-
Posts
6887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ptysiak
-
[quote name='dOgLoV']widzisz , nikt u mnie nie pisze :roll: zaraz dodam :evil_lol:[/QUOTE] Trzeba rozkręcić tą galerię :evil_lol: Czekam ;)
-
Cześć Oscarki :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dobry wieczór Madziu :) I przepraszam za tą antyramę :( :evil_lol: U Nas też śliczna pogoda :loveu: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
Ptysiak replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/550487_579923958700539_958029448_n.jpg to zdjęcie mnie rozbraja :loveu::loveu::loveu: -
Szok :crazyeye: Jak mało do nadrabiania :evil_lol: Dobry wieczór :) Gdzie zdjęcia ?? :razz:
-
[quote name='agaga21']to przynaajmniej nie ma złych zamiarów...a etna doskonaale pamięta, że jest większa i cięższa i chciałaby to wykorzystać :mad: Czasami jeszcze mu odbija i muszą skorygować. Uwierz, że nie było tak kolorowo. Dużo czasu i cierpliwości poświęciłam by było tak jak jest bo polował przy każdej okazji. [quote name='dOgLoV']sorki ale jak przeczytałam ze w pracy spadłas ze schodów to się w głos zaśmiałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sobie oczywiście od razu ten upadek wyobraziłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a zdjecia przesłodkie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: https://lh5.googleusercontent.com/-mq0W-w0JyQ0/UIGVhOw3EOI/AAAAAAAAFXQ/gTLCq-3Koy0/s635/P1010004.JPG Io jaki tu słodziasty :loveu::loveu::loveu::loveu: Najpierw byłam wqrwiona na maksa ale potem sama się śmiałam więc nie ma za co sorkować :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Sebkowi nawet nie mówiłam o tym bo znowu miałby polew :roll::evil_lol: No fajną tu zrobiła minkę :loveu:
-
Dobry wieczór Iza :) Śliczne zdjęcia :loveu: ps. dziękuję za info o serduszku :evil_lol:
-
Hej:) Może jakieś nowe zdjęcia ?? :razz:
-
Jak dużo zdjęć :multi: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Tzkh5tqGDbs/UIFcdy_s3II/AAAAAAAAC-I/wzJfwnJLZpU/s640/DSCF5071.JPG[/url] jaką ona ma kochana mordeczkę :loveu:
-
[url]http://imageshack.us/a/img138/3108/1001290i.jpg[/url] słodziaczek :loveu:
-
Dobry wieczór Kochani :loveu: Ptyś czuje się już dużo lepiej :multi: Całą noc przespał bez wymiotów i chyba wszystko wydalone :evil_lol: Za to ja dziś zleciałam ze schodów w pracy i potrzaskałam antyramę z obrazkiem dla Madzi :-( Spadłam na tyłek i klapnęłam rękami tak, że aż sobie poprzeklinałam z bólu :evil_lol: ale żyję !!! :diabloti: Mam sporo zdjęć z wczorajszej socjalki Ptysia z szczurkami :) Narazie jeszcze na stole w kuchni bo na ziemi szczurki biegają w różne kierunki a pies nie wie co ma zrobić i mam dom wariatów potem jak się jeszcze do tego dołączy mój kochany Lou Ciprian :evil_lol: cdn
-
[quote name='Besti']Dzień Dobry Ptyśki:loveu: Daj znać jak tam u weta było. Dobry wieczór Bestyjki :loveu: [quote name='unikatowydiament']doberek:smile: zdrówka dla mojego ulubieńca Cześć Oscarki :loveu: [quote name='biscuit']https://lh4.googleusercontent.com/-ad90LdWzM7w/UH3FefIu3MI/AAAAAAAAFU0/ZeN8B8Dp0h4/s775/IMG_0049.JPG cudo :smile: :) [quote name='Nath']Witamy Was cieplutko! :lol: I znowu obowiązkowo całuski dla Ptysia. Hej :) Już wycałowany :loveu: [quote name='dOgLoV']Hejka ;-) co za niegrzeczny Ptyś :shake: Qwenda dzisiaj tez nażarła się kartonów ale to jej ulubione danie i nigdy nic jej po tym nie jeść , a moze to źle , jak by jej coś było to może by więcej nie ruszyła :mad: Hej Aga :) wenducha jest de best :evil_lol: Nie licz na to że nie ruszy ;) Ptysiek już tyle razy coś zjadł i nadal się nie nauczył :shake: Jestem świeżo od veta i spacerku. Nawet nie jadłam śniadania i obiadu bo tak się denerwowałam:roll: Zaraz idę się przebrać i ochłonąć przed dogo w Waszych galeriach :diabloti: Po pierwsze jestem dumna z Ptysia :multi: nie wystawiał ząbków na vetkę jak mu badała tyły :evil_lol: Codzienna nauka "badamy się" nie poszła w las :) Co prawda stał niepewnie ale grzecznie i cierpliwie, aż sama vetka była w szoku :) Nie wymiotował już w ciągu dnia :) Dałam mu rano lekarstwo na żołądek(mam w domu od veta na zapas) i to może tez pomogło. Ma jeszcze brać do jutra. Przed wizytą zrobił kupkę i że tak napiszą... wykupkał zabawkę :lol: mam nadzieję, że całą :) Dostał zastrzyk z witaminkami i na wstrzymanie wymiotów. Tak na wszelki wypadek. Chodzi za mną teraz i prawie błaga o jedzenie :( Karmię go Hilsem i/d więc jeśli nic nie będzie (tfu tfu) to mogę mu dać troszkę na kolację :)
-
[quote name='Kaaasia']Mi dogo chodziło a to cud :evil_lol: Zdrówka dla Ptyśka :smile:[/QUOTE] Bo pewnie podmieniłaś mi neta :evil_lol: [quote name='Błyskotka']Miejmy nadzieję że to nic poważnego.[/QUOTE] Od rana nie wymiotował więc mam nadzieję, że już będzie ok :) [quote name='Ana :)']Mam nadzieje, że Ptysiowi nic nie będzie :smile: a pogoda faktycznie super jest :loveu:[/QUOTE] Aż miło spacerować w taką pogodę :loveu: [quote name=':: FiGa ::']Witajcie :calus: Gratulujemy nowego domownika :loveu: Cudna ciureczka :loveu: Powodzenia w oswajaniu dziewczynek :kciuki: Jeszcze beda spac ze soba, zobaczysz :cool3: I widze ze hamaczki porobilas, spa w nich? :smile: A Ptys znowu cos odwala :mad: Zdrowka Ptynio :calus: :calus: :calus:[/QUOTE] Cześć :loveu: Na razie to obie kichają :shake: ale vibovit czyni cuda :) Ishtarka czasami wchodzi do hamaczka ale woli spać jak na razie na dole :) Io swój rozgryzła i zabrała szmatkę do swojego legowiska a tak się namęczyłam:mad::evil_lol:
-
[url]http://imageshack.us/a/img692/8859/dsc07893he.jpg[/url] no jaka słodka ta mordeczka :loveu: Zabawka z Biedronki? :evil_lol:
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dzień dobry :) Ale czytania... Na szczęście są i śliczne zdjęcia :loveu: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0096-1.jpg?t=1350473141 piękne :loveu: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0161.jpg?t=1350473150 :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ptysiak replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzień dobry :loveu: [quote name=':: FiGa ::']Wez :evil_lol: Duzo to to nie potrzebuje :evil_lol: Miche zarcia i ciaglego miziania, w przeciwnym wypadku bedzie siedzial obok i darl jape, to wszystko :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zabieram !!! :loveu: