-
Posts
6887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ptysiak
-
[quote name='magdabroy']Myślę, ża Aga się nie wycofa i wróci do nas jako Pani :)[/QUOTE] Mam nadzieję, że nie weźmie przykładu z filmu "Uciekająca Panna Młoda" :evil_lol:
-
[quote name='phase']Moja też liże po jogurtach, serkach, czy śmietanie. :eviltong: Miłego dzionka. :)[/QUOTE] Wzajemnie :) [quote name='magdabroy']Chyba muszę namówić Bogdana na grilla i zrobić tzatziki :loveu:[/QUOTE] Mi jeszcze zostały z wczoraj ale chyba nie mam ochoty na nic do jedzenia :D Może pojedziemy dziś z bratem Seby, Sylwią i psiakami nad wodę :multi: Oby ciepło było :)
-
Dzień dobry ;) To dziś będziesz już "Pani" czy jeszcze "Panna" ?? :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']No to musiały się % polać w dużych ilościach :D[/QUOTE] Troszkę.. :roll: O 24:00 już spałam :D Dziś dziwnie się czuję chyba tzatziki mi zaszkodziły :evil_lol: -
[quote name='magdabroy']Bardzo dobrze, że grill się udał :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-26a_I414V8Y/T-V0eklmsQI/AAAAAAAAA2o/JxRGPdKvd-c/s655/3.JPG[/URL] Ptyś lubi jogurcik jak moja Tora :) [B]Robiłaś tzatziki, że jogurt grecki??[/B][/QUOTE] Trafiłaś w dziesiątkę ;) Uwielbiam tzatzyki :) Chyba nie ma psa na świecie, który nie lubiłby jogurtu :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzień dobry :) Wczoraj musiałam oglądać część meczu bo na grilla wyciągnęli lapka :D Ale drugą połowę nie bardzo już pamiętam :evil_lol: -
Grill się udał :) Nawet za bardzo... :evil_lol: Dzień dobry Wszystkim :) No i kilka fotek z wczoraj bo dawno nic nie wstawiałam :D [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-k-pG2_hoYvA/T-V0cUHCmdI/AAAAAAAAA2Y/uCE9Wn_r3us/s655/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bVrm-CbXY04/T-V0ddutN0I/AAAAAAAAA2g/HQDLmBHoeOA/s655/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-26a_I414V8Y/T-V0eklmsQI/AAAAAAAAA2o/JxRGPdKvd-c/s655/3.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cGSqpxSePpw/T-V0fCOFcOI/AAAAAAAAA2s/-GIteXvFKRg/s655/4.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3f83vTNF-Ko/T-V0gN0-ThI/AAAAAAAAA20/PazsYqQskl4/s674/5.JPG[/IMG]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Ale póki co, chociaż udajesz, że pracujesz ;) A to zawsze coś :evil_lol:[/QUOTE] No w sumie racja :diabloti: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Nie wiem czy byłby taki zadowolony jakbyś oficjalnie mu pokazała, że pracę masz w czterech literach :D[/QUOTE] On i tak wie, że nie lubię pracować :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Żeby Cie tata nie wyrzucił :roll: bo będzie miał z nami doczynienia :mad::evil_lol:[/QUOTE] Zaraz mu to wydrukuje i powieszę na ścianie by pamiętał co Go czeka jak podpadnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zresztą jak On wchodzi to ja udaje zapracowana :roll::D -
[B][COLOR=#0000ff][SIZE=5]GRATULUJĘ !!! :) [/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=5][SIZE=2][COLOR=#000000]teraz będzie masa fotek [/COLOR][/SIZE][/SIZE]:multi::diabloti:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Olej gościa, dogo ważniejsze :evil_lol:[/QUOTE] No już właśnie pracę zaczynam też olewać dla dogo :evil_lol: -
