Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. [quote name='PanMruczysław']niestety :([/QUOTE] Proszę się nie poddawać.....Wszyscy mamy problem z transportem.....Trzymam kciuki!!!
  2. Wilczku, chyba wszyscy o Tobie zapomnieli.....nikt tu nie zagląda.... [B]Isiak [/B]- dziękujemy za deklaracje - właśnie wpłynęła na Wilczkowe konto:)
  3. [quote name='Dogo07'][B]Rozmawiałam z panią Beatą z fb, która zaoferowała DT dla Kukiego.[/B] Ona może przyjąć psa na tymczas pod warunkiem że będzie pies odrobaczony, odkleszczony, zaszczepiony, po wizycie u weta, zbadany - stan skóry, ogólny zdrowia, badanie krwi. I będzie wiadomo jaki jest z zachowania. Tak że tzreba psa złapać, umieścić gdzieś niedaleko w hoteliku i oporządzić.[/QUOTE] No i chyba zapomniała Pani dodać, że ma być wykąpany....Nie za dużo tych warunków do spełnienie? Zdaje sobie sprawę, że o tymczasowy bardzo ciężko, ale byłabym ostrożna.... Obym się myliła!!! A poza tym w domu tym przebywa już niewysterylizowana sunia, bo Pani nie uznaje sterylki - to też trzeba wziąć pod uwagę.
  4. No i znowu na FB sa zdjęcia Edzinka, a tutaj co.....echo...
  5. Biedactwo...:-(.Całe szczęście, że nie trafiła do schronu. Otoczona jest wspaniałą opieką....:)
  6. I co z Mozartem? Decyzja zapadła....?
  7. Oby się udało...A potencjalny domek to gdzieś daleko? Coś wiadomo?
  8. Dobrze, że jest już po operacji. Kacperku, głowa do góry teraz będzie już tylko lepiej. Masz super opiekę:)
  9. [quote name='Basia1968']tak tak znalazła się :loveu:[/QUOTE] No to super:multi:
  10. Odwiedzam Cię, biedaku.... Rzeczywiście cicho tutaj....:-(
  11. Aż się popłakałam...filmiki rewelacyjne!!! Poprosimy o więcej;) Mufinko, tak się cieszę, że wygrałaś tę walkę o życie i że jesteś w tak wspaniałych rękach.
  12. Rzeczywiście dziwna rozmowa, no ale ludzie bywają różni. Trzymam kciuki za Was chłopaki!!!
  13. No to kleszcze, pchły i inne badziewie Cię nie dopadnie...
  14. Trufelku, zaglądam do Ciebie skarbie....
  15. Masajku, udało się....Super:multi: A właściwie to kiedy wyjeżdżasz?
  16. Ikusiu, teraz kolej na Ciebie. Tak długo już tam jesteś....:-( Musimy Ci coś znaleźć!!!
  17. Moneczko, zaglądam do Ciebie...jesteś szczęśliwa?
  18. Władziu, zaglądam do Ciebie... A Dinka się znalazła?
  19. Uszatku, i Tobie się udało... Super:) Czekamy na wieści i fotki:)
×
×
  • Create New...