Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. Dziękujemy, pamięć też jest nam bardzo potrzebna :)
  2. Odwiedzam, zapisuję, poczytam ciut później :)
  3. Moja koleżanka Ania K. wpłaci na Antrę jakiś grosik :)
  4. [quote name='Malgoska']Na ty filmiku, jaki piękny, jaki szczęśliwy psiak:) a ta beżowa psinka to kto?[/QUOTE] Ładnie napisałaś - beżowa - Ziutka jest ruda - to rezydenta, adoptowana przez nas w kwietniu 2004 roku ze schroniska w Katowicach. Tak wyglądała wtedy..... [IMG]http://i49.tinypic.com/aoxels.jpg[/IMG]
  5. No nareszcie.....udało mi się wstawić. [IMG]http://i50.tinypic.com/168aan9.jpg[/IMG] Pozwoliłam sobie wrzucić fotkę na fb:razz:
  6. Od Danuty G. z fb Rumba dostała dzisiaj 50,00. Serdecznie dziękuję :)
  7. [B]Emiś [/B]-ale fajowe zdjęcia, rewelacja !!! Gorzej, bo brakuje nam 75,00 na opłacenie rachunku za hotelik. Idę prosić o pomoc na fb....:( "Ukradłam" jedną z odlotowych emisiowych fotek i napisałam apel na fb o pomoc w opłaceniu rachunku. [B]Emilko[/B], czy mam Ci przesłać to co Wilczek ma na swoim koncie, czy czekamy np. do jutra, bo może uda się dozbierać resztę ?
  8. Biedna maleńka...chyba trzeba pokazać to u weta, może będzie mógł Jej pomóc. A ta cewka moczowa to świeża sprawa ?:shake:
  9. [quote name='Malgoska']ojej a co się stało?[/QUOTE] Najprawdopodobniej ktoś Mu je wybił, ma niewiele ząbków i jeszcze chore serduszko (niedomykalność zastawek i niewydolność mięśnia sercowego). Przebywał w Punkcie Przetrzymań, adoptowaliśmy Go w zeszłym roku 2 sierpnia. Początki nie były łatwe, bo mamy w domu jeszcze sunie - Ziutkę, bardzo zaborczą, dotąd przez 8 lat była tylko Ona. Ale teraz jest Ok, czasami powarczą na siebie i jest wesoło :). Tak wyglądał zanim trafił do nas :( [IMG]http://i49.tinypic.com/ei8595.jpg[/IMG] A obecnie tak :) [IMG]http://i46.tinypic.com/io3ina.jpg[/IMG]
  10. [quote name='ewu']Trzeba pomyśleć o suni.Fatalnie ,że dt się wycofał...:([/QUOTE] Wycofał się, czy tylko nie ma z nim kontaktu ?
  11. Dziękujemy za fotki :) Coś się obawiam, że z tym nadmiernym apetytem tak już pozostanie. Mam od 9 lat sunię adoptowaną ze schroniska, może jeść właściwie na okrągło z przerwą na spanko :)
  12. Dziękuję za odwiedziny :)
  13. Całkiem możliwe, ale mój Samuś ma tylko jedno oczko :-(
  14. A jaki kochany mój słodziak.....:):calus: A tu link do Jego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210029-Jednooki-Samuel...w-ds-)/page9[/URL]
  15. Zobaczcie sami - mój Samuś to klon Waszego Lolusia :) [IMG]http://i46.tinypic.com/245aiao.jpg[/IMG]
  16. Co słychać u Agatki ? Dlaczego wszyscy Ją opuścili ? :(
  17. [quote name='ewu']Jak byłam ostatnio w punkcie to zawiozłam karmę , trochę obroży(dostałam używane) i kołdry. Kołdry kupiłam w lumpeksie po złotówce. Zastanawiam się czy nie warto poszukać w lumpeksach koców polarowych. Podobno polar nie łapie tak bardzo wilgoci.Te kołdry pewnie zimą zawilgną:( Gdyby inne Ciotki też połaziły i poszukały w sklepach - na wagę.... Problemem są koszty wysyłki... Jeśli u Was jest lumpeks - to może tam mogłybyście zamawiać takie koce i odbierać jak będą- kasę by się zbierało. Zdecydujcie jak lepiej- nie chcę Was obarczać zajęciami ale musimy pomyśleć o zimie. Proponuję rozpoczęcie akcji: "Ciepło i sucho" ewu - świetny pomysł, popieram :) Rozejrzę się w okolicznych lumpeksach, jak tylko będą to kupię :) My też będąc w piątek w Punkcie oprócz suchej karmy i puszek dla staruszków, zostawiliśmy śpiwór i kilka poduszek - może się przydadzą jak nadejdą chłodniejsze dni.
  18. Masz rację.....i maść i mordka.....bardzo podobny. Ale Kołtunka-Jerzyka nie ma już wśród nas :(:(:(
  19. Oj, przybyło psiaków.......:shake:
  20. Może ktoś kto dzwonił do schroniska i zgłaszał wypadek suni, jest świadkiem tego zdarzenia. W schronisku przecież zapisują dane osoby zgłaszającej.....może to będzie jakiś ślad ?
  21. Goliat, co ja czytam - lada dzień trafisz na wybieg ? Przynajmniej taka przyjemność Cię czeka w Punkcie .....
  22. Lileczko, jutro zostaniesz sama na czas jakiś, bo wszyscy domownicy mają swoje obowiązki. Proszę, bądź grzeczna, nie rozrabiaj, cichutko czekaj - wrócą do Ciebie. Zdrzemnij się w tym czasie, a potem będziesz miała siły do zabawy :)
  23. Dziękuję za odwiedziny :)
  24. O jo joj, dawno tu nikogo nie było.......:shake:. Więc zaglądam i zostawiam link do wątku Ziry z tego samego Punktu. Może ktoś odwiedzi ? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231454-ONka-ZIRA-wiecznie-zadowolona-suczka-Czy-znajdzie-swojego-optymist%C4%99-POM%C3%93%C5%BB"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231454-ONka-ZIRA-wiecznie-zadowolona-suczka-Czy-znajdzie-swojego-optymist%C4%99-POM%C3%93%C5%BB[/URL]
×
×
  • Create New...