W pracy podczas picia kawy :evil_lol: Można zrobić tak np. :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aLduy9MIi0Y/T-RXZI9k4jI/AAAAAAAAA1s/Sw4fsExwBsc/s662/P6178236.png[/IMG] A to zdjęcie robiłam w tamtym roku komórką z tarasu i pomogłam sobie właśnie PhotoScape [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2h6IFoD42yw/T-RZbHc_SiI/AAAAAAAAA10/JwNjxgMBAWI/s500/6457861.jpg[/IMG]
-
[quote name='magdabroy'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-kbRnyQVpj8M/T-N-X3fgIzI/AAAAAAAAA1Q/MFBIYjrdung/s737/5.JPG[/URL] Ptysiek wymiata :D:D[/QUOTE] On tak usnął i jak mu tyłek zjechał do wody to sie wystraszył, wyskoczył z miski i szczekać zaczął :evil_lol: [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-kbRnyQVpj8M/T-N-X3fgIzI/AAAAAAAAA1Q/MFBIYjrdung/s737/5.JPG[/URL] hihihihi słodziak :loveu: Onki juz tak chyba mają , Neron lubi usiasc dupskiem na tapczan a przednie lapy mieć na podłodze :evil_lol:[/QUOTE] Luna tez tak siedziała czasami, chyba masz rację z tym że one tak maja :) [quote name='phase']Skąd wy macie te upały. :crazyeye:[/QUOTE] Dziś jest chłodniej już i mniej słońca co mnie cieszy bo wczoraj nie było czym oddychać. [quote name='aganela']Ptyś ma cudne te pędzelki w uszach:loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='kalyna']Gandi siada na oparciu fotela a łapki na siedzeniu. Wygląda jak już nie powiem co.. :mad: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-mlDVjjZ6YTE/T-LMgoWKmgI/AAAAAAAAA0s/Qp0g8EpstSQ/s668/599209_433745359989184_1907940138_n.jpg[/URL] łoooo :loveu: jaki ona ma aparat? bo super fotki wychodzą :smile:[/QUOTE] Lustrzanke z sony. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-TwIPCHEptAk/T-LMf31yerI/AAAAAAAAA0k/HSTlxii7TQ4/s714/577480_433749503322103_284093608_n.jpg[/url] to zdjęcie jest bez przerabiania. Najłatwiejszy i najprostszy program do obróbki to moim zdaniem FotoScape, w Gimpie tez fajnie się robi:) Można wszystko zmienić, za jasne przyciemnić, za ciemne rozjaśnić, wyostrzyć, rozmyć itd... Kiedyś lubiłam się tym bawić.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzień dobry ;) Nie mam jak wchodzić częściej teraz:( W pracy gonitwa, w domu chwila odpoczynku, spacery, Gościa mamy itd... Teoś jest grzecznym chłopczykiem to posłucha mamusi :) -
[quote name='dagaa111']no nie wyrobiłam się na tyle, na ile chciałam, ale źle nie jest [/QUOTE] Jak nie jest źle to znaczy, że dobrze poszło :) Masakra jest z tą pogodą :/ Ja od kilku dni leję psu wodę do baseniku i jakoś znosi ten upał. Dzisiaj wniosłam basen na taras, cały taras pływał ale Nikomu nie przeszkadzało :D Wszyscy siedzieli na tarasie w wodzie wylewanej przez Ptyśka :D
-
Ja taki mam ale nie rozkładam już w tym roku chyba bo mnie wkurzają komary, nalewanie wody, zakrywanie by nie była brudna i wylewanie jej potem :evil_lol:
-
Słodkie pieski :) Teraz lepiej się ogląda jak phase poprawiła :)
-
Coś mi się dogo zepsuło :( Nowych zdjęć nie widzę :mad::evil_lol:
- 1616 replies
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
Ptysiak replied to bira's topic in Foto Blogi
Szkoda :( No trudno muszę chyba zmienić lekarza :D -
Jeszcze 3 dni do zdjęć :diabloti:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Ptysiak replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Gratuluje :) A swoją drogą ślicznie wyszedł na zdjęciu :loveu: -
Za to teraz jest przyjemnie :) Chyba będę spała na tarasie dzisiaj :D
-
To Ptyś ma to samo co Oli i Tora też wanna jest fe :) Może zacznę go kąpać w tej misce :evil_lol: A z obróżką Madzia ma rację, ślicznie wygląda :loveu: