Jump to content
Dogomania

Monika89

Members
  • Posts

    697
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monika89

  1. Jej Malwa cudnie wygląda kudłata. Ehh... W schronisku nie ma jak utrzymać taką czuprynę :/ i jeszcze [COLOR=#000000]Diandra całująca Maksa SWEET[/COLOR]
  2. Może by była szansa zmiana boksu? Inne psiaki mogą inaczej reagować... Nie wiem czy są tam indywidualne boksy...
  3. Jak dobrze wyczytałam Gabryś jest w Rudzie Śląskiej?
  4. Jak tam się psiak miewa?
  5. Prosimy o udostępnianie: http://www.facebook.com/events/450025871698656/
  6. Idealna była by klatka pułapka, ale skąd takie cudo wytrzasnąć? A już w ogóle można pomarzyć o środkach nasennych, które by działały na czas złapania... Ehhh..
  7. Dziękuje za podpowiedź :)
  8. Cudny jest :) Przy okazji zapraszam do udostępniania: [URL]http://www.facebook.com/events/450025871698656/[/URL]
  9. Cudnie, że Bobik szczęśliwy :) Przy okazji proszę o udostępnianie: [URL]http://www.facebook.com/events/450025871698656/[/URL]
  10. Ok nie ma sprawy, a tak to przy okazji proszę o udostępnianie: [URL]http://www.facebook.com/events/450025871698656/[/URL]
  11. Proszę o udostępnianie: [URL]http://www.facebook.com/events/450025871698656/[/URL]
  12. Dla mnie to nie ma problemu. Tak jak w opisie dt najważniejsze jest bezpieczeństwo, czyli tolerancja mojej psinki. Tylko transport trzeba zorganizować.
  13. Ja mogę zaproponować Tani pdt (link pod postem).
  14. Ja mogę zaoferować pdt Wiadomo z funduszami możemy dogadać się później, oczywiście pomogę zbierać.
  15. Jej jak by się znalazły mogę zaoferować pdt dla jednego co do kwestii funduszy szło by się dogadać :D
  16. Cudne małe psiaki. Jak by się nauczyły ładnie chodzić na smyczy to i może były by dobrym towarzystwem dla ludzi podeszłym wieku (wiadomo, że wszystko zależy od charakterków które wyjdą z nich podczas socjalizacji)
  17. Nawet nie wiem co napisać. Tacy ludzie są po prostu Ehh... same niecenzuralne słowa mi się cisną :/
×
×
  • Create New...