Jump to content
Dogomania

Ptysiak

Members
  • Posts

    6887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ptysiak

  1. Dzień dobry :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-_xF-W6lLbNM/UIpJl2H5myI/AAAAAAAADqc/zJ1cfp_Ys5M/s640/20%20pa%C5%BAdziernika%20%289%29.JPG[/url] :loveu: Fajne miejsca macie na spacerki :)
  2. A teraz dzień dobry :evil_lol:
  3. Miłej soboty Wilczki :)
  4. I jak mierzenie Gandzika? :evil_lol:
  5. [quote name='Vilena']Fajne fotki na FB :D Tak sypało u Was :cool3: Może sunia jest już w swoim domku i grzeje dupkę pod kołderką... :razz:[/QUOTE] Było bielusieńko i aż się milej zrobiło mimo zimna :diabloti: Mam taką nadzieję :)
  6. Dzień dobry Oscarki :)
  7. Śliczne te zdjęcia :) http://3.bp.blogspot.com/-4HE6QEZorao/UIQ42BZGLoI/AAAAAAAAB9s/1In41UKlb8A/s640/PA213216.jpg :loveu:
  8. Wszystkiego naj naj naj dla Birki :BIG::tort:
  9. a i gapa ze mnie :( Sto lat kropeczki !!! wszystkiego naj naj naj :BIG::tort::BIG::loveu:
  10. Dobrze, że wszystko powolutku się normuje i teraz już na pewno będzie coraz lepiej :) Bella jest silna i dzielna, szybko wyzdrowieje :loveu: Może powinnaś troszkę odpocząć, przespać się bo się wykończysz. Teraz jak Bella jest pod dobrą opieką masz chwilkę na odpoczynek :)
  11. [url]http://imageshack.us/a/img825/9656/11525620.jpg[/url] :loveu: Miłej soboty ;)
  12. https://lh3.googleusercontent.com/-tYnz4v_CjEk/UIrDLTi_oCI/AAAAAAAABrQ/1pHTxeu8vfw/s640/b7.JPG śliczny był :loveu:
  13. Cześć Iziki, Kissiki, Bobiki, Comiki i rybiki :loveu: U nas też zimno, ponuro i deszczowo :(
  14. Hej hej :) Kiedy nowe zdjęcia ?? ;)
  15. Dzień dobry Bestyjki :)
  16. Miłej soboty :)
  17. Miłej soboty ;)
  18. Dzień dobry :) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-eIoAw2xBYO4/UIoxq-p9DYI/AAAAAAAACR8/wV_cJNL8ZNw/s640/DSC05308.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg[/url] :loveu:
  19. U nas też zimno a w nocy było biało :diabloti: Udanych zakupów :)
  20. Jak ona zasuwa :diabloti: Miłej soboty ;)
  21. Suche pastele są naj !!! :evil_lol:
  22. Cudne zdjęcia :loveu: Miłej soboty :)
  23. [quote name='Błyskotka']Miłego weekendu :)[/QUOTE] Wzajemnie :) Niestety nie ma nigdzie małej :shake: A pogoda dziś u nas wstrętna. Leje deszcz i 0 stopni.
×
×
  • Create New...