańka. Jak się dobudzę to poczytam na spokojnie :)[/QUOTE] spokojnie Marianek Cię dobudzi jak się na Ciebie popatrzy z taką miną (moją ulubioną w stylu "bo się obrażę"): [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/282881_244244259012342_196009352_n.jpg[/IMG]
  23. [quote name='natalka9860']tak jak pisałam do Asi wzięłam literkę "j" pierwsza strona już skończona;)[/QUOTE] no wow, ja to chyba jestem jakaś nierozgarnięta, mi to tak nie szło;)
×
×
  • Create New...