Jump to content
Dogomania

Monika89

Members
  • Posts

    697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monika89

  1. Dopiero teraz zauważyłam, że Kolia znalazła dom :) Pozdejmować ogłoszenia?
  2. Dobrze, że chociaż dwa znalazły do. Chłopak poszedł już do domu czy nadal czeka?
  3. [quote name='paoiii']Szkoda, że się jakoś nie znalazłyśmy! :)[/QUOTE] Widziałam Cię. Nie byłam pewna, że to ty :D W galerii Wiki na 3 zdjęciu z marszu widać pupę mojej psiny :D
  4. Fajnie było na marszu :) Moja psina ciut nie mogła się odnaleźć. Nie wiedziała czy się bawić czy bać. Uspokoiła się na szczęście :) Nie zapomniany widok tylu psiaków.
  5. Jakie czarusie.... Ehh... szkoda, że nie mogę jakoś bez pośrednio pomóc... Wrzucone są już u mnie na nk (ogłoszeniowy profil)...
  6. Dla nie których to jedyna możliwość zbierania pieniędzy dla swoich tymczasowych podopiecznych. Każdy orze jak może jeden bazarek, drugi ogłoszenia, a innym uda się zebrać deklaracje. Często ktoś wykupuje (nie opiekun) ogłoszenia. Każdy sobie pomaga i bardzo dobrze bo w tym kraju coraz gorzej.
  7. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze Trza mieć nadzieję
  8. Pewnie idzie tak opornie przez wakacje, a w tedy przecież może pojawić się psiaków jeszcze więcej. Ehh... ten świat jest chory
  9. Wpadło mi w oczy imię Hachi. :D Jaki zbieg okoliczności hihi Psiaki i zdjęcia cudne
  10. [quote name='AMIGA']W przyszła sobotę jest Marsz Azylanta [URL]http://www.facebook.com/events/157401081053939/[/URL] [URL]http://www.schronisko.krakow.pl/MARSZ_AZYLANTA_2012____ZAPRASZAMY/[/URL]- pewnie nie wszyscy wiedzą . Jeśli ktoś chciałaby pomóc ( np [B]porozwieszać plakaty[/B] w zaprzyjaźnionych sklepach - niekoniecznie zoologicznych , lub poroznosić ulotki ) kontaktować się na meilowo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ( info od agamiki)[/QUOTE] Wybiera się ktoś? Ja się postaram
  11. U mnie Franek jest wrzucony na nk A tak w ogóle jak on się miewa?
  12. Czy jest zrobiona sterylizacja, aktualne szczepienia, odrobaczenie. Jak zachowuje się na smyczy, lub jak zostaje sama w domu. Jak zachowuje się u weterynarza itp. Takie wiadomości pomogą zrobić konkretne ogłoszenie. Wrzucałaś gdzieś już jakie? Przede wszystkim zdjęcia są potrzebne mogę pomóc Ci w ogłaszaniu. P.s. Mój brat miał dużą styczność w dzieciństwie z psami ( w weekendy z trzema) i wyrośl, ale on też jeździł do sanatorium, już wieku ok.1,5 roku.
  13. Wiele dzieci też wyrasta z tego np mój brat :D, a mój podopieczny miał alergię dość silną na mleczne produkty, a wieku 2,5 lat już mógł wcinać normalne jogurty itp. Przeanalizuj jeszcze to dokładnie z lekarzem. Powinien on określić stopień uczulenia. Nie piszę tu jako dogomaniaczka, ale jako niania i przyszły pedagog. Niestety serce w tedy pęka na pół. Jak nie zmienisz zdania podeślij zdjęcia. Ogólnie podeślij jak najwięcej informacji.
  14. Kudłata kulka Eh... Czasem by się dało wiele by takie pozostały
  15. Piękna kudłata psina
  16. Moja to do niczego nie podobna. Przynajmiej ja nie mam żadnego pomysłu, a wy? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pcn-ZTNgg58/T6VKxlzzCrI/AAAAAAAAAE8/NN1P91o44Kw/s633/Zdjęcie0046.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u8UAO5g-wPs/T6VKzxCLtGI/AAAAAAAAAFE/RpHVUpmVeak/s633/Zdjęcie0049.jpg[/IMG]
  17. Monika89

