-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Wiejska Misia przyprowadzona na smierć. Koniec tułaczki. Nareszcie w DOMU !
AtaO replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Misiaku, co z Tobą będzie....? -
[quote name='monica_26']Witam, jestem mężem moniki, która poprosiła mnie o zajrzenie na ten wątek i postaram się wyjaśnić sprawę, dgyż monika z pewnych przyczyn nie może zrobić tego sama Wszystkie wpłaty od kiedy prowadzenie wątku przejął ktoś inny przekazywałem na prośbę żony do nowego skarbnika. Było kilka wpłat od nombre i Rolanda. Póżniej nombre nie wpłacała już pieniędzy na moje konto,tylko na nowego skarbnika( wszystkie wpłaty które przekazywałem były podpisane od kogo są) pozostały wpłaty od Rolanda.Konto na które te pieniądze wpływały jest przeze mnie nie używane, po sprawdzeniu okazało się, że nie przekazałem trzech ostatnich wpłat za czerwiec, lipiec i sierpień, co uczynię jak najszybciej. Sądziłem, że nikt nie wpłaca tam żadnych kwot. żadnych pieniędzy od nikogo nie dostawaliśmy na konto, oprócz w/w wymienionych. Pieniądze od Rolanda faktycznie zalegają na tym koncie, jutro zostaną wysłane.[/QUOTE] Bardzo dziękuję za wyjaśnienie, szkoda tylko, że tak długo musieliśmy czekać.:razz: No nic,....najważniejsze, że pojawiliście się na wątku.:)
-
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
AtaO replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jaka biedna, przestraszona sunia....zapisuję.... -
MOREK odszedł za TM otoczony miłością i opieką słodkokwaśnej.
AtaO replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Morku kochany, odwiedzam Cię.... -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
AtaO replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Biedna ta łapinka.....nie mam pojęcia co poradzić.....nie mam takiego doświadczenia :( -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Mazowszanko[/B] Czyli adres Klaudus już masz, bo gdyby nie to ja mogę Ci przesłać:) Tak jak piszesz w Punkcie z pewnością się przyda, bo to towar deficytowy.:razz: -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka'] Mam pytanie. [B]Komu odesłać niebieską smycz Lilki ?[/B] Ja jej kupiłam przed wyjazdem dłuższą, żeby mogła na spacerze pobiegać.[/QUOTE] Sprawdziłam na zdjęciach jak przewoziłam Ją z Punktu do Lecznicy w Bielsku - jeżeli pytasz o niebieską w białe łapki i kostki to jest to smycz Klaudus :). Ale Lilka była jeszcze przez tydzień w Warszawie zanim trafiła do Ciebie (u Motylka502 o ile dobrze pamiętam), to może Ona dała inną ? -
[quote name='wtatara']myslę ze z Figanną możemy napisac ten list, tylko do tego powinny być podpięte wyciągi wpłat osób do niego wpłacajacych z odpowiednimi też liscikami. Wtedy będzie wiedział ze mamy dowody. Jak Wy to widzicie[/QUOTE] Tak dokładnie, dobrze byłoby gdyby były konkretne dowody. Przepraszam, nie zadzwoniłam jeszcze do nombre - dzisiaj to zrobię. Musimy się upewnić, czy Ona też wpłacała na konto p. Grzegorza. Jak tylko uda mi się z Nią skontaktować zaraz dam znać.
-
Mona, pamiętam o Tobie....mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa.....
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kto ma jakiś pomysł....gdzie bidulkę umieścić....kto może się Nią odpowiednio zająć ? Co Ona biedna musi przeżywać.....:( -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lilka, jutro sobota, daj pospać domownikom....plizzzz -
Młoda,kudłata Sarusia.POtrzebna pomoc w ogłaszaniu.Szukamy DT/DS
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No i nadal cisza....helen90 daj głos.....:razz: -
[quote name='Figanna']razem z czerwcem wedlug moich obliczen zadluzenie barika wynosi 815 zl jednak jest to tylko na podstawie naszych wplat ile oprocz tego wplywalo na konto barika?? kiedy byly wplacane pieniadze od Pana Grzegorza G. ?[/QUOTE] Skoro według tego co pisze Figanna i Jej obliczeń wynikających tylko z naszych wpłat zadłużenie wynosi 815 zł, a wiemy, że na konto hoteliku wpływały jeszcze inne wpłaty na Barika - to jakby nie liczyć zadłużenie musi być mniejsze:mad: [B]Lilka -[/B] jaką dokładnie kwotę według Ciebie zalegamy z opłatami za Barika?
-
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
AtaO replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Napisałam taki apel na wydarzeniu Antry-Agatki, może ktoś jeszcze się zlituje i pomoże.... [h=6]JAK ANTRA-AGATKA ZAGINĘŁA WYDARZENIE AŻ HUCZAŁO.......TERAZ KIEDY SIĘ ODNALAZŁA ŚWIECI PUSTKAMI......SMUTNE TO:(:(:( SUNIA NADAL POTRZEBUJE WAS, WASZEJ POMOCY.....PROSZĘ NIE ZAPOMINAJCIE O NIEJ. CIĄGLE NIE JEST JESZCZE ZDROWA, POJAWIAJĄ SIĘ WCIĄŻ NOWE PROBLEMY.....[/h]Robię co mogę, kopiuję informacje o Jej stanie, próbuję rozruszać wydarzenie. Możecie zamieścić jakieś nowe zdjęcie małej ? -
Rumburaku, jak to mówi Emiś - dostałaś na konto deklarację od [B]Sabiny02[/B] za wrzesień i październik po 25,00:). Wielkie dzięki!!!
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Moje też się rzucają na inne psiaki, dlatego za spacer zawsze chodzą na smyczy.....