Nawet nie wiem na kogo jes konakt, ale mysle ze powinnien byc na mnie. Wiem jaki jest Edgar i jak z nim pracowac. Wiele osob zauwazylo zmiane na lepsze, wiec nie chce zeby bylo napisane, ze jest agresywny, bo nie ma psow agresywnych sa tylko zestresowane i Edgar ma powody zeby byc wlasnie zestresowany. Jesli beda chetni powiem co i jak. Poprosilam kolege marketingowca o napisanie tekstu dla Edgara. Poczekam wiec na jego opis i poprosze jeszcze raz o firmowki dla niego. Mam w planie rozniez zrobic mu albo profil albo zdarzenie na FB. Mam nadzieje, ze Edgarek w koncu znajdzie dom.