-
Posts
697 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monika89
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
Monika89 replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Jak uspokoi się sytuacja Ringo mogę pomóc z ogłoszeniami -
Jej bidula mała
-
Cudne zdjęcia
-
[QUOTE][LEFT][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]Przed chwilą się dowiedziałam iż dziś został złożony wniosek do kierownika o uśpienie Ringo, szukamy czegoś bardzo pilnie! Jest to kwestia kilku dni! Był dziś na spacerze i po kilku korektach zachowywał się idealnie! Przy nodze by mógł iść bez smyczy, cudowny pies, lecz i tak chcą go uśpić... [/FONT][/COLOR][/LEFT][/QUOTE] [URL]https://www.facebook.com/events/399446003445138/[/URL] [B]PROSIMY O POMOC[/B]
-
Lord już w NOWYM DOMU. I niech tak zostanie... :)
Monika89 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE][IMG]http://i49.tinypic.com/2uz2ru9.jpg[/IMG][/QUOTE] Każdy leżący tak pies wydaje się taki bezbronny. Taki cukiereczek hihi. -
Ja mam wrażenie, że Laki będzie nadawał się do domu z ogródkiem. Widać, że jest psiakiem energicznym. Musi się nauczyć bawić z człowiekiem :) Może po prostu potrzebował się odstresować. Właśnie często inny psiak w tym pomaga. Tak było przy mojej psiny. Za nic nie chciała przychodzić będąc spuszczona ze smyczy jednak gdy bawiła się z innym psiakiem i się nie oddalała zaobserwowała, że nie reaguje negatywnie i spokojnie mogę już z nią spacerować. Często pies po prostu potrzebuje większej przestrzeni by odreagować zgromadzoną w nim energii.
-
Mogę porobić ogłoszenia, ale przydał by się jakiś konkretny tekst w tym nie jestem za dobra :P
-
Jak się miewa Gres? W galerii na picaso widzę, że niby w domu a tu nie... Odświeżam mu co jakiś czas ogłoszenia więc nie wiem czy nadal mam to robić :) EDIT: Dogrzebałam się info na facebooku, że znalazł dom to wspaniale. Jak chcecie to podrzucie info, który psiak najpilniej potrzebuje ogłoszeń. Mam trochę wolnego czasu na takie dłubanie :D
-
[QUOTE][I]Nawiazal sie kontakt:smile: Pies wykazuje spore zainteresowanie moja osoba i robi to dosc swobodnie:smile: Wychodze z zalozenia, ze nic na sile, nigdy nie daze do wymuszonego kontaktu, czekam... i to sie sprawdza :smile: [/I][/QUOTE] Dokładnie :) aż mi się przypomniało jak pierwszy raz sama podeszła do mnie z własnej woli moja zlękniona sunia i liznęła mi rękę. Takie chwile zapadają w pamięć.
-
OK Wykorzystam tekst z wydarzenia Wydaje mi się idealny. Na dobry początek: [LIST=1] [*][URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/aramis-8-miesiecy-czeka-na-dom-21027965.html[/URL] [*][URL]http://tablica.pl/oferta/aramis-8-miesiecy-czeka-na-dom-ID1iOxr.html[/URL] [*][URL]http://www.eoferty.com.pl/aramis_8_miesiecy_czeka_na_dom_297034.html[/URL] [*][URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/58301.html[/URL] [*][URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/aramis_8_miesiecy_czeka_na_dom_28736.html[/URL] [*][URL]http://polskastrefa.pl/krakow/zwierzeta/psy/aramis__8_miesiecy_czeka_na_dom,8pbd[/URL] [*][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Aramis---8-miesiecy-czeka-na-dom-id44821.html[/URL] [*][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Aramis-8-miesiecy-czeka-na-dom-W0QQAdIdZ395343201[/URL] [*][URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/688101-aramis_8_miesiecy_czeka_na_dom.html[/URL] [*][URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=110335&title=aramis-8-miesiecy-czeka-na-dom[/URL] [*][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,57781,aW5kZXgucGhw.html[/URL] [*][URL]http://krakow.olx.pl/aramis-8-miesiecy-czeka-na-dom-iid-413029226[/URL] [*][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/114421/Aramis---8-miesiecy-czeka-na-dom/[/URL] [*][URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/40318/aramis---8-miesiecy-czeka-na-dom/[/URL] [/LIST]
