Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. [quote name='monica_26']Witam, jestem mężem moniki, która poprosiła mnie o zajrzenie na ten wątek i postaram się wyjaśnić sprawę, dgyż monika z pewnych przyczyn nie może zrobić tego sama Wszystkie wpłaty od kiedy prowadzenie wątku przejął ktoś inny przekazywałem na prośbę żony do nowego skarbnika. Było kilka wpłat od nombre i Rolanda. Póżniej nombre nie wpłacała już pieniędzy na moje konto,tylko na nowego skarbnika( wszystkie wpłaty które przekazywałem były podpisane od kogo są) pozostały wpłaty od Rolanda.Konto na które te pieniądze wpływały jest przeze mnie nie używane, po sprawdzeniu okazało się, że nie przekazałem trzech ostatnich wpłat za czerwiec, lipiec i sierpień, co uczynię jak najszybciej. Sądziłem, że nikt nie wpłaca tam żadnych kwot. żadnych pieniędzy od nikogo nie dostawaliśmy na konto, oprócz w/w wymienionych. Pieniądze od Rolanda faktycznie zalegają na tym koncie, jutro zostaną wysłane.[/QUOTE] Bardzo dziękuję za wyjaśnienie, szkoda tylko, że tak długo musieliśmy czekać.:razz: No nic,....najważniejsze, że pojawiliście się na wątku.:)
  2. [quote name='Javena']Dzwoniłam ,jest sygnał ,ale nie będe teraz nikogo niepokoic. Już póżno. Moze to aktualny telefon? Jutro trzeba by zadzwonić.[/QUOTE] No to spróbuj jutro, może akurat Ci się uda......:razz:
  3. Jaka biedna, przestraszona sunia....zapisuję....
  4. Biedna ta łapinka.....nie mam pojęcia co poradzić.....nie mam takiego doświadczenia :(
  5. [B]Mazowszanko[/B] Czyli adres Klaudus już masz, bo gdyby nie to ja mogę Ci przesłać:) Tak jak piszesz w Punkcie z pewnością się przyda, bo to towar deficytowy.:razz:
  6. [quote name='Avilia']Podeśle mi ktoś konto?Deklarowałam 10zł stałej dla chłopaka. Ja miałam tel do Moniki (nie wiem czy aktualny),podałam Javenie na PW.A z tego co kojarzę to Grzegorz był narzeczonym/mężem Moniki.[/QUOTE] Już Ci wysyłam na PW konto skarbnika - wtatary. Dzięki :)
  7. [quote name='Mazowszanka'] Mam pytanie. [B]Komu odesłać niebieską smycz Lilki ?[/B] Ja jej kupiłam przed wyjazdem dłuższą, żeby mogła na spacerze pobiegać.[/QUOTE] Sprawdziłam na zdjęciach jak przewoziłam Ją z Punktu do Lecznicy w Bielsku - jeżeli pytasz o niebieską w białe łapki i kostki to jest to smycz Klaudus :). Ale Lilka była jeszcze przez tydzień w Warszawie zanim trafiła do Ciebie (u Motylka502 o ile dobrze pamiętam), to może Ona dała inną ?
  8. Jestem po rozmowie z [B]Nombre[/B] - potwierdziła, że wpłacała na konto Moniki. Czyli tylko Roland_de przekazywał swoją deklarację na konto p. Grzegorza.
  9. [quote name='wtatara']myslę ze z Figanną możemy napisac ten list, tylko do tego powinny być podpięte wyciągi wpłat osób do niego wpłacajacych z odpowiednimi też liscikami. Wtedy będzie wiedział ze mamy dowody. Jak Wy to widzicie[/QUOTE] Tak dokładnie, dobrze byłoby gdyby były konkretne dowody. Przepraszam, nie zadzwoniłam jeszcze do nombre - dzisiaj to zrobię. Musimy się upewnić, czy Ona też wpłacała na konto p. Grzegorza. Jak tylko uda mi się z Nią skontaktować zaraz dam znać.
  10. Mona, pamiętam o Tobie....mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa.....
  11. Kto ma jakiś pomysł....gdzie bidulkę umieścić....kto może się Nią odpowiednio zająć ? Co Ona biedna musi przeżywać.....:(
  12. [quote name='wtatara']trzeba napisać list[/QUOTE] To kto napisze ten list ?
  13. Lilka, jutro sobota, daj pospać domownikom....plizzzz
  14. No i nadal cisza....helen90 daj głos.....:razz:
  15. Dziękuję za deklaracje stałe, które dotarły jak co miesiąc na Wilczkowe konto: - [B]ewu[/B] - 20,00 - [B]Asia54[/B] - 150,00 - [B]renatka_s[/B] - 50,00 - [B]isiak[/B] - 10,00 :)
  16. [B]Emiś[/B] Przed chwilą wysłałam na Twoje konto brakujące 75,00 do rachunku za sierpień. Wilczek dzięki dobrym duszczykom z fb nie ma już długu:)
  17. [quote name='Figanna']razem z czerwcem wedlug moich obliczen zadluzenie barika wynosi 815 zl jednak jest to tylko na podstawie naszych wplat ile oprocz tego wplywalo na konto barika?? kiedy byly wplacane pieniadze od Pana Grzegorza G. ?[/QUOTE] Skoro według tego co pisze Figanna i Jej obliczeń wynikających tylko z naszych wpłat zadłużenie wynosi 815 zł, a wiemy, że na konto hoteliku wpływały jeszcze inne wpłaty na Barika - to jakby nie liczyć zadłużenie musi być mniejsze:mad: [B]Lilka -[/B] jaką dokładnie kwotę według Ciebie zalegamy z opłatami za Barika?
  18. Napisałam taki apel na wydarzeniu Antry-Agatki, może ktoś jeszcze się zlituje i pomoże.... [h=6]JAK ANTRA-AGATKA ZAGINĘŁA WYDARZENIE AŻ HUCZAŁO.......TERAZ KIEDY SIĘ ODNALAZŁA ŚWIECI PUSTKAMI......SMUTNE TO:(:(:( SUNIA NADAL POTRZEBUJE WAS, WASZEJ POMOCY.....PROSZĘ NIE ZAPOMINAJCIE O NIEJ. CIĄGLE NIE JEST JESZCZE ZDROWA, POJAWIAJĄ SIĘ WCIĄŻ NOWE PROBLEMY.....[/h]Robię co mogę, kopiuję informacje o Jej stanie, próbuję rozruszać wydarzenie. Możecie zamieścić jakieś nowe zdjęcie małej ?
  19. Dostałam na konto dla Wilczka deklaracje stałe, za które bardzo dziękuję:). Uzupełnię rozliczenie jutro - wybaczycie mi ?
  20. Rumburaku, jak to mówi Emiś - dostałaś na konto deklarację od [B]Sabiny02[/B] za wrzesień i październik po 25,00:). Wielkie dzięki!!!
  21. Moje też się rzucają na inne psiaki, dlatego za spacer zawsze chodzą na smyczy.....
  22. Wilczku, Karolina B. z fb znowu wysłała Ci kasę - 25,00 :) Bardzo dziękujemy!!! Jeszcze tylko....albo aż 50 zł i będziemy mogły uregulować dług u Emiś za sierpień :)
×
×
  • Create New...