-
Posts
6887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ptysiak
-
Fajnie, że Zara ok:) No to się naoglądałam filmików :multi: http://i48.tinypic.com/r0ysmo.jpg jejq co Oni zrobili temu psiakowi... :shake:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ptysiak replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dlaczego tak mało zdjęć ?? :eviltong: [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_9477.jpg[/url] super:) Cudne masz te kropeczki na czterech łapkach :loveu: -
Moje zwariowane ABC :) czyli Aza, Bila, Cola [`]
Ptysiak replied to Klaudia&Aza's topic in Foto Blogi
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-aHquoQ9l_18/T93a94CrfzI/AAAAAAAABw8/CElwo2kG1M4/s640/DSCF4702.JPG[/url] Śliczna czarnulka :loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-ViRlG-OrGUg/T65xSQnMULI/AAAAAAAABec/HPukSny9H5U/s640/DSCF4034.JPG[/url] pozuje jak modelka :loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-RdvVXTpF_Yc/T65wx-xeeLI/AAAAAAAABbs/0Em7e2ppDAE/s640/DSCF4095.JPG[/url] Uśmiech psiaka :loveu: najcenniejszy ;) Ładna ta obróżka :) -
[url]http://i46.tinypic.com/dwdzf5.jpg[/url] aż mi się chłodniej zrobiło jak patrzę na te zdjęcia :) [url]http://i46.tinypic.com/2v126c1.jpg[/url] jej jaka słodka minka :loveu: [url]http://i47.tinypic.com/ztdu93.jpg[/url] ile on ma siły ;) Piękne te zdjęcia. :) Przerabiałaś w jakimś programie czy takie prosto z aparatu wyszły ??
-
[url]http://s1.pokazywarka.pl/i/1148370/509492/dsc-0052.jpg[/url] Ładnie Lunce na tle tych kwiatuszków i łąki :loveu: Pomysłowo z tym piszczącym jerzykiem :D Pytałam bo ptyś ma do zabawy zwinięte stare rękawiczki i podobnie wyglądają :D
-
[quote name='magdabroy']Jak tam po szkoleniu?[/QUOTE] O to samo miałam właśnie zapytać :) kalyna trafiłaś czy się zgubiłaś i dlatego Cię jeszcze na dogo nie ma ? :evil_lol:
-
[quote name='Patik']Gorąco :D Nawet nie mamy czasu zrobić zdjęć i na spacery czasami wieczorem ,bo tak gorąco ;/ a jak jest ciemno to ja nie mam z kim chodzić a samej to tak nie fajnie ;] Ale wole żeby było tak niż żeby było zimno. Planuję jechać z Młodą nad wodę ciekawa jestem czy pływać będzie :P[/QUOTE] Nie zapomnij aparatu nad wodę bo zdjęcia chcemy jakieś w końcu :mad::evil_lol:
-
http://img137.imageshack.us/img137/2504/p6176895.jpg cudne ma te swoje oczka :loveu::loveu::loveu:
- 1616 replies
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
Ptysiak replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-JuLo3Vtbxp4/T99LkBH0yMI/AAAAAAAAA0k/YWlxmBYosMw/s720/DSC_0072.JPG[/url] słodziak :loveu: -
[quote name='vaness']zdjęć nie mamy , ale też całuski przesyłamy :diabloti:[/QUOTE] haha :evil_lol:
- 1144 replies
-
- cocker spaniel angielski
- toff
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Pozdrawiamy i na zdjęcia nowe czekamy ;)
- 1144 replies
-
- cocker spaniel angielski
- toff
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Ptysiak replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
https://lh4.googleusercontent.com/-nwZANTv1ltM/T9N9ZiLavwI/AAAAAAAAArQ/uIevf-0CiQo/s640/10.JPG cudeńko :loveu: https://lh4.googleusercontent.com/-4JteXWklw20/T9N9kVsbwgI/AAAAAAAAAs0/5S_96YgQAIM/s640/6.JPG :loveu: -
Tyle mnie nie było a nadal zdjęć nie widzę nowych :mad: Na koniach się było i też tego nie widzę :mad: I jeszcze tyle nadrabiania miałam i taką nadzieję, że na koniec foty a tu.... buuuuu :(:D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Uwielbiam te zdjęcia Torki w wodzie :loveu::loveu::loveu: Boze jakie słodkie są takie maleńkie ubranka :):loveu: -
[quote name='dOgLoV']W porównaniu z innym psem dopiero widac jaki Ptyś jest ogromny :crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Oj tam oj tam... maleństwo takie :evil_lol: A jeszcze dziś się wystraszyło cocker spaniela :-( [quote name='Kaaasia']Ale Ptyś chrapie. Strach pomysleć co będzie jak dorośnie :evil_lol: Zoya śliczna. I jak pięknie wyglądają dwa pieski w domu :loveu:[/QUOTE] Będę miała stereo bo Sebastian też chrapie strasznie :evil_lol: Szkoda, że oba nie są moje te pieski. Fajnie byłoby jakby Ptysio miał taką starszą i zrównoważoną siostrzyczkę :smile: [quote name='dOgLoV']wlasnie zapomłam o filmiku , jak on swietnie chrapoli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:[/QUOTE] On tak czasami chrapie ale wczoraj to już przebiło wszystko :-D Nie umiałam nagrywać bo tak się śmiałam :evil_lol: [quote name='Ada_Mirra']no dokładnie! jaki on wieeelki :loveu: :loveu:[/QUOTE] :loveu: Kurcze już mi zaczyna brakować maluszka... :-( :-D