    Hachiko

    Dzisiejszy spacer na wybiegu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yyNDResXafA/T6at0LeNP-I/AAAAAAAAAHU/sEuSeFtdlHo/s633/Zdj%C3%84%E2%84%A2cie0002[2].jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QdNhLi3sf0o/T6auHotEMtI/AAAAAAAAAHw/uqowoTiUYik/s633/Zdj%C3%84%E2%84%A2cie0003[1].jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AhMSHH3jRDA/T6auhPmbnwI/AAAAAAAAAIQ/3a1nxcJvcOA/s633/Zdj%C4%99cie0005.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NS8GAjYLfQI/T6auhKFpi4I/AAAAAAAAAIU/XHE6mCaKKew/s633/Zdj%C4%99cie0006.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ieoqq2Z5wCE/T6auh7McDnI/AAAAAAAAAIc/BkZqdVfdk2k/s633/Zdj%C4%99cie0007.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-J1ci_qRw0xM/T6auiQxS9cI/AAAAAAAAAIk/Sx3wG8fRZog/s633/Zdj%C4%99cie0009.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jK6NLkHlSH0/T6aujDtPlbI/AAAAAAAAAIs/dLkt80vzkoQ/s633/Zdj%C4%99cie0011.jpg[/IMG]
  18. [quote name='paoiii']Jesli pies wciąz bedzie, można myśleć coś np z klatką łapką[/QUOTE] O tym właśnie myślałam
  19. Monika89

    Hachiko

    Hachiko - Hachi inaczej: Sarenka, Ruda, Lisek Przedstawiam wam moją kochaną kundelkę do żadnej rasy nie podobnej. Ha nikt nie ma takiego psa jak moja sunia. Pochodzi ona z schroniska. Przyniosła ją tam Straż miejska (czasem się przydają :diabloti:). Miała w tedy 3-4 miesiące. Jest już z nami od ponad roku. Na początku wystraszona. Uwielbia kontakt z innymi psiakami (chętnie umówimy się na wspólne wypady na wybieg - Prądnik Czerwony). Obecne zdjęcia: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u8UAO5g-wPs/T6VKzxCLtGI/AAAAAAAAAFE/RpHVUpmVeak/s637/Zdj%C4%99cie0049.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gfcwDdEgcJs/T6VK0vcoWtI/AAAAAAAAAF4/Ka5NXy9Xqqw/s637/Zdj%C4%99cie0054.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IVr_6bXHoQo/T6VK1ljuBfI/AAAAAAAAAFc/bsmuU_BRlpQ/s637/Zdj%C4%99cie0063.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ujDw42g2ylE/T6VK2a5-RxI/AAAAAAAAAFg/UAy4KM34Cco/s637/Zdj%C4%99cie0064.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VPM5bmJi9oM/T6VKyWh7A3I/AAAAAAAAAFI/5rL6V9Xucmk/s637/Zdj%C4%99cie0048.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IeY2CiIY-rw/T6VKxwtO1RI/AAAAAAAAAE0/M9kT66fuCVM/s637/Zdj%C4%99cie0047.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pcn-ZTNgg58/T6VKxlzzCrI/AAAAAAAAAE8/NN1P91o44Kw/s637/Zdj%C4%99cie0046.jpg[/IMG]
  20. Dlatego napisałam spróbuj. Z tego co widać pies jest płochliwy... Nie wiadomo co przeżył. Pozostaje tylko interwencja schroniska. Oni mają na pewno jakiś sposób.
  21. Ja niestety nie dam rady go przygarnąć. Lepiej zgłosić go do schroniska. Przecież wielu właścicieli właśnie tam szuka najpierw swoich pupili... Pies w typie yorka znajdzie szybko dom. Tu są dziewczyna z krakowskiego schroniska. Za ich pośrednictwem można pomóc go adoptować za pomocą ogłoszeń. W schronie zostanie przebadany odrobaczony. Dostanie jeść. Spróbuj go złapać i poczekaj na przyjazd interwencji schroniskowej. Na ulicy takiego małego psiaka czeka marny los.
  22. Odezwało się do mnie 2 osoby. Obie podesłałam tu, ale jedna i tak woli się kontaktować przeze mnie, a tak naprawdę chodzi o nk Panu chodzi o bezpieczeństwo swojej rodziny, a szczególnie 8 leniej córy. Domek z ogrodem na peryferiach we wrocku. Pan jest nim mocno zainteresowany. Kujemy ogniwo puki gorące. Przydał by się najlepiej nr telefonu. Pan podobno wysłał maila
  23. Ja już powrzucałam info o nim na nk.pl Są już pierwsze odzewy Cioteczki zaciskamy mocno kciuki
  24. Jak będą potrzebne ogłoszenia dajcie znać!! Takie cudo musi szybko znaleźć dom!!
×
×
  • Create New...