Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. [quote name='Lobaria']Ata0 - Edzio bardzo dziękuje za wplacenie stałej.[/QUOTE] A nie powiedział przez przypadek, że trochę mało;)
  2. Moja Ziutka też sama wyszła z gipsu....a oczywiście stało to się w niedzielę....:) No i mieliśmy problem, bo nie można było drugi raz go już założyć. Zdolne są te nasze psiaki:razz:
  3. [quote name='beataczl']oj, to co Ja mieszam..;) czyli jest wszystko ok i chlopak sie juz zadomowil na calego :):)[/QUOTE] Mamy taką nadzieję, że się już zadomowił:)
  4. [quote name='beataczl']no i pierwsza nocka w hoteliku za Edziem...:)[/QUOTE] Edzinek przeprowadził się do hoteliku już w poniedziałek więc już kilka nocek minęło:)
  5. [quote name='Klaudus__']:( :( :( :([/QUOTE] Nie płacz, pociesz się tym, że udało się Go uratować:)
  6. [quote name='Lobaria']Mozarcie, nie masz powodzenia u Cioteczek - wszystkie skupione wokół wyjazdu Masajka, a Ty osamotniony w w swoim pakowaniu z punktu :([/QUOTE] To nie do końca tak jest, ja się pomagam Mozartowi pakować :)
  7. [B]Udostępniono mi #2, rozliczenie Wilczka już przeniesione[/B]:)
  8. [quote name='Lobaria']Do czasu - nie mogę stracić wiarygodności - z dwóch powodów - dla samej siebie - dla psiaków z Pszczyny, które z fb dostają większą pomoc, niz z dogo[/QUOTE] Masz rację... Avilia pewnie zapomniała. Przypomnij jutro, na pewno zajmie się tym.
  9. Dzisiejsze zdjęcia zrobione przez Lare.... [IMG]http://i47.tinypic.com/20ua1e9.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/dn1x1x.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/6h2gaw.jpg[/IMG] Słoneczko :-(:-(
  10. [quote name='__Lara']Mam trochę jego zdjęć na komórce, głównie pysio, jakby ktoś umiał wstawić - tzn. ja nie mam kabla do kompa zeby podłączyć telefon - to chętnie prześlę mmsem.[/QUOTE] Proszę prześlij te zdjęcia na numer 606 434 827, zaraz zamieścimy...
  11. Kuki, jesteśmy z Tobą cały czas.... Trzymaj się malutki!!!
  12. Kuki, nie poddawaj się!!! Walcz chłopaku z całych sił!!!
  13. No właśnie, jak uzbieramy...., ale czy zdążymy? Jedyna nadzieja w osobach na fb....
  14. [quote name='Lobaria']Nie mam zamiaru, pajacuję tak w przerwie...dla relaksu ;)[/QUOTE] No przecie na relaks też trzeba znaleźć czas:fadein:
  15. To już dwa miechy, jak ten czas szybko leci....
  16. [quote name='Lobaria']U Wilczka na wydarzeniu na fb [URL="http://www.facebook.com/events/375192792512255/421003887931145/?ref=notif&notif_t=group_comment_reply#%21/events/375192792512255/"]http://www.facebook.com/events/375192792512255/421003887931145/?ref=notif&notif_t=group_comment_reply#!/events/375192792512255/[/URL] jest ponad 550 osób... Mam nadzieję, że pomogą w znalezieniu domu. [B]AtaO - jak już będziesz miała drugi post - wstaw linka do wydarzenia, to bardzo ułrobiłamatwi pomoc. Zrobiłam Rentsa współorganizatorem, abyście mogli np. uzupełniać w opisie wpłaty i wydatki na chłopaka, gdybym ja nie miała dostępu do neta lub bym umarła / w końcu stara baba jestem /. Wystarczy edytować i pisać.[/B][/QUOTE] Cioteczko, laleczko Ty nam się nigdzie nie wybieraj:nono:
  17. Ikusiu, a kiedy Tobie uda się opuścić Punkt?
  18. Konto Wilczka zostało zasilone kwotą 20,00 od p. Katarzyny B.K. z fb:) Serdecznie dziękujemy!!!
  19. A oto przedstawiamy Samusia w wersji letniej :) [IMG]http://i48.tinypic.com/2qdo4ty.jpg[/IMG] Oczywiście zebrałam ochrzan delikatnie mówiąc - Kto Go tak urządził? Czy to napewno nasz Samuś? [IMG]http://i50.tinypic.com/mjlhsh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1193pkh.jpg[/IMG] Ponieważ pogodę mamy każdy widzi jaką, Samuś dygocze z zimna i tak właśnie sobie drzemie :) [IMG]http://i49.tinypic.com/dztrhw.jpg[/IMG]
  20. Do rana jeszcze trochę czasu zostało.... Może na fb znajdzie się ktoś chętny...
  21. [quote name='laula']a bliżej szukałyście ?[/QUOTE] Dziewczyny są stamtąd, bliżej nic nie ma....niestety
  22. [quote name='Dogo07']Czyli z pszczyny do Bielska Białej ?[/QUOTE] Dokładnie tak...
  23. [quote name='Dogo07'][B]To psa do lecznicy trzeba zawieźć, tam gdzie był Władek badany, niech posiedzi ze dwa trzy dni, będzie od razu przebadany, może zrobią badanie krwi.[/B] A jak sie okaże że to nic poważnego to zostanie odrobaczony, zaszczepiony. Bo jak psiak chory to żaden dt, czy hotelik go nie weźmie.[/QUOTE] Władek był badany u weta w Tychach, ale tam nie ma możliwości zostawienia psa na leczenie czy obserwację.
  24. No to fatalnie, co Mu dolega, oby nie babeszjoza.....:-(
×
×
  • Create New...