-
Właśnie wróciliśmy ze szkolenia i oboje ledwo zipiemy... Ale mam już normalny net :multi:I dodatkowo zdjęcia z placu treningowego z Ptysiem, Zoyą, Rudim i Apikiem czyli małym słodkim wredaskiem, który czasami rzuca się na psy no i właśnie oberwało się od niego Ptysiakowi i Rudolfikowi dzisiaj :( [quote name='understandme']Jak Ptyś ładnie wygląda z Zoją :loveu: pasują do siebie :D Dzięki za odp co do gimpa :)[/QUOTE] Coraz bardziej się lubią więc coś może z tego będzie :evil_lol: Nie ma za co :) [quote name='magdabroy']Śliczna ta Zoya :loveu: Ale Ptyś też cudny :loveu: Czekam na resztę fotek :smile:[/QUOTE] Jak tylko się ogarnę to zasypię fotkami :D Nowy avatarek widzę. Ładny :) Tylko mogłaś ucholki Torce i Lumpkowi zostawić całe :)
-
[quote name='kalyna']jak mi się chciało i umiałam to robiłam z zdjęć... z własnych zdjęć wycinałam co nieco :) jak było coś malutkiego to bez zmniejszenia cięłam, a jak coś dużego to najpierw pomniejszałam :) a Zoya :loveu:dopiero przy niej widać jaki duży juz Ptyś jest ;)[/QUOTE] O ze zdjęć tez ciekawie wychodzi, głównie tło lub jakiś motyw. :) A jesli chodzi o wycinanie to łatwiej najpierw wyciąć coś dużego a potem dopasować sobie odpowiedni rozmiar ;) Zoya jest śliczna i przesłodka :loveu: a Ptysio wcale nie jest duży... jest moim malutkim ciasteczkiem i już! :loveu::evil_lol:
-
[quote name='understandme']Cześć :) Wpadłam się zapystać skąd bierzesz tła do bannerków? Bo ja zazwyczaj robiłam tło z chmury - fog, lub tło z chmury - plazma ;)[/QUOTE] Hej:) Różnie to bywa bo albo szkicuję sobie a potem w programie graficznym sama robię tło tak jak w moich grafikach. Lub w gimpie mam pościągane i porobione różne desenie, które zmieniam lub i nie w zależności od tego jaki mi przypasuje. Ja to się bawię bo lubię jak się zaczynam nudzić :D Czasami jest to pomieszanie deseni, pędzla, palet, światła-cieni itd... :) Skaczę po kilku programach czasami z gimpa na np. photo filter czy inne.
-
[quote name='Klaudia&Aza']Ptyś jakie odgłosy :lol: Czekam na zdjęcia z Zoyą:) Miłego poniedziałku;) [quote name='magdabroy']Dzień dobry ;-) No gdzie te zdjęcia z Zoyą??:mad: Dzień dobry i słoneczka :) Neo mi padło i podłączyłam blueconnecta... Chodzi mi net jak czołg :( Mam zdjęcia ale nie wiem kiedy się wgrają... :roll: Chyba, że naprawią awarię neta (mam nadzieję, że dziś). Mam jeszcze zdjęcia z dziś jak testowałam czy Ptyś lubi się kąpać :D Nalałam mu troszkę wody do starego baseniku dziecięcego. Mogę spokojnie stwierdzić, że chyba będzie lubił pływać :evil_lol: [quote name='phase']Witamy się w upalny dzionek (przynajmniej u mnie :grins:). :smile: Hey:) U Nas też upalnie ;) [quote name=':: FiGa ::']https://lh6.googleusercontent.com/-cLPMaO8ju_s/T92I8Qwr0HI/AAAAAAAAAoM/_tJAjHBrlkM/s675/1.jpg Nie mam pytan, :loveu: Hahaha jak chrapie :evil_lol: Jak stary chłop :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Ja: Ja chcę! Ja!!!! Dlaczego jeszcze ich nie ma na DGM, co? Ja: OK, OK, juz wstawiam:) pzdr.[/QUOTE] :evil_lol: [url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruObraz159.jpg[/url] prawdziwy model ;) [url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruObraz199.jpg[/url] ta tez mi się podoba :) [url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruObraz211.jpg[/url] Ładna ta amstafka. Nie dziwię się, że się zakochał ;) Miłego poniedziałku :)
-
[quote name='minia913']tedziu to nie jest kot!!! to kon tylko sie przebiera za kota!!!! widzialam gosci na wlasne oczy kawal chlopa naprawde!!!![/QUOTE] :evil_lol: Fajnie się ogląda te filmiki :) Wypatrzyłam jeszcze tam filmik z Zarą, Łajką i Dylanem :) Podziwiam Cię, że potrafisz trzymać ją w tej klatce. Wiem, że to dla jej zdrowia i tak trzeba ale znając mnie pewnie targałabym psa do łóżka i pilnowała by nie schodził albo spała z nim w klatce. Nie dziwię się, że puściłaś ją na chwilkę. I jak łapka po spacerku? Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Wiem, że ciężko tak z kociakami i psiakiem na którego trzeba uważać teraz ale staraj się troszkę pomyśleć o Swoim zdrowiu. Nie doczytałam dokładnie co ale wiem, że niedawno miałaś poważną operację o ile dobrze pamiętam... Oszczędzaj się choć trochę Twoje zdrówko jest też ważne :)