-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
3 mies. Kiwi ma złamany krąg kręgosłupa i obie łapeczki :( Ma dom :)
AtaO replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Moja Ziutka też sama wyszła z gipsu....a oczywiście stało to się w niedzielę....:) No i mieliśmy problem, bo nie można było drugi raz go już założyć. Zdolne są te nasze psiaki:razz: -
[quote name='Klaudus__']:( :( :( :([/QUOTE] Nie płacz, pociesz się tym, że udało się Go uratować:)
-
[quote name='Lobaria']Mozarcie, nie masz powodzenia u Cioteczek - wszystkie skupione wokół wyjazdu Masajka, a Ty osamotniony w w swoim pakowaniu z punktu :([/QUOTE] To nie do końca tak jest, ja się pomagam Mozartowi pakować :)
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No właśnie, jak uzbieramy...., ale czy zdążymy? Jedyna nadzieja w osobach na fb.... -
[quote name='Lobaria']U Wilczka na wydarzeniu na fb [URL="http://www.facebook.com/events/375192792512255/421003887931145/?ref=notif¬if_t=group_comment_reply#%21/events/375192792512255/"]http://www.facebook.com/events/375192792512255/421003887931145/?ref=notif¬if_t=group_comment_reply#!/events/375192792512255/[/URL] jest ponad 550 osób... Mam nadzieję, że pomogą w znalezieniu domu. [B]AtaO - jak już będziesz miała drugi post - wstaw linka do wydarzenia, to bardzo ułrobiłamatwi pomoc. Zrobiłam Rentsa współorganizatorem, abyście mogli np. uzupełniać w opisie wpłaty i wydatki na chłopaka, gdybym ja nie miała dostępu do neta lub bym umarła / w końcu stara baba jestem /. Wystarczy edytować i pisać.[/B][/QUOTE] Cioteczko, laleczko Ty nam się nigdzie nie wybieraj:nono:
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikusiu, a kiedy Tobie uda się opuścić Punkt? -
A oto przedstawiamy Samusia w wersji letniej :) [IMG]http://i48.tinypic.com/2qdo4ty.jpg[/IMG] Oczywiście zebrałam ochrzan delikatnie mówiąc - Kto Go tak urządził? Czy to napewno nasz Samuś? [IMG]http://i50.tinypic.com/mjlhsh.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1193pkh.jpg[/IMG] Ponieważ pogodę mamy każdy widzi jaką, Samuś dygocze z zimna i tak właśnie sobie drzemie :) [IMG]http://i49.tinypic.com/dztrhw.jpg[/IMG]
-
[quote name='Dogo07'][B]To psa do lecznicy trzeba zawieźć, tam gdzie był Władek badany, niech posiedzi ze dwa trzy dni, będzie od razu przebadany, może zrobią badanie krwi.[/B] A jak sie okaże że to nic poważnego to zostanie odrobaczony, zaszczepiony. Bo jak psiak chory to żaden dt, czy hotelik go nie weźmie.[/QUOTE] Władek był badany u weta w Tychach, ale tam nie ma możliwości zostawienia psa na leczenie czy obserwację.