-
Posts
6887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ptysiak
-
[quote name='Ada_Mirra']Dobra to teraz zmywam sie z dogo. rozstawie sprzet i cykam fotki xD Wy Wy Wy uparciuchy Wy :P[/QUOTE] I to mi się podoba :evil_lol:
- 1616 replies
-
No to wszystkiego naj z okazji 4,5 miesiąca ;) Coś mi się wydaje, że chyba będzie więcej ważył niż 18 kg. Ma dopiero 4 miesiące więc jeszcze trochę porośnie i przybierze na wadzę :) Ptysiek 2 tygodnie temu jak go ważyłam u veta ważył 16 kg. tydzień później 18.... Teraz już nawet nie chcę go ważyć :evil_lol:
-
[quote name=':: FiGa ::']To teraz fotki dawaj :D[/QUOTE] Właśnie :mad::evil_lol:
- 1616 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ptysiak replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: Ja balabym sie jeszcze bardziej :roflt: [/QUOTE] :roflt: :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']A jak ten brzusio lubi byc drapany :loveu: No ba, Marcelek pracuje razem z pancia na figure :D Dziekuje :loveu: Woda sie swietnie ulozyla na tym zdjeciu :)[/QUOTE] Ja tam mogłabym go drapać po tym brzusiu cały dzień :loveu: Bardzo ładne robisz fotki :) Mnie jeszcze czeka duuuuużo nauki co do focenia ... -
Dobry szampon plus spray "VetriDerm" Szampon: [B]Skład:[/B] Szampon zawiera wyciąg z aloesu, nienasycone kwasy tłuszczowe, pantenol, lecytynę, alantoinę, łagodne substancje myjące. [B]Wskazania:[/B] Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji młodych zwierząt o skórze wrażliwej, wykazującej skłonności do uczuleń, przesuszania się lub przy nietolerancji innych szamponów. Spray: [FONT=Arial][B]Właściwości:[/B][/FONT] [SIZE=2][FONT=Arial]Preparat zawiera szereg substancji o silnym działaniu nawilżającym i zmiękczającym oraz o działaniu łagodnie odkażającym. Wywiera efekt bezpośrednio po podaniu skutecznie łagodząc świąd i podrażnienia. Zwiększa elastyczność skóry i zapobiega ryzyku nadmiernego jej przesuszania. Znajdująca się w preparacie alantoina działa keratolitycznie i regenerująco wzmagając proces samooczyszczania się skóry przez złuszczanie martwych tkanek. Pantenol przyśpiesza regenerację i wspomaga gojenie uszkodzeń. Zawarte w preparacie składniki odnawiają ochronną warstwę białkowo-lipidową naskórka i okrywy włosowej. [SIZE=1][SIZE=2]Sprawdzony na Ptysiu bo miał problem z łupieżem i strasznie się drapał. Jak nie pomoże to na pewno Zarce nie zaszkodzi :)[/SIZE][/SIZE] [/FONT] [/SIZE] [SIZE=2][/SIZE]
-
[quote name='Ada_Mirra']Omć :loveu: widac ze grillowanko sie udalo :D swietne zdjecia! Mowisz ze nie ma psa ktory nie kocha jogurtow - zgodze siw w pelni, ale jako.ciekawostke powiem Ci ze Mirra jesli mialaby do wyboru ser zolty i mieso zawsze wybralaby... ser! Hihi :D[/QUOTE] Nie dziwię się z tym serkiem :) Ptyś woli biały ser niż kiełbasę. Testowałam wczoraj właśnie, położyłam kawałek kiełbasy z grilla na podłodze i serka. Ser zjadł a kiełbasę olał i czekał na ser dalej :D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ptysiak replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'][B]O jezu... :mdleje: Prawie zapomnialam :megagrin:[/B] [B]W takim razie to bedzie wielki straszny zwierz do momenty az pani go nie zawola... :lol:[/B] Bo niestety ostrosc nie zawsze w Marcela trafi :lol: A wlasciwie to przewaznie nie trafia :lol:[/QUOTE] :evil_lol: Ubiorę się na czarno tak w swoim ulubionym stylu - gotyckim. Wezmę psiaka na wieczorny spacer. Będę szła z takim groźnym i poważnym DON-kiem przy nodze i jak będę Kogoś mijała to krzyknę piskliwym głupkowatym głosem " Ptysio, Ptysiaczku chodź do pańci no chodź Ciasteczko" :D [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0095-1.jpg[/url] słodki brzusio :loveu: [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0116.jpg[/url] zgrabną ma ta dupcie :D [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0121-1.jpg[/url] świetne zdjęcie :loveu: -
