-
Posts
6887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ptysiak
-
Dzień dobry :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-_xF-W6lLbNM/UIpJl2H5myI/AAAAAAAADqc/zJ1cfp_Ys5M/s640/20%20pa%C5%BAdziernika%20%289%29.JPG[/url] :loveu: Fajne miejsca macie na spacerki :)
-
A teraz dzień dobry :evil_lol:
-
Miłej soboty Wilczki :)
-
I jak mierzenie Gandzika? :evil_lol:
-
Dzień dobry Oscarki :)
-
Śliczne te zdjęcia :) http://3.bp.blogspot.com/-4HE6QEZorao/UIQ42BZGLoI/AAAAAAAAB9s/1In41UKlb8A/s640/PA213216.jpg :loveu:
- 1616 replies
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
Ptysiak replied to bira's topic in Foto Blogi
Wszystkiego naj naj naj dla Birki :BIG::tort: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ptysiak replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
a i gapa ze mnie :( Sto lat kropeczki !!! wszystkiego naj naj naj :BIG::tort::BIG::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ptysiak replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzień dobry :) -
Dobrze, że wszystko powolutku się normuje i teraz już na pewno będzie coraz lepiej :) Bella jest silna i dzielna, szybko wyzdrowieje :loveu: Może powinnaś troszkę odpocząć, przespać się bo się wykończysz. Teraz jak Bella jest pod dobrą opieką masz chwilkę na odpoczynek :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[url]http://imageshack.us/a/img825/9656/11525620.jpg[/url] :loveu: Miłej soboty ;)
-
Dzień dobry Kropeczki :) Jak się dziś Bellcia czuje?
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Ptysiak replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
https://lh3.googleusercontent.com/-tYnz4v_CjEk/UIrDLTi_oCI/AAAAAAAABrQ/1pHTxeu8vfw/s640/b7.JPG śliczny był :loveu: -
Cześć Iziki, Kissiki, Bobiki, Comiki i rybiki :loveu: U nas też zimno, ponuro i deszczowo :(
-
Hej hej :) Kiedy nowe zdjęcia ?? ;)
-
Dzień dobry Bestyjki :)
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Miłej soboty ;)
-
U nas też zimno a w nocy było biało :diabloti: Udanych zakupów :)
-
Jak ona zasuwa :diabloti: Miłej soboty ;)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ptysiak replied to betty_labrador's topic in Galeria
Suche pastele są naj !!! :evil_lol: -
Cudne zdjęcia :loveu: Miłej soboty :)