Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. Najwyższa pora i czas na jakoweś wiadomości z domku Mecenaska. Nie uważacie?
  2. Trufelku, wszamałeś tablety na robale?
  3. Sunieczko, podnoszę Cię z nadzieją, że ktoś Cię zauważy...
  4. Odwiedzam Was chłopcy....Nie możemy tracić nadziei...
  5. Ikarku, śmigaj na pierwszą.....Ty też w końcu musisz opuścić Punkt!!!
  6. [quote name='Avilia']W poniedziałek o 16 Uszatek jedzie w świat;)[/QUOTE] Hip, hip, huuuura:multi: Uszatku, a możesz nam zdradzić gdzie się przeprowadzasz?:razz:
  7. Nikt się nie zgłosił....nawet za zwrot kosztów....litości....:crazyeye:
  8. Baksiu, odwiedzam Twój wątek nawet teraz kiedy wiem, że Cię już nie ma z nami....:-(Tak smutno.....:-(
  9. I co z tym transportem? My tym razem niestety nie możemy pomóc:shake:...przykro nam....:placz:
  10. Dokładnie, nasze psiaki tak samo reagują po kąpieli. Bardzo lubię te szaleństwa:)
  11. Wszyscy czekają na Klaudię.....:shake:
  12. Niestety cicho....bardzo cicho.... DT bardzo się stara.... tylko jak długo wytrzyma?
  13. Uszatku, czyżby nareszcie była szansa na domek dla Ciebie? Oby się powiodło!!!
  14. Przesłałam Mufce skromny grosik:) To chyba rzeczywiście jakiś cud:multi:. Jestem dobrej myśli, będzie dobrze....musi być dobrze... Odwiedzam Was regularnie i nadal trzymam kciuki.
  15. Ja też uważam, że tekst jest super. Oby znalazł się domek dla psiaków. Ten koszmar powinien się skończyć, zasłużyły na godne życie przy swoim człowieku, na kanapie....echhhhhh co za podły świat....wokół nas.....:-(
  16. Malinko, myślę o Tobie i trzymam mocno kciuki. Walcz kruszynko z całych sił. Chciałabym przesłać małej jakiś grosik, proszę o konto na PW.
  17. Od grudnia 1998 w schronie, całe swoje życie tam spędziła....Boże, to brzmi jak jakiś koszmar...:-(
  18. [quote name='Nilsson']A od Muni będą jakieś wieści i zdjęcia?[/QUOTE] Napisałam maila do Pani z prośbą o jakieś info no i zdjęcia oczywiście:razz:. Jak tylko będzie odpowiedź, to zaraz zamieszczę:lol:. [QUOTE]Witam! Munia nie sprawia żadnych problemów, zaaklimatyzowała się bardzo szybko.Mimo wcześniejszych informacji o braku zaufania do mężczyzn, nie zauważyłam u niej takich reakcji.Z obserwacji mam wrażenie że jest szczęśliwa, nie może być inaczej ponieważ moja mama tak ją rozpieszcza że słów brakuje.Jest bardzo spokojna, mimo że jest młodym psem nie przejawia chęci do zabawy,to jedynie mnie trochę niepokoi.Wkrótce prześle jakieś zdjęcia ,ale na razie nie robiłam żadnych.[/QUOTE] Uffff ,czyli wszystko OK. No to teraz czekamy na fotki:)
×
×
  • Create New...