-
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
Monika89 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jej to wspaniale, że ogłoszenia pomogły :) Pousuwam je... Wciąż je odświeżałam i jeszcze na nk wrzuciłam. Trochę wolnego mi się zapowiada więc pewnie zabiorę się za kolejne bidy. Irytowało mnie, że takie cudo domu nie może znaleźć, a tu taka niespodzianka :) -
[quote name='Noelle'] a z newsów- nowe domki mają Awgan i Bodzio :loveu:[/QUOTE] Jej to wspaniale :)
-
[quote name='elik']Dziękujemy ogonkowi bardzo serdecznie :loveu: Bobiczek najprawdopodobniej we wtorek pojedzie do własnego domku, który czeka na niego z utęsknieniem. Dzisiaj po południu jadę na wizytę przed adopcyjną i jeśli domek wypadnie tak samo wspaniale jak podczas rozmów telefonicznych, to super psiak Bobik pojedzie do super domku w Krakowie oczywiście. Będą relacje, będą zdjęcia - są obiecane :)[/QUOTE] Trzymam w kciuki u Mnie jest na koncie ogłoszeniowym na nk ponad 1500 znajomych (wciąż rośnie w górę), więc czekam z niecierpliwością na dobre wieści.
-
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
Monika89 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://chomikuj.pl/mucia1989/trufelek,1743472633.jpg[/URL] Plakacik tak na szybko jak coś zmienić proszę o info :) -
AWGAN - dojrzały, piękny amstaff JUŻ W DOMU!!!
Monika89 replied to paoiii's topic in Już w nowym domu
Hejka, a ja mam plakacik dla Awgana. Może się przyda Jest na a4. Jeśli ktoś będzie chciał na a3 (np. składający się 2x a4) niech pisze na pw [URL]http://chomikuj.pl/mucia1989/Awgan,1739630371.jpg[/URL] -
Szczeniaczkowo- młodziaki potrzebujące domu. Schronisko Katowice
Monika89 replied to kimiji's topic in Już w nowym domu
Jak tam Czokuś? Znalazł dom? Jest u mnie na nk. Raz miałam o niego zapytanie... Chciałam by wiedzieć czy zmienić mu status na: "znalazł dom" Mam nadzieje, że tak.- 44 replies
-
- katowice
- schronisko
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
Monika89 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
hehe Tak to jest jak się odpisuje na szybko :D -
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
Monika89 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja usunęłam więc droga wolna :D -
Witam wszystkim W drodze z pracy zauważyłam szczeniaka z mamą (prawdopodobnie). Zwróciły moją uwagę bo wchodziły na tory tramwajowe i na ruchliwą drogę. Nie miałam już jak wysiąść z tramwaju, a do domu dzielił mnie jeden przystanek. Więc zostawiłam wszystkie graty jakie miałam ze sobą złapałam za smycz i obrożę mojej suni i popędziłam w tamtym kierunku. Zastałam tylko szczeniak (zapłakał ze dwa razy zdziwiony, że go trzymam). Dorosłego psa nie było nigdzie. Zabrałam do domu. Niestety nie mając jak go przetrzymać (brak teoretycznie swobodnego miejsca na 2 psa i marudzenie TZ) byłam zmuszona zadzwonić do Krakowskiego schroniska. Szczeniak został ochrzczony jako Misia. Numerek ma 27/06/12. Podobno bardzo mało szczeniaków jest obecnie tam więc ma szanse na szybkie znalezienie domu. Zastanawiałam się na ogłoszeniami. Tylko ja nie potrafię sklecić ładnego tekstu... Oto foty, które udało się zrobić na szybko telefonem: [IMG]http://images37.fotosik.pl/1586/334864f57eb45bf3.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1586/c277b8becf6752f5.jpg[/IMG][IMG]http://images41.fotosik.pl/1569/7aa8818f6a5aed2f.jpg[/IMG]