Jump to content
Dogomania

Ptysiak

Members
  • Posts

    6887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ptysiak

  1. [quote name='dOgLoV']widzisz , nikt u mnie nie pisze :roll: zaraz dodam :evil_lol:[/QUOTE] Trzeba rozkręcić tą galerię :evil_lol: Czekam ;)
  2. Cześć Oscarki :loveu:
  3. [quote name='vege*']Ty kaleko :evil_lol: https://lh3.googleusercontent.com/-mhbSP_VbbL0/UIGVj86bUzI/AAAAAAAAFX4/uza-CiJpWio/s694/P1010015.JPG jejku jakie cudowne zdjęcie :loveu: :loveu: :loveu: oj tam oj tam :evil_lol: :loveu:
  4. Dobry wieczór Madziu :) I przepraszam za tą antyramę :( :evil_lol: U Nas też śliczna pogoda :loveu:
  5. http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/550487_579923958700539_958029448_n.jpg to zdjęcie mnie rozbraja :loveu::loveu::loveu:
  6. Szok :crazyeye: Jak mało do nadrabiania :evil_lol: Dobry wieczór :) Gdzie zdjęcia ?? :razz:
  7. [quote name='agaga21']to przynaajmniej nie ma złych zamiarów...a etna doskonaale pamięta, że jest większa i cięższa i chciałaby to wykorzystać :mad: Czasami jeszcze mu odbija i muszą skorygować. Uwierz, że nie było tak kolorowo. Dużo czasu i cierpliwości poświęciłam by było tak jak jest bo polował przy każdej okazji. [quote name='dOgLoV']sorki ale jak przeczytałam ze w pracy spadłas ze schodów to się w głos zaśmiałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sobie oczywiście od razu ten upadek wyobraziłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a zdjecia przesłodkie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: https://lh5.googleusercontent.com/-mq0W-w0JyQ0/UIGVhOw3EOI/AAAAAAAAFXQ/gTLCq-3Koy0/s635/P1010004.JPG Io jaki tu słodziasty :loveu::loveu::loveu::loveu: Najpierw byłam wqrwiona na maksa ale potem sama się śmiałam więc nie ma za co sorkować :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Sebkowi nawet nie mówiłam o tym bo znowu miałby polew :roll::evil_lol: No fajną tu zrobiła minkę :loveu:
  8. Dobry wieczór Iza :) Śliczne zdjęcia :loveu: ps. dziękuję za info o serduszku :evil_lol:
  9. Dobry wieczór :) Trzymam kciuki za dalszą socjalizację ;) Wszystko się da, tylko trzeba czasami bardzo dużo czasu i cierpliwości :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-MqssSWvSvFw/UH8EpocWs8I/AAAAAAAAGq4/RgiOFoQWEeQ/s640/IMG_7134.jpg[/url] haha genialne :evil_lol:
  10. Hej:) Może jakieś nowe zdjęcia ?? :razz:
  11. [quote name='aganela']Jaki ten Ptyś spokojny...Luna to już dawno by je zeżarła....:oops:[/QUOTE] Wiesz ile się napociłam i jak długo to trwało aż Ptyś skumał, że to to małe się nie goni i nie je? :evil_lol:
  12. Jak dużo zdjęć :multi: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-Tzkh5tqGDbs/UIFcdy_s3II/AAAAAAAAC-I/wzJfwnJLZpU/s640/DSCF5071.JPG[/url] jaką ona ma kochana mordeczkę :loveu:
  13. [url]http://imageshack.us/a/img138/3108/1001290i.jpg[/url] słodziaczek :loveu:
  14. [quote name='agaga21']ale super stado się zintegrowało :) ciekawe kiedy u mnie tak będzie...[/QUOTE] Jeszcze nie jest tak pięknie, Io małą goni w klatce więc śpią oddzielnie. Tylko na neutralnym terenie się tolerują jak na razie. A Ptysiek czasami zapomina, że jest większy...
  15. [quote name='Izabela124.']https://lh5.googleusercontent.com/-k5jGp-2IO9Y/UIGVhNejDdI/AAAAAAAAFXU/K_azmCyO5Mw/s628/P1010007.JPG biedny Ptyś, szczur mu się uwiesił na głowie :D Io tak na niego skacze :evil_lol:, mała też powoli zaczyna na niego wchodzić :)
  16. Dobry wieczór Kochani :loveu: Ptyś czuje się już dużo lepiej :multi: Całą noc przespał bez wymiotów i chyba wszystko wydalone :evil_lol: Za to ja dziś zleciałam ze schodów w pracy i potrzaskałam antyramę z obrazkiem dla Madzi :-( Spadłam na tyłek i klapnęłam rękami tak, że aż sobie poprzeklinałam z bólu :evil_lol: ale żyję !!! :diabloti: Mam sporo zdjęć z wczorajszej socjalki Ptysia z szczurkami :) Narazie jeszcze na stole w kuchni bo na ziemi szczurki biegają w różne kierunki a pies nie wie co ma zrobić i mam dom wariatów potem jak się jeszcze do tego dołączy mój kochany Lou Ciprian :evil_lol: cdn
