Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. Witaj Ikarku, dzięki za pozdrowienia dżentelmenie :)
  2. To fakt Hula jest bardzo ruchliwa, ciężko zrobić Jej zdjęcie. Taki kumpel to na wagę złota :)
  3. Dzięki i też pozdrawiamy Milusińskich :) Cudne fotki :) Psiaki żyją w super zgodzie i fajnie spędzają czas. A i Ikarek w dobrej chyba formie.....
  4. Druga fotka super :) Czy ten biały psiak odgryza Huli ogonek, a może tylko oparł mordkę ?
  5. I co będzie z Kamą ?
  6. Jestem na zaproszenie mamy Mia85k, którą znam osobiście. To Ona przygarnęła pod swój dach staruszka owczarka Sachema, porzuconego po 14 latach przez właściciela. Potwierdzam - obie Mia85k i Gosia. bardzo pomagają czworonogom. To wrażliwe i cudowne osoby. Śliczna i nieszczęśliwa sunia.....:(
  7. [B]Emiś[/B] Wow, rewelacyjna sesja zdjęciowa. Dzięki :)
  8. [quote name='__Lara']AtaO, a orientujesz się jaki jest stan ogłoszeń dla Wilczka?[/QUOTE] Z tego co mi wiadomo ogłoszeniami Wilczka zajmuje się bakusiowa (#901, #918 - str.37)
  9. Rumba otrzymała wpłatę 30,00 od [B]Anki C. i Flo.[/B] Ogromnie dziękuję :). To jedna z dwóch deklaracji stałych:-(. [SIZE=3][B]Nie mamy środków na opłacenie hotelu za luty!!! Pomocy!!![/B][/SIZE]
  10. [quote name='__Lara']Tylko że ta sytuacja będzie się chyba powtarzać co miesiąc? :/[/QUOTE] Dokładnie tak:shake:, co miesiąc przyjaciele Wilczka z fb wspierają psiaka różnymi kwotami. I oby nadal tak było.....ale nie ukrywam, że coraz trudniej zebrać brakującą kwotę. Dlatego bardzo ważne jest ogłaszanie i to intensywne. Nie chciałabym, abyśmy mieli długi wobec hoteliku, bo grozi nam to i to już od tego miesiąca z Rumbą (dla niezorientowanych - jest z tego samego Punktu Przetrzymań co Wilczek i mieszka również w hoteliku u Emiś) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230465-Bezdomna-kulej%C4%85ca-z-nowotworem-i-guzem-Rumba[/URL]
  11. Proszę o info o nowym numerze konta na PW ( to ja wpłacam w imieniu rents :)).
  12. Nad Wilczkiem zlitowały się dwie dobre duszyczki z fb: - [B]Aga J. 72,00[/B] - [B]Paulina H. 10,00.[/B] [SIZE=3][B]Ogromnie Wam dziękuję[/B][/SIZE]:Rose:. [B]Emiś[/B] Brakującą kwotę 82,00 wysłałam na Twoje konto.
  13. [B]Emiś[/B] Przelew za styczeń 457 zł już w drodze. [SIZE=3][B]Sytuacja finansowa Rumby jest tragiczna - mamy tylko dwie deklaracje stałe - 55 zł. Obecnie na koncie sunii pozostało 117,32. Za miesiąc nie będzie kasy na opłacenie hoteliku.....pomocy!!! Z fb niestety przesta[SIZE=3]ły[/SIZE] napływać fundusze[/B][/SIZE]:-(. [SIZE=3][B]Czy ktoś ma jakiś pomysł ? Rozliczenie jest w # 2. [/B][/SIZE]
  14. [B]Emiś[/B] No i będzie chyba problem z płatnościami. Mimo moich próśb i ponawiania apeli na fb niestety odzew znikomy. Najprawdopodobniej dotrze do mnie dodatkowo jak na razie tylko jedna wpłata 10,00. Przed chwilą zrobiłam przelew z deklaracji stałych, czyli 290 zł, czyli zalegamy za styczeń 82 zł:shake:.
  15. [quote name='Syla']Wpłaciłam dzisiaj za styczeń i luty.Nie było mnie tu bardzo długo i weszłam na wątek, z nadzieją, że Wilczek ma domek....[/QUOTE] Dzięki, że podtrzymujesz swoją deklarację. Nam co miesiąc i tak brakuje kasy na opłacenie Wilczka. Jeżeli tylko Wilczek znajdzie dom, obiecuję, że będę rozsyłać PW do wszystkich deklarowiczów.
  16. [B]Emiś[/B] Brakuje nam w tym miesiącu 82 zł :(. Na fb wrzuciłam nową fotkę Wilczka i prośbę o pomoc finansową. Poczekam do wieczora, może się ktoś zlituje i będę mogła przesłać Ci całą kwotę.
  17. [quote name='Emiś'] Rozliczenie styczeń hotel 31 x 10zł = 310zł wyżywienie 31 x 3zł = 93zł opieka wet. 140zł transport 60km x 0,4zł = 24zł = 567zł[/QUOTE] [B]Emiś[/B] Czy stawka za Rumbę uległa zmianie, bo nic mi nie wiadomo ? Do tej pory za 31 dni hotelu z wyżywieniem płaciliśmy 291 zł. Z Twojego wyliczenia za styczeń wychodzi 403 zł:crazyeye:.
  18. Halo.....Emiś, Rumba i reszta podopiecznych hoteliku żyjecie ?
  19. [B]Emiś[/B] Jest szansa na nowe fotki Wilczka ? Brakuje kasy na opłacenie hotelu za styczeń....jedyna nadzieja w fb.
  20. Edzinku - moja skromna deklaracja dla Ciebie w drodze. Trzymaj się ciepło, miejmy nadzieję, że wiosna wkrótce nadejdzie.....
  21. Ikusiu - deklaracja dla Ciebie od rents już w drodze.
  22. Ubranko super, a Zdziś wygląda w nim modelowo :) Deklaracja stała ode mnie i rents już w drodze. Zdzisiu - trzymaj nam się nadal zdrowo!!!
×
×
  • Create New...