-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Miśku, jak tam w nowym domku?
-
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
AtaO replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Bunieczko zaglądam do Ciebie... -
[quote name='krolik2014']Witam ponownie widze dziewczyny rozne przepychanki pomysly ITP. ale nr. konta nie moge sie doprosic pisalem dwa dni temu ,bazarki mnie nie interesuja bo jestem facetem a u was same damskie ciuszki wiec jeszcze raz niech ktos mi przesle nr .konta skarbinka od EDKA[/QUOTE] Sorki, rzeczywiście było tu małe zamieszanie i Twój post nam umknął. Dziękujemy za chęć pomocy. Jeszcze dzisiaj skarbnik wyśle na PW swój n-r konta:)
-
Pomóźcie nam znaleźć bydlaka, który żywcem zakopał psa.
AtaO replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Oby udało się Wam odnaleźć tych zwyrodnialców....Biedny psiak....:-(:-( -
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
AtaO replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Brawo Bunieczko:) -
[quote name='bubi-rybnik']Bardzo się cieszę, że Monka znalazła domek ;-)) ja też znalazłam i adoptowałam jedną bidulkę. Cieszę się, że jest jeszcze tylu dobrych ludzi, szkoda tylko, że niestety tych złych przez których zwierzaki znajdują się w takich beznadziejnych sytuacjach też wciąż jest wielu ;-([/QUOTE] To miło, że kolejna bidulka znalazła dom i swojego człowieka:multi:.
-
Potrącony, poszyty staruszek Mecenas w DS :) Kica teraz jak zajączek!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ewu']Edziowi przekażmy:)[/QUOTE] Przykro mi, ale 30.05.2012 kwotę tę przekazałam na konto Avili (po telefonie Lobari) za transport Marcelka do Krakowa. Ujęte to zostało na wątku Mecenaska w Jego rozliczeniu na str.1 #4. Nowy dom Marcelka zwrócił Avili tylko połowę, czyli 50zł. -
[quote name='Lobaria']Napisz, ile deklaraacji brakuje, to zaapeluję o pomoc na fb[/QUOTE] Stałych deklaracji mamy na dzień dzisiejszy 310,00. W tym miesiącu rachunek za pobyt, wyżywienie i preparat na kleszcze - 382,00. Można przyjąć, że jak żadne dodatkowe koszty nie wyskoczą, to brakuje nam 70,00 deklaracji stałych. Dzięki Ci za chęć pomocy na fb.
-
Rozmawiałam przed chwilą z Klaudią - Ramzes żyje i ma się dobrze. Klaudia nadal do Niego podjeżdża i dokarmia. Psiak żyje w wielkiej przyjaźni z kurami i kaczkami i ma ogród do dyspozycji. Państwo bardzo się do Niego przyzwyczaili i nie chcą się z Nim rozstawać, dlatego nie będziemy Go ogłaszać. Klaudia naprawdę jest zagoniona i jak tylko znajdzie wolną chwilę to się tutaj pojawi. Bądźmy cierpliwi i wyrozumiali.
-
Super:multi:, Uszatku pakuj manatki no i bądź grzeczny w nowym domku;)
-
Trufelek już w DS! Ma sój własny raj na Ziemi! :)
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Avilia']Wszamał wczoraj:) Mam paragon-starczyło mi żeby kupić jeszcze tabletki Lordowi:) Paragon później jak go sobie sfotografuję.[/QUOTE] Paragon nie jest nam tu potrzebny;). Najważniejsze, że Trufelek odrobaczony, a i przy okazji Lord też:roll: -
Negrusiu, zerkam do Ciebie z nadzieją, że pojawią się fotki...;)
-
Ramzesku, hooop, może Klaudus sobie o Tobie przypomni....