  17. [quote name='Besti']Dzień Dobry Ptyśki:loveu: Daj znać jak tam u weta było. Dobry wieczór Bestyjki :loveu: [quote name='unikatowydiament']doberek:smile: zdrówka dla mojego ulubieńca Cześć Oscarki :loveu: [quote name='biscuit']https://lh4.googleusercontent.com/-ad90LdWzM7w/UH3FefIu3MI/AAAAAAAAFU0/ZeN8B8Dp0h4/s775/IMG_0049.JPG cudo :smile: :) [quote name='Nath']Witamy Was cieplutko! :lol: I znowu obowiązkowo całuski dla Ptysia. Hej :) Już wycałowany :loveu: [quote name='dOgLoV']Hejka ;-) co za niegrzeczny Ptyś :shake: Qwenda dzisiaj tez nażarła się kartonów ale to jej ulubione danie i nigdy nic jej po tym nie jeść , a moze to źle , jak by jej coś było to może by więcej nie ruszyła :mad: Hej Aga :) wenducha jest de best :evil_lol: Nie licz na to że nie ruszy ;) Ptysiek już tyle razy coś zjadł i nadal się nie nauczył :shake: Jestem świeżo od veta i spacerku. Nawet nie jadłam śniadania i obiadu bo tak się denerwowałam:roll: Zaraz idę się przebrać i ochłonąć przed dogo w Waszych galeriach :diabloti: Po pierwsze jestem dumna z Ptysia :multi: nie wystawiał ząbków na vetkę jak mu badała tyły :evil_lol: Codzienna nauka "badamy się" nie poszła w las :) Co prawda stał niepewnie ale grzecznie i cierpliwie, aż sama vetka była w szoku :) Nie wymiotował już w ciągu dnia :) Dałam mu rano lekarstwo na żołądek(mam w domu od veta na zapas) i to może tez pomogło. Ma jeszcze brać do jutra. Przed wizytą zrobił kupkę i że tak napiszą... wykupkał zabawkę :lol: mam nadzieję, że całą :) Dostał zastrzyk z witaminkami i na wstrzymanie wymiotów. Tak na wszelki wypadek. Chodzi za mną teraz i prawie błaga o jedzenie :( Karmię go Hilsem i/d więc jeśli nic nie będzie (tfu tfu) to mogę mu dać troszkę na kolację :)
  18. [quote name='Kaaasia']Mi dogo chodziło a to cud :evil_lol: Zdrówka dla Ptyśka :smile:[/QUOTE] Bo pewnie podmieniłaś mi neta :evil_lol: [quote name='Błyskotka']Miejmy nadzieję że to nic poważnego.[/QUOTE] Od rana nie wymiotował więc mam nadzieję, że już będzie ok :) [quote name='Ana :)']Mam nadzieje, że Ptysiowi nic nie będzie :smile: a pogoda faktycznie super jest :loveu:[/QUOTE] Aż miło spacerować w taką pogodę :loveu: [quote name=':: FiGa ::']Witajcie :calus: Gratulujemy nowego domownika :loveu: Cudna ciureczka :loveu: Powodzenia w oswajaniu dziewczynek :kciuki: Jeszcze beda spac ze soba, zobaczysz :cool3: I widze ze hamaczki porobilas, spa w nich? :smile: A Ptys znowu cos odwala :mad: Zdrowka Ptynio :calus: :calus: :calus:[/QUOTE] Cześć :loveu: Na razie to obie kichają :shake: ale vibovit czyni cuda :) Ishtarka czasami wchodzi do hamaczka ale woli spać jak na razie na dole :) Io swój rozgryzła i zabrała szmatkę do swojego legowiska a tak się namęczyłam:mad::evil_lol:
  19. [url]http://imageshack.us/a/img692/8859/dsc07893he.jpg[/url] no jaka słodka ta mordeczka :loveu: Zabawka z Biedronki? :evil_lol:
  20. Dzień dobry :) Ale czytania... Na szczęście są i śliczne zdjęcia :loveu: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0096-1.jpg?t=1350473141 piękne :loveu: http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0161.jpg?t=1350473150 :evil_lol:
  21. Dzień dobry :loveu: [quote name=':: FiGa ::']Wez :evil_lol: Duzo to to nie potrzebuje :evil_lol: Miche zarcia i ciaglego miziania, w przeciwnym wypadku bedzie siedzial obok i darl jape, to wszystko :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zabieram !!! :loveu:
×
×
  • Create New...