Jump to content
Dogomania

Ptysiak

Members
  • Posts

    6887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ptysiak

  1. Dzień dobry :) Mizianki dla Żabci :)
  2. Mnie też ostatnio wzięło na starocie i zaczęłam oglądać wszystkie filmy po kolei S. Kinga :D Dzień doberek :) Mało ostatnio zdjęć Oscarka :(
  3. Witamy się w słoneczną niedzielę :)
  4. [quote name='Klaudia&Aza']To jak coś to idę razem z Tobą:evil_lol:[/QUOTE] Ok :D Razem raźniej i mamy przewagę :evil_lol:
  5. Dzień dobry :) Od jakiegoś czasu już oglądamy Waszą galerię no i w końcu postanowiliśmy się przywitać ;) [url]https://lh6.googleusercontent.com/-es2THlLzFJU/T9xA8ey41TI/AAAAAAAAFj0/0G64SUVrQ30/s640/DSC_7672.jpg[/url] śliczne :loveu: Pozdrawiamy ;)
  6. [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/DSC_0531.jpg[/url] ładny :) [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/DSC_0520.jpg[/url] Haczi chyba bardzo lubi tą zabawkę :) Znowu ucholki inaczej :loveu:
  7. Dzień dobry :) Do Nas też przyjeżdża ciągle ten sam ale i tak na początku szczeka na Niego :)
  8. Dzień dobry Wszystkim:) [quote name='Klaudia&Aza'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-5fpTvDVBQiU/T-Y83WiYc4I/AAAAAAAABCM/a5DBrn40Npg/s654/P6238635.JPG[/URL] Ooo i jaki piękny bokser się załapał na zdjęcie:-)[/QUOTE] Jeszcze trochę zdjęć tego bokserka mam :) Bardzo sympatyczny kawaler ;) Żałuję, że jak wracaliśmy miałam schowany aparat bo mijaliśmy kilka fajnych psiaków jeszcze. [quote name='ania90']Ptys w wodzie:loveu:[/QUOTE] :loveu: Taki mokry szczurek :D
  9. Gaduły :D Cały dzień tylko blabla ... A zdjęcia ?:mad::evil_lol:
  10. [quote name='Klaudia&Aza'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ktChid_JmSA/T-Yez9LXpUI/AAAAAAAAA6E/FMGOjCtob5k/s646/P6238557.JPG[/URL] szczęśliwe psy w wodnym żywiole:evil_lol:[/QUOTE] I to takie małe bajorko a jak cieszy ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5fpTvDVBQiU/T-Y83WiYc4I/AAAAAAAABCM/a5DBrn40Npg/s654/P6238635.JPG[/IMG]
  11. Dawno zdjęć nie było ;) Dobranoc :)
  12. Dziękuję :buzi: :)
  13. [quote name='phase']Jego minka wymiata. :evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ZjTmNA1mNao/T-Ye7T32_7I/AAAAAAAAA6s/XZkrpKWrxD4/s665/P6238562.JPG[/URL][/QUOTE] Pozował do okładki filmu : "Szczęki 20" :evil_lol:
  14. [url]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0186-1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Fajnie wychodzi Mu ta grafika :) Ja tez kiedyś się bawiłam ale ja szkicowałam na kartce a potem wykańczałam na kompie. I stwierdzam, że nie umiem i lepiej rysować węglem :D To jeden z obrazków węglem i pastelami: [url]http://www.digart.pl/zoom/6717277/index.html[/url] A to moja jedna z "grafik" :D [url]http://www.digart.pl/zoom/6655188/decay.html[/url]
  15. Bałam się, że nie będzie umiał :D Ale Sylwia stwierdziła, że sam się nie utopi jak wszedł i miała rację :)
  16. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kh51xXPKUU0/T-Ye1GHK5aI/AAAAAAAAA6M/X5a2z8QMOgU/s652/P6238558.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nw_5iYz31JM/T-Ye2Sx_TqI/AAAAAAAAA6U/3_WLIkWCulQ/s693/P6238559.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Xv_-VAPW5EY/T-Ye35LCvhI/AAAAAAAAA6c/nXpZwGPnDDw/s654/P6238560.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IeTfVR1DE98/T-Ye5pNv8RI/AAAAAAAAA6k/XG2PRNefjz8/s654/P6238561.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ZjTmNA1mNao/T-Ye7T32_7I/AAAAAAAAA6s/XZkrpKWrxD4/s665/P6238562.JPG[/IMG]
  17. [quote name='magdabroy']No tak jeszcze z 10 wstaw i będzie ok ;)[/QUOTE] No to 10 następnych :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qpV-BKTDKXg/T-YetZFtuKI/AAAAAAAAA5k/dF9DQukYPCs/s654/P6238552.JPG[/IMG] Zazwyczaj tu jest więcej wody ale te upały dają we znaki nawet stawikom [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8TL8gdjLVuE/T-YewpwhKDI/AAAAAAAAA5s/WNR-IjdFs10/s654/P6238554.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fFNz5SdiCfk/T-YewmNM0JI/AAAAAAAAA5w/-SavYwtF330/s654/P6238555.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KlOJ5SXaIDE/T-Yey0yQtLI/AAAAAAAAA58/mmRhTiM3fmc/s782/P6238556.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ktChid_JmSA/T-Yez9LXpUI/AAAAAAAAA6E/FMGOjCtob5k/s646/P6238557.JPG[/IMG]
  18. [quote name='magdabroy']Żartowałam ;) Zostaw coś na jutro :) A teraz wstaw kilka, mi wystarczy :)[/QUOTE] Wstawiłam już pięć :roll: wystarczy ?:D Poprzerabiam kilka i wstawię, trochę muszę pokombinować bo na "sport" robiłam a jeszcze średnio mi to wychodzi :)
  19. [quote name='magdabroy']Dziękuję, staram się :) Chciałabym, żeby pożył jeszcze z 10 lat :roll:[/QUOTE] Ja nawet nie wiem ile koty żyją. Ale Lumpek chyba jeszcze nie ma zamiaru za szybko umierać :)
  20. A jak nie będą to się tam wybiorę do Kalyny :mad::evil_lol:
  21. [quote name='magdabroy']Obiecałaś :mad:[/QUOTE] Nie bij :( Dobra.:p Wstawię wszystkie po kolei poza tymi co zamazane na maksa były. Nie wiem czy będą 2 strony ale będziesz miała dość ;)
  22. To on zaje... wygląda :crazyeye: W życiu nie dałabym mu aż tyle lat. Widać, że Dbacie o niego :)
  23. [quote name='magdabroy']Masz szanse wstawić 2 strony zdjęć jak mi kiedyś obiecałaś :cool3:[/QUOTE] Hmmm.... Nie kuś :razz:
  24. [quote name='understandme']Przydałyby sie jakieś nowe zdjęcia ;)[/QUOTE] No właśnie ;)
×
×
  • Create New...