Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. A dzisiaj już lepiej się czuje? Apetyt wrócił?
  2. Kacperku, już wkrótce będziesz wolny i szczęśliwy. Trzymam kciuki maluszku:kciuki:
  3. [quote name='Lobaria']Pojedzie do hoteliku, tylko ten transport...[/QUOTE] No właśnie, tylko kto i kiedy pojedzie...?
  4. Bunieczko, nie wolno siusiać w domu....:shake:
  5. [quote name='beataczl']jakie to leki? Avilia -czy gdyby kupic to w punkcie Ktos poda, przypilnuje..?[/QUOTE] Leki musi przepisać wet, przecież nie wiemy co biedakowi dokładnie dolega. No i pilnie potrzebny DT, tylko gdzie go szukać....:-(
  6. Ikusiu, tyle czasu minęło i co... i nic....:-(
  7. No i co z Tobą będzie Moneczko...?
  8. Uszatku, witaj....no i podrzucam Cię oczywiście...
  9. Ramzesku, co u Ciebie słychać? Żadnych wiadomości od dawna....martwimy się....:-(
  10. No i co słychać? Czy Miś przeprowadza się?
  11. Mozart, pokazujemy się.....
  12. Biedaku, Ty tam już ponad pół roku za tymi kratami.....:shake:
  13. I ja też trzymam kciuki za wizytę i chłopaków....
  14. Marcel, nie szczekaj tyle, bo Cię nikt nie będzie chciał....:-(
  15. Hura :multi:już rozmawiałam. Munieczka była dzisiaj na wizycie u weta. Oceniono Ją na około 2 lata, jest okazem zdrowia. Jest bardzo, ale to bardzo cicha i spokojna, aż Państwo się niepokoją czy wszystko z Nią ok. Ładnie utrzymuje czystość w domu. Pani obiecała, że wkrótce zrobi małej zdjęcia i prześle do mnie. Możemy być spokojni o przyszłość Munieczki - trafiła na super domek!!!:multi:.
  16. Munieczko, nie mogę się dodzwonić do Twojego domku. Martwię się.....
  17. Tak wiem,... Ale przyznasz, że zdjęcia i info Rumby mamy dzięki Emiś "świeże", a o Amelce tutaj echo...:placz:.
  18. [quote name='paulinken']Jak sytuacja?[/QUOTE] Z tego co wiem, to problem z transportem do hoteliku:shake:
×
×
  • Create New...