[quote name=':: FiGa ::']Pieknie mu stoja uszyska :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-NzSqjlBAULk/T-WChAO7ElI/AAAAAAAAA3M/wsmnU4_fmzc/s655/1.jpg[/URL] I oczka.... nieziemskie loveu:[/QUOTE] :loveu: Jak antenki :evil_lol: Na tym zdjęciu właśnie udało mi się by wyszły te oczka kolorystycznie takie jak ma w rzeczywistości. :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ptysiak replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Wielki, straszny zwierz :evil_lol: Strajk byl wczoraj, dzis juz moge chyba fotki wrzucic :lol: Ale rozmazane :placz:[/QUOTE] Wielki straszny zwierz o imieniu - Ptyś :evil_lol: A to dlaczego rozmazane ? :( -
Bardzo ładne te zdjęcia na blogu :) I modelka też śliczna :)
- 1616 replies
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0Wh8xSo126s/T-WCoLdnfSI/AAAAAAAAA30/ztkbMHJxMU0/s654/5.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Z3xgjkIKrKA/T-WCpgmX_CI/AAAAAAAAA38/UIawGZQB-Ck/s658/6.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fe2dmQQ46Ls/T-WCqrpy92I/AAAAAAAAA4E/RvJFBS9wieg/s491/7.JPG[/IMG] Jak by pomachał uszami to odleci, co nie? :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iLfRxNOSVao/T-WCr81VtcI/AAAAAAAAA4I/-iOWPmVKFok/s505/8.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kk8L9fehzkU/T-WCtcxq5UI/AAAAAAAAA4U/NQelFdMJ0mQ/s693/9.jpg[/IMG]
-
:loveu:[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NzSqjlBAULk/T-WChAO7ElI/AAAAAAAAA3M/wsmnU4_fmzc/s655/1.jpg[/IMG] Jeszcze kilka zdjęć z wczorajszego spacerku i grillowania jak jeszcze w miarę dobre mi wychodziły :D Potem wszystkie zamazane :/:evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wbchggCch4M/T-WCjl15IQI/AAAAAAAAA3c/X4vTEoj-arY/s672/10.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vPtyXprNmz0/T-WCiNNtmRI/AAAAAAAAA3U/s-LBsa6smiA/s655/2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VogDHfcCouI/T-WClAwW2II/AAAAAAAAA3k/GHuqhlyT3RM/s655/3.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lvXD7WoAqlg/T-WCmQe1LLI/AAAAAAAAA3s/omtMBud0fFM/s655/4.JPG[/IMG]
-
[quote name='phase']Będę na youtube dawała swoje filmiki i wtedy ciocia będzie się uczyła. haha. :evil_lol:[/QUOTE] Ciocia się uczyć nie chce, ciocia woli jak Ktoś upiecze :evil_lol:
-
Dzień dobry :) Buziak w nosek dla Oscarka :)
-
Dzień dobry :) Musiało być wesoło z tą kąpielą na działce :D
-
Dzień dobry :)
-
Dzień dobry :) Jutro 24-ty :p
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Ptysiak replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Dzień dobry :) Skoro już po egzaminach i tak dobrze poszły:)... to gdzie fotki ? :eviltong: -
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
Ptysiak replied to bira's topic in Foto Blogi
Dzień dobry :) Może racja z tymi lekami . -
Dzień dobry :) Tyle mnie nie było a tu ani jednej fotki :mad: Jeszcze się chwali jaki ma aparat dobry i nic :angryy::evil_lol: Też mam Olympusa tylko E-500. Ale jeszcze się uczę co i jak. Zgubiłam instrukcję i musiałam z neta ściągać :D
- 1616 replies
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ptysiak replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Moze Twoj Ptys bedzie wielkim poczwarem niemieckim :cool3: Dziekuje :loveu: Zrobilabym to zdjecie z innej perspektywy, ale musialabym sie rozdwoic, zeby rzucac pilke i robic fotki z boku/przodu :D Dzis nie bedzie fot. Strajkuje :D[/QUOTE] Zobaczymy co z niego wyrośnie :D Co znaczy nie będzie ? Jaki strajk ?:mad::angryy: [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9036-1.jpg[/url] to jest boskie :D -
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-AoquDEAxoWE/T-LywuxBhEI/AAAAAAAAASI/Oz-Lt_QQeNc/s640/DSCF2606.JPG[/url] fajnie to zdjęcie wyszło :loveu: To ja już wiem do Kogo muszę się zgłosić jak będę musiała piec ciasto :roll: :evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Napewno grecka kuchnia zaszkodziła :evil_lol: No bo cóż to mogło być innego :D[/QUOTE] Ciężko strawna strasznie :evil_lol: