-
Posts
6887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ptysiak
-
Dzień dobry :) Mizianki dla Żabci :)
-
Moje zwariowane ABC :) czyli Aza, Bila, Cola [`]
Ptysiak replied to Klaudia&Aza's topic in Foto Blogi
Dzień dobry :) -
Mnie też ostatnio wzięło na starocie i zaczęłam oglądać wszystkie filmy po kolei S. Kinga :D Dzień doberek :) Mało ostatnio zdjęć Oscarka :(
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Ptysiak replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Witamy się w słoneczną niedzielę :) -
[quote name='Klaudia&Aza']To jak coś to idę razem z Tobą:evil_lol:[/QUOTE] Ok :D Razem raźniej i mamy przewagę :evil_lol:
-
Dzień dobry :) Od jakiegoś czasu już oglądamy Waszą galerię no i w końcu postanowiliśmy się przywitać ;) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-es2THlLzFJU/T9xA8ey41TI/AAAAAAAAFj0/0G64SUVrQ30/s640/DSC_7672.jpg[/url] śliczne :loveu: Pozdrawiamy ;)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/DSC_0531.jpg[/url] ładny :) [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/DSC_0520.jpg[/url] Haczi chyba bardzo lubi tą zabawkę :) Znowu ucholki inaczej :loveu:
-
Dzień dobry Wszystkim:) [quote name='Klaudia&Aza'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-5fpTvDVBQiU/T-Y83WiYc4I/AAAAAAAABCM/a5DBrn40Npg/s654/P6238635.JPG[/URL] Ooo i jaki piękny bokser się załapał na zdjęcie:-)[/QUOTE] Jeszcze trochę zdjęć tego bokserka mam :) Bardzo sympatyczny kawaler ;) Żałuję, że jak wracaliśmy miałam schowany aparat bo mijaliśmy kilka fajnych psiaków jeszcze. [quote name='ania90']Ptys w wodzie:loveu:[/QUOTE] :loveu: Taki mokry szczurek :D
-
Gaduły :D Cały dzień tylko blabla ... A zdjęcia ?:mad::evil_lol:
- 1616 replies
-
[quote name='Klaudia&Aza'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ktChid_JmSA/T-Yez9LXpUI/AAAAAAAAA6E/FMGOjCtob5k/s646/P6238557.JPG[/URL] szczęśliwe psy w wodnym żywiole:evil_lol:[/QUOTE] I to takie małe bajorko a jak cieszy ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5fpTvDVBQiU/T-Y83WiYc4I/AAAAAAAABCM/a5DBrn40Npg/s654/P6238635.JPG[/IMG]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
Ptysiak replied to bira's topic in Foto Blogi
Dawno zdjęć nie było ;) Dobranoc :) -
Dziękuję :buzi: :)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ptysiak replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0186-1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Fajnie wychodzi Mu ta grafika :) Ja tez kiedyś się bawiłam ale ja szkicowałam na kartce a potem wykańczałam na kompie. I stwierdzam, że nie umiem i lepiej rysować węglem :D To jeden z obrazków węglem i pastelami: [url]http://www.digart.pl/zoom/6717277/index.html[/url] A to moja jedna z "grafik" :D [url]http://www.digart.pl/zoom/6655188/decay.html[/url] -
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kh51xXPKUU0/T-Ye1GHK5aI/AAAAAAAAA6M/X5a2z8QMOgU/s652/P6238558.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nw_5iYz31JM/T-Ye2Sx_TqI/AAAAAAAAA6U/3_WLIkWCulQ/s693/P6238559.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Xv_-VAPW5EY/T-Ye35LCvhI/AAAAAAAAA6c/nXpZwGPnDDw/s654/P6238560.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IeTfVR1DE98/T-Ye5pNv8RI/AAAAAAAAA6k/XG2PRNefjz8/s654/P6238561.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZjTmNA1mNao/T-Ye7T32_7I/AAAAAAAAA6s/XZkrpKWrxD4/s665/P6238562.JPG[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']No tak jeszcze z 10 wstaw i będzie ok ;)[/QUOTE] No to 10 następnych :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qpV-BKTDKXg/T-YetZFtuKI/AAAAAAAAA5k/dF9DQukYPCs/s654/P6238552.JPG[/IMG] Zazwyczaj tu jest więcej wody ale te upały dają we znaki nawet stawikom [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8TL8gdjLVuE/T-YewpwhKDI/AAAAAAAAA5s/WNR-IjdFs10/s654/P6238554.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fFNz5SdiCfk/T-YewmNM0JI/AAAAAAAAA5w/-SavYwtF330/s654/P6238555.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KlOJ5SXaIDE/T-Yey0yQtLI/AAAAAAAAA58/mmRhTiM3fmc/s782/P6238556.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ktChid_JmSA/T-Yez9LXpUI/AAAAAAAAA6E/FMGOjCtob5k/s646/P6238557.JPG[/IMG]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Dziękuję, staram się :) Chciałabym, żeby pożył jeszcze z 10 lat :roll:[/QUOTE] Ja nawet nie wiem ile koty żyją. Ale Lumpek chyba jeszcze nie ma zamiaru za szybko umierać :) -
A jak nie będą to się tam wybiorę do Kalyny :mad::evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ptysiak replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
To on zaje... wygląda :crazyeye: W życiu nie dałabym mu aż tyle lat. Widać, że Dbacie o niego :) -
[quote name='understandme']Przydałyby sie jakieś nowe zdjęcia ;)[/QUOTE] No właśnie ;)