Jump to content
Dogomania

Ptysiak

Members
  • Posts

    6887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ptysiak

  1. Na początek 5 zdjęć. Postaram się powoli wstawiać bo w sumie większość wyszła ładnie :) Vega :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wb3W3qQYlNk/T-YW2aP9iRI/AAAAAAAAA40/tGBG10zw5s8/s654/1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ILff0Ha-jws/T-YW3yq--fI/AAAAAAAAA5E/1ux1zPwFddY/s654/2.jpg[/IMG] Ptyś :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tf1tdGlc3_w/T-YW26feAeI/AAAAAAAAA44/9gPfl93rokQ/s721/3.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-X1zuEZu_OTk/T-YW6hFg6xI/AAAAAAAAA5M/9kvoEm3BZ20/s755/4.JPG[/IMG] Zoya :loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IKF-Tf7Q_w0/T-YW6_RnE9I/AAAAAAAAA5Q/VrRH4N2BfA0/s654/5.JPG[/IMG]
  2. [quote name='ania90']a tak na marginesie to Wam powiem ze oni nienawidza listonosza(nie wiem czemu)za to uwielbiaja kuriera (bo im karme i smakolyki przywozi):cool3: he he nie ma z nimi zartow mozna zostac bez spodni na wlasne zyczenie:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: Ptyś na kuriera szczeka nawet jak karmę mu przywozi :D
  3. [quote name='Ada_Mirra']no to wstawiaj te zdjęcia :mad:[/QUOTE] Wstawię ale muszę pozmniejszać :mad::razz:
  4. [quote name='ania90']no niewiedzialam ze az takie mi wyjdzie bo na aparacie widzialam tylko biale tlo z czarnymi plamami a na kompie jak zobaczylam efekt to zrobilam :O [B]bo to sa psy obronne[/B] :D[/QUOTE] :evil_lol: dobre :evil_lol:
  5. Nie był biedny, nawet mu to nie przeszkadzało taki był szczęśliwy :evil_lol: Postaram się za chwilę wstawić kilka bo wszystkich na raz nie dam rady :D
  6. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg62/scaled.php?server=62&filename=p200612190501.jpg&res=landing[/url] :loveu:
  7. [quote name='magdabroy']No to ja czekam na foty :)[/QUOTE] Tych fotek tyle napstrykałam, że starczy mi chyba na rok teraz :evil_lol: Ptysiek w pierwszym momencie jak wszedł głębiej do stawiku i nie poczuł gruntu pod nogami to się podtopił bo widać było tylko uszy przez chwilę :D Szkoda, że nie pstryknęłam wtedy zdjęcia :D
  8. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6762.jpg[/url] strasznie mi się podoba w tych szeleczkach czerwonych :loveu: :loveu: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6739.jpg[/url] :loveu: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_6743.jpg[/url] jaka mina :D
  9. [FONT=trebuchet ms]Wszystko, Co Tylko Miłe Na Świecie, [/FONT] [FONT=trebuchet ms]Wszystko, Co Tylko Pomyślność Wróży, [/FONT] [FONT=trebuchet ms]Niech Się Wam W Jedno Ogniwo Splecie [/FONT] [FONT=trebuchet ms]Będzie Szczęściem W Życia Podróży! :) [/FONT]
  10. [quote name='biscuit']Mały bannerkowy rewanżyk ;) [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1215/pizapcom13399258750141.jpg[/IMG][/QUOTE] No to zrobiłaś mi niespodziankę :multi: Już myślałam o nowym banerku a teraz nie muszę sama robić :) Bardzo ładny :loveu: Dziękuję :*:) [quote name='biscuit']Nie narzekaj na powódź, bo jak Ptysio będzie duży, to jeszcze zatęsknisz za tą "małą awarią" :eviltong:[/QUOTE] Pewnie masz rację ;) [quote name='Mada95']To zdjęcie wygląda jak obraz.... Nawzajem :smile:[/QUOTE] Miło powitać nowych Gości :) Za chwilkę nawiedzę dogo ale muszę się przebrać i odsapnąć. :D Właśnie wróciliśmy z małej wycieczki na 3stawy w Katowicach. Mam 129 zdjęć z kąpieli Ptyśka, Zoy i Vegi :evil_lol: No i jeszcze kilka psiaków gościnnie na zdjęciach ;) Fajne miejsce na spacer z psem i dużo tam futerek biega :) Tylko niestety mam kawałek i trzeba autem podjechać.
  11. Można robić praktycznie wszystko (kontrast, przyciemnianie, rozjaśnianie, szarość, sepia, zmiana koloru, nasycenie, łączyć zdjęcia itd)tylko łatwiej niż na PS.:)
  12. To się cieszcie bo nie macie powodzi w domu :evil_lol:
  13. PhotoFiltre jest faktycznie prosty ale mało jak dla mnie pierdułek :D Photo Shop jest super ale nie mam zainstalowanego teraz bo mi się nie chciało :oops: No i fakt, że trzeba troszkę posiedzieć, ja jak pierwszy raz włączyłam ten program to wyłączyłam po 5 minutach załamana, że w życiu nic nie zrobię :D PhotoScape polecam jeśli chodzi o łatwą i szybką obróbkę. :)
  14. W jakim programie uczysz się obróbki?
  15. Nie Ptysiek tylko pańcia wywróciła :evil_lol: bo inaczej to Ptysiek wcale by z wody nie wychodził :D
  16. [url]http://img694.imageshack.us/img694/4273/p6237005.jpg[/url] kocham jej oczka :loveu:
  17. Śliczne zdjęcia :loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-_xiRtPDogQk/T-WhGJevPBI/AAAAAAAAB0M/Hv8t1pbcGK8/s640/DSCF4787.JPG[/url] no i właśnie... te ząbki. Piękne białe :) Zdrówka dla Coli. Na pewno to tylko niestrawność i wszystko będzie dobrze :)
  18. Głaski przekazane :) Życzymy również miłego, słonecznego i spokojnego weekendu :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aGzSiYnY5_o/T-WuEKdUgpI/AAAAAAAAA4k/O9CWsRxVmy0/s679/1.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Pestka']Niee, już mu lepiej jak ma na pierwszym zdjęciu te uszy na bok :cool3:[/QUOTE] Ciekawa jestem jak będzie z tymi jego uszkami kiedy dorośnie :) Bo teraz co zdjęcie to inaczej je ma :D
  20. A i ja szamponu nie używam z VetriDerm tylko takiego : [url]http://www.abckarma.pl/o/3566/eurowet-szampon-sebovet-clean-200ml.html[/url]
  21. W prawdzie Zaja się nie drapie ale może to być coś alergicznego lub bakteryjnego... Ja bym wykąpała ją w np tym szamponie co podałam nazwę i spryskała spray-em. Spray można codziennie używać nawet na suchą skórę bez kąpania a szamponem nawet i co dwa dni myć dopóki nie zejdzie. No i jak tylko bym mogła to przy okazji wizyty u veta zapytała co to. Tu mają te produkty : [url]http://www.krakvet.pl/kosmetyki-pielegnacja-szampony-odzywki-siersc-c-23_49_105.html?page=2[/url] A i przy okazji bo taki mam dziwny nick na forum, że nie wiadomo chyba jak do mnie pisać :D Iza jestem :)
  22. Może tu coś znajdziesz : [url]http://www.klinikadlazwierzat.pl/pl/gabinety-i-pracownie/dermatologiczna[/url]
  23. Zobaczymy z czasem co z niego wyrośnie :) [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/DSC_0514.jpg[/url] jak on bosko wygląda z tymi ucholkami :loveu:
×
×
  • Create New...