-
Posts
697 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monika89
-
Mama z pięcioma szczeniakami wyrzucona w lesie - błagamy o pomoc
Monika89 replied to marta-t's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że chociaż dwa znalazły do. Chłopak poszedł już do domu czy nadal czeka? -
[quote name='paoiii']Szkoda, że się jakoś nie znalazłyśmy! :)[/QUOTE] Widziałam Cię. Nie byłam pewna, że to ty :D W galerii Wiki na 3 zdjęciu z marszu widać pupę mojej psiny :D
-
Fajnie było na marszu :) Moja psina ciut nie mogła się odnaleźć. Nie wiedziała czy się bawić czy bać. Uspokoiła się na szczęście :) Nie zapomniany widok tylu psiaków.
-
Mama z pięcioma szczeniakami wyrzucona w lesie - błagamy o pomoc
Monika89 replied to marta-t's topic in Już w nowym domu
Jakie czarusie.... Ehh... szkoda, że nie mogę jakoś bez pośrednio pomóc... Wrzucone są już u mnie na nk (ogłoszeniowy profil)... -
Dla nie których to jedyna możliwość zbierania pieniędzy dla swoich tymczasowych podopiecznych. Każdy orze jak może jeden bazarek, drugi ogłoszenia, a innym uda się zebrać deklaracje. Często ktoś wykupuje (nie opiekun) ogłoszenia. Każdy sobie pomaga i bardzo dobrze bo w tym kraju coraz gorzej.
-
Maleńkie około 3 miesięczny szczeniaczek - pilnie szukamy dt/ds.
Monika89 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze Trza mieć nadzieję -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
Monika89 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Pewnie idzie tak opornie przez wakacje, a w tedy przecież może pojawić się psiaków jeszcze więcej. Ehh... ten świat jest chory -
Wpadło mi w oczy imię Hachi. :D Jaki zbieg okoliczności hihi Psiaki i zdjęcia cudne
-
[quote name='AMIGA']W przyszła sobotę jest Marsz Azylanta [URL]http://www.facebook.com/events/157401081053939/[/URL] [URL]http://www.schronisko.krakow.pl/MARSZ_AZYLANTA_2012____ZAPRASZAMY/[/URL]- pewnie nie wszyscy wiedzą . Jeśli ktoś chciałaby pomóc ( np [B]porozwieszać plakaty[/B] w zaprzyjaźnionych sklepach - niekoniecznie zoologicznych , lub poroznosić ulotki ) kontaktować się na meilowo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ( info od agamiki)[/QUOTE] Wybiera się ktoś? Ja się postaram
-
Czy jest zrobiona sterylizacja, aktualne szczepienia, odrobaczenie. Jak zachowuje się na smyczy, lub jak zostaje sama w domu. Jak zachowuje się u weterynarza itp. Takie wiadomości pomogą zrobić konkretne ogłoszenie. Wrzucałaś gdzieś już jakie? Przede wszystkim zdjęcia są potrzebne mogę pomóc Ci w ogłaszaniu. P.s. Mój brat miał dużą styczność w dzieciństwie z psami ( w weekendy z trzema) i wyrośl, ale on też jeździł do sanatorium, już wieku ok.1,5 roku.
-
Wiele dzieci też wyrasta z tego np mój brat :D, a mój podopieczny miał alergię dość silną na mleczne produkty, a wieku 2,5 lat już mógł wcinać normalne jogurty itp. Przeanalizuj jeszcze to dokładnie z lekarzem. Powinien on określić stopień uczulenia. Nie piszę tu jako dogomaniaczka, ale jako niania i przyszły pedagog. Niestety serce w tedy pęka na pół. Jak nie zmienisz zdania podeślij zdjęcia. Ogólnie podeślij jak najwięcej informacji.
