Hura :multi:już rozmawiałam. Munieczka była dzisiaj na wizycie u weta. Oceniono Ją na około 2 lata, jest okazem zdrowia.
Jest bardzo, ale to bardzo cicha i spokojna, aż Państwo się niepokoją czy wszystko z Nią ok. Ładnie utrzymuje czystość w domu.
Pani obiecała, że wkrótce zrobi małej zdjęcia i prześle do mnie. Możemy być spokojni o przyszłość Munieczki - trafiła na super domek!!!:multi:.