Jump to content
Dogomania

Ptysiak

Members
  • Posts

    6887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ptysiak

  1. O smaku coli może tez być smaczne :loveu: To noście chusteczki na spacery :evil_lol:
  2. [quote name='dOgLoV']dodaj jedno 0 i masz lustrzankę :evil_lol: [/QUOTE] hmmm.... 2000... dodałam i nie mam :shake::evil_lol:
  3. Czekoladki pijemy a nie alkohol :evil_lol:
  4. [quote name='Izabela124.']Nie wiem o co kaman? :evil_lol:[/QUOTE] O to, że macie wypasione aparaty i marzycie o dodatkach do nich a ja dopiero zaczynam marzyć o aparacie bo mam takie małe gówienko BENQ za całe 199 zeta i jak widzę Wasze zdjęcia a moje to mam ochotę przestać focić :roll::evil_lol:
  5. [quote name='Angi']dobrze :evil_lol:[/QUOTE] Dobrze?? :crazyeye: powinno być... zaje... lala!!!!!!!! :evil_lol:
  6. [quote name='magdabroy']Bez nich mnie nawet siłą z domu nie wyrzucisz :angryy::eviltong:[/QUOTE] To zamieszkamy razem :evil_lol:
  7. [quote name='dOgLoV']jasny i do tego długi obiektyw to marzenie :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] A moje to coś lepszego od tego gówienka za 200 zeta... :roll::evil_lol:
  8. Piękne zdjęcia :) http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_8019.jpg?t=1350675705 cudny zachód :loveu: A Teoś jak zawsze przesłodki :loveu:
  9. [quote name='dOgLoV']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: mało tego , psy w strone Chłopów , Sebastian za psami , psy ominęły traktor i heya w las a Sebek za nimi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale mieli radoche na tym traktorze :evil_lol: a wczoraj coś robiłam w kuchni i Sebastian coś tam do mnie mówił że to powinnam zrobić tak a ja do niego " a gdzie to mam zapisane ?" a on " nie wiem moze w ulubionych :evil_lol:" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Nie ma już Kluska? :(:(:( [*]
  11. Żyjecie?? :roll:
  12. [quote name='dOgLoV']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sie śmiej :eviltong: kiedys ludzie ladowali na traktor snopki jak nasze psy wystartowały to te chłopy w sekunde i siedziały na górze traktora :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Psy przyśpieszyły ruchy Chłopom :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Angi']https://lh6.googleusercontent.com/-_yq3UIBZHUo/UIGVr3LhzFI/AAAAAAAAFZU/Ha7Hi-LibKA/s628/P1010044.JPG koszatek :loveu: Mały dewastator :evil_lol:
  14. [quote name='magdabroy']Jak przyjadę do Ciebie, to nie zdziw się jak po moim wyjeździe znikną szczurki :evil_lol: :evil_lol: Jak wrócisz bez Tory i Teosia to też się nie zdziw :evil_lol: [quote name='kalyna']https://lh4.googleusercontent.com/-_sjVy5wAkxs/UIGVviiqiAI/AAAAAAAAFZ0/Okzg6wUYsgg/s794/P1019987.JPG Ptyś został zaatakowany :lol: No musiałam go bronić przed tym potworem :-(:evil_lol:
  15. [quote name='Angi']Mam piwo czekoladowe! :multi::multi::multi::multi: [SIZE=1] ma śladowe ilości czekolady ale...[/SIZE] [SIZE=4][FONT=arial black][B] MAM [/B][/FONT][/SIZE]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] I jak smakuje? :evil_lol: Bo ja właśnie drugie piję :diabloti:
  16. [quote name='magdabroy']Te kilka dni mnie nie zbawi ;) Tyłek boli? :diabloti:[/QUOTE] I to jak :evil_lol:
  17. Jakie cicho... ja mam już 3 zabawki z Biedronki :evil_lol: oczywiście tylko na spacery bo inaczej by nie przeżyły :) Dobry wieczór Bestyjki :)
  18. Ale nagadane :crazyeye: [url]http://i48.tinypic.com/6jq7ma.jpg[/url] biedny piesek ale ma niedobrą Pańcię :placz: Cześć Kasiu :)
  19. Pal licho ze mną bo ofiara jestem :roll: szkoda bo już wszystko zapakowałam i szłam wysłać :(
  20. Piękne zdjęcia :loveu::loveu::loveu: Bardzo mi się podobają, takie nastrojowe :loveu::loveu: [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC09146.jpg[/url] świetnie to wyszło :)
  21. :calus: Czekam na informację Justynko, tu lub sms cokolwiek...
  22. [quote name='marta.k9080']PTYSIAK ale się słodko zrobiło na Owczarku jak Ptysia pokazałaś :p Ciacha wkroczyły :evil_lol: Widziałam zdjęcia Lunki z Aferką :) Nadal trzymam za Was obie kciuki i wierzę, że będziecie razem :)
  23. [url]http://i50.tinypic.com/opqqhk.jpg[/url] świetne zdjęcie :loveu: wszystkiego naj naj naj dla Maksia :BIG::new-bday::BIG:
  24. [quote name='sandrula811']Iza Ptysiakowa No my jak najbardziej zapraszamy Zabierajcie Monię i Xandzia i będzie spotkanko :loveu: Kiedyś na pewno :) A ja jeszcze mam nadzieje, że Wy przyjedziecie jutro ;) http://imageshack.us/a/img41/8938/dsc07407h.jpg przepiękna jest !!! :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...