-
Kudłata kulka Eh... Czasem by się dało wiele by takie pozostały
-
Moja to do niczego nie podobna. Przynajmiej ja nie mam żadnego pomysłu, a wy? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pcn-ZTNgg58/T6VKxlzzCrI/AAAAAAAAAE8/NN1P91o44Kw/s633/Zdjęcie0046.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u8UAO5g-wPs/T6VKzxCLtGI/AAAAAAAAAFE/RpHVUpmVeak/s633/Zdjęcie0049.jpg[/IMG]
-
Dzisiejszy spacer na wybiegu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yyNDResXafA/T6at0LeNP-I/AAAAAAAAAHU/sEuSeFtdlHo/s633/Zdj%C3%84%E2%84%A2cie0002[2].jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QdNhLi3sf0o/T6auHotEMtI/AAAAAAAAAHw/uqowoTiUYik/s633/Zdj%C3%84%E2%84%A2cie0003[1].jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AhMSHH3jRDA/T6auhPmbnwI/AAAAAAAAAIQ/3a1nxcJvcOA/s633/Zdj%C4%99cie0005.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NS8GAjYLfQI/T6auhKFpi4I/AAAAAAAAAIU/XHE6mCaKKew/s633/Zdj%C4%99cie0006.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ieoqq2Z5wCE/T6auh7McDnI/AAAAAAAAAIc/BkZqdVfdk2k/s633/Zdj%C4%99cie0007.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-J1ci_qRw0xM/T6auiQxS9cI/AAAAAAAAAIk/Sx3wG8fRZog/s633/Zdj%C4%99cie0009.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jK6NLkHlSH0/T6aujDtPlbI/AAAAAAAAAIs/dLkt80vzkoQ/s633/Zdj%C4%99cie0011.jpg[/IMG]
-
w typie yorka błąka się przy ruchliwej ulicy Kraków
Monika89 replied to axev's topic in Już w nowym domu
[quote name='paoiii']Jesli pies wciąz bedzie, można myśleć coś np z klatką łapką[/QUOTE] O tym właśnie myślałam -
Hachiko - Hachi inaczej: Sarenka, Ruda, Lisek Przedstawiam wam moją kochaną kundelkę do żadnej rasy nie podobnej. Ha nikt nie ma takiego psa jak moja sunia. Pochodzi ona z schroniska. Przyniosła ją tam Straż miejska (czasem się przydają :diabloti:). Miała w tedy 3-4 miesiące. Jest już z nami od ponad roku. Na początku wystraszona. Uwielbia kontakt z innymi psiakami (chętnie umówimy się na wspólne wypady na wybieg - Prądnik Czerwony). Obecne zdjęcia: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u8UAO5g-wPs/T6VKzxCLtGI/AAAAAAAAAFE/RpHVUpmVeak/s637/Zdj%C4%99cie0049.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gfcwDdEgcJs/T6VK0vcoWtI/AAAAAAAAAF4/Ka5NXy9Xqqw/s637/Zdj%C4%99cie0054.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IVr_6bXHoQo/T6VK1ljuBfI/AAAAAAAAAFc/bsmuU_BRlpQ/s637/Zdj%C4%99cie0063.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ujDw42g2ylE/T6VK2a5-RxI/AAAAAAAAAFg/UAy4KM34Cco/s637/Zdj%C4%99cie0064.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VPM5bmJi9oM/T6VKyWh7A3I/AAAAAAAAAFI/5rL6V9Xucmk/s637/Zdj%C4%99cie0048.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IeY2CiIY-rw/T6VKxwtO1RI/AAAAAAAAAE0/M9kT66fuCVM/s637/Zdj%C4%99cie0047.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pcn-ZTNgg58/T6VKxlzzCrI/AAAAAAAAAE8/NN1P91o44Kw/s637/Zdj%C4%99cie0046.jpg[/IMG]
-
w typie yorka błąka się przy ruchliwej ulicy Kraków
Monika89 replied to axev's topic in Już w nowym domu
Dlatego napisałam spróbuj. Z tego co widać pies jest płochliwy... Nie wiadomo co przeżył. Pozostaje tylko interwencja schroniska. Oni mają na pewno jakiś sposób. -
w typie yorka błąka się przy ruchliwej ulicy Kraków
Monika89 replied to axev's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie dam rady go przygarnąć. Lepiej zgłosić go do schroniska. Przecież wielu właścicieli właśnie tam szuka najpierw swoich pupili... Pies w typie yorka znajdzie szybko dom. Tu są dziewczyna z krakowskiego schroniska. Za ich pośrednictwem można pomóc go adoptować za pomocą ogłoszeń. W schronie zostanie przebadany odrobaczony. Dostanie jeść. Spróbuj go złapać i poczekaj na przyjazd interwencji schroniskowej. Na ulicy takiego małego psiaka czeka marny los. -
Odezwało się do mnie 2 osoby. Obie podesłałam tu, ale jedna i tak woli się kontaktować przeze mnie, a tak naprawdę chodzi o nk Panu chodzi o bezpieczeństwo swojej rodziny, a szczególnie 8 leniej córy. Domek z ogrodem na peryferiach we wrocku. Pan jest nim mocno zainteresowany. Kujemy ogniwo puki gorące. Przydał by się najlepiej nr telefonu. Pan podobno wysłał maila