-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Kciuki trzymane. Czy ktoś podesłał Mazowszance duuuuużą chustkę do otarcia łez?[/QUOTE] Rozmawiałam telefonicznie - [B]Mazowszanka[/B] trzyma się dzielnie!!! Jest w drodze do Przasnysza - odezwie się i opisze wszystko dokładnie jak dotrze do domu :) -
[B]Teraz Emilka pojechała do innego weta na USG jamy brzusznej. Niepokoi nas to nadmierne picie. Czekamy na wyniki badania!!! [/B][SIZE=4][B]RUMBA JEST JUŻ PO USG - POWIĘKSZONA MACICA, ZBIERA SIĘ PŁYN - POCZĄTKI ROPOMACICZA :(. ZA TYDZIEŃ KONIECZNIE TRZEBA POWTÓRZYĆ BADANIE USG I WKRÓTCE MUSI BYĆ WYSTERYLIZOWANA!!!.[/B] [/SIZE]
-
[B]Przy okazji wyjęte zostały także szwy z operowanego sutka. Kochana Rumba wszystko ładnie i dzielnie zniosła :) [IMG]http://i45.tinypic.com/nqsrhv.jpg[/IMG] [/B]
-
[B]Jesteśmy już po wizycie kontrolnej u doktora Gierka i wyjęciu szwów. Wszystko ładnie się goi, zalecono nadal ograniczenie ruchu, czyli Rumba musi nadal mieszkać w klatce kenelowej jeszcze przynajmniej przez tydzień i tylko krótkie spacery. Należy zwrócić uwagę, aby podczas chodzenia stawała już na te operowaną łapinkę. Emilka ma też rehabilitować i masować łapkę - pan Doktor udzielił wskazówek jak należy to robić. Poniżej fotka z dzisiejszej wizyty - podczas wyjmowania szwów :) [IMG]http://i47.tinypic.com/35kiujr.jpg[/IMG] [/B]
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Wiadomość z ostatniej chwili :[/B] [B]Mazowszanka przekazała Lilkę Panu - już jadą do Wrocławia:) [/B] -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Mazowszanko[/B] Ciężki dzień przed Tobą......:( Szerokiej drogi.....i uczul tych Państwa, którzy będą Ją wieźli, żeby uważali jak będą sobie robili przerwy na trasie, żeby Lileczka nie zwiała.....A będą mieli wodę do picia dla suni, pomyśleli o tym ? -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
AtaO replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, napiszcie jak wygląda sytuacja finansowa Agatki ? Czy potrzebna jest kasa ? Jak tak to trzeba rozruszać wydarzenie na fb..... W #1 jest rozliczenie i kwota 617,00 - tyle ma na koncie Agatka ? Na fb są wpisywane kwoty, ale salda końcowego nie ma. Wiem, że teraz najważniejsze jest zdrowie Agatki, ale w chwili wolnej o ile taka się pojawi dobrze byłoby to wyprowadzić.... -
PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)
AtaO replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
O Boże.....:( napiszcie jak dzisiaj czuje się Agatka. Pozwoliłam sobie skopiować wczorajszy wpis o Agatce i zamieściłam na Jej wydarzeniu na fb. Pilnie potrzebna jest przecież pomoc finansowa. Jak czytałam, że Agatka przebywa w pewnej Lecznicy w Katowicach, to włos mi się jeżył na głowie. Nie jednego psiaka mają tam na sumieniu.....:( Powinnyście się tam zgłosić i poinformować wetów o tym czego nie zauważyli jak była u nich na leczeniu i w szpitaliku. To prawdziwa granda i rozbój!!! -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Świdniczanka']Nie ma sprawy z ksero :) No rzeczywiście, biedna ta nasza Lilka. Ciekawe, jak przyjmie nowy domek. Pewnie z początku będzie wystraszona, wiadomo, podróż.[/QUOTE] Początki bywają różne.....będzie potrzebowała czasu na aklimatyzację, poznanie nowego otoczenia no i przede wszystkim musi się do Was - nowych opiekunów przyzwyczaić:). Mam nadzieję, że nie będzie żadnych problemów. Pilnujcie Jej, proszę. Może to co teraz napiszę zabrzmi głupio, ale nawet otwierając drzwi z mieszkania pilnujcie, żeby sama nie wyszła. Znam taki przypadek, niestety finał był tragiczny :(. Nie należy chyba do uciekinierek, ale nigdy nie wiadomo....Może tęsknić za Mazowszanką i będzie chciała do Niej wrócić. No i na spacerach nie puszczajcie jej bez smyczy. Przynajmniej na razie, potem same ocenicie, czy można. Ja osobiście moje psiaki zawsze wyprowadzam na smyczy, tylko po ogródku mogą biegać. Trzymam kciuki:kciuki: -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No właśnie, myślisz pewnie sobie, że to będzie dzień jak co dzień.... A na Ciebie czeka dziś niespodzianka - nowa Pani i Jej córki, nowy domek.....Ahhhhhhh. Trzymaj się maleńka...... -
Wszyscy zapomnieli o ślicznym Karmelku:shake:. [B]Nombre[/B] się stara, odwiedza Karmelka, robi fotki i filmiki kręci i nikt nie chce oglądać.....:mad:.
-
Rumba, widzimy się jutro u weta :)
-
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lileczko, czyli dzisiejsza noc jest Twoją ostatnią u Mazowszanki:placz:. Jutro wyjeżdżasz do Twojego DS......Ja osobiście to nie wiem czy się cieszyć....zawsze obawiam się takich zmian...o Lilkę byłam całkowicie spokojna kiedy była u Ciebie, wiedziałam, że jest w bardzo dobrych rękach...no i jeszcze ta długa podróż.....ciężki i stresujący dzień przed nami. Bądź szczęśliwa i grzeczna w nowym domku. Będę tu regularnie zaglądać i czytać wieści o Tobie.... Trzymam kciuki za szczęśliwą jutrzejszą podróż :kciuki:. -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Dziękuję :) I w związku z tym idę spać.[/QUOTE] Zasłużyłaś na odpoczynek:klacz:. Kolorowych snów.....:sleep2: -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Mazowszanko[/B] [B]Wykonałaś dzisiaj kawał dobrej roboty.....brawo!!![/B]:Cool!: -
[B]Dzwoniła do mnie Emiś, prosiła, żeby usprawiedliwić Jej nieobecność na dogo - komp Jej padł i nie chce powstać!!! Masakra - koniec miesiąca - zdjęcia, rozliczenia itp. [/B] Rumba ma się w sumie nieźle, energia Ją rozpiera, ale nie ma się co dziwić. Od operacji zamknięta jest w klatce kenelowej i wyprowadzana tylko na krótkie spacery. Na drugiej kontrolnej wizycie u weta Emiś nie była, bo rana ładnie się goi. Sama przemyła, zdezynfekowała. Jedynie co martwi na chwilę obecną Emiś to, to, że Rumba bardzo dużo pije. Może to być spowodowane albo bólem łapinki, albo też dzieje się coś wewnątrz, dlatego ustaliłyśmy, że trzeba zrobić USG. Poprosimy o to w piątek, bo wtedy właśnie mają być wyciągane szwy.