-
Posts
3195 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AtaO
-
[B]Joanna J.[/B] przekazała swoją kolejną wpłatę na Rumbę - wielkie dzięki :)
-
[quote name='__Lara']Ehhh, Rumburak to nie znajdzie domku :( pomału się załamuję :( Rumba, Wilczek od roku w hoteliku.....oby tylko deklaracje się nie wykruszyły, bo będzie fatalnie..... A wciąż napływaja kolejne psiaki potrzebujące pomocy.....strasznie to smutne....jak Im wszystkim pomóc, jak? :(:(:(
-
Dzisiaj wpłynęła deklaracja od [B]Joanny R.G.[/B] z fb - serdeczne dzięki :)
-
HULA - starsza psinka - skazana na zapomnienie??? Znalazła DS :)
AtaO replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Biedna Hula-Bula, całe szczęście, że już po zabiegu..... Zgłosiłam sunię do AS - czekam na odpowiedź. Mam nadzieję, że Fundacja przychyli się do mojej prośby, bo informacja o zabiegu rozeszła się dopiero dzisiaj jak Hula była w drodze do weta...... -
[B]Lobaria[/B] - dzięki za deklarację dla Rumby :)
-
[B]Emiś[/B] Kopiuję z FB: [B]Co tam u Rumby? Może ma jakieś nowe, wiosenne zdjęcia? :)[/B]
-
[quote name='piescofajnyjest']ja odnowilam jej troszke ogloszen, ktore do mnie przyszly....moze by jej cos znowu porobic???[/QUOTE] Ogłoszeń nigdy za wiele, fajnie byłoby gdyby pojawiły się kolejne :)
-
Psiaki tak czekały na wiosnę, a kiedy wreszcie zawitała do nas to pojawiła się także ekipa remontująca kanalizację. Wraz z nimi za płotem jeździ ciężki sprzęt kopiąco - hałasujący i psiaki ze strachem przyglądają się wszystkiemu z bezpiecznej odległości:razz: Samuś już od tygodnia w wersji wiosenno - letniej :) no i zabezpieczony obrożą przeciwkleszczową. [IMG]http://i47.tinypic.com/suu4yd.jpg[/IMG]
-
A oto nasz uroczy Stasinek :) [IMG]http://i45.tinypic.com/121zvok.jpg[/IMG]
-
[quote name='__Lara']Jaka fajna paczuszka :D[/QUOTE] [quote name='piescofajnyjest']super paka:)[/QUOTE] Też tak uważam, a tak ogólnie mówiąc to ekstra pomysł :)
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikusiu, tydzień temu.....:( -
[B]Anka C. i Flo (córcia) [/B]- serdeczne dzięki za wsparcie Rumby :)
-
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
AtaO replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='natie']wątek Dropsa na fb [URL]https://www.facebook.com/events/542824945738751/543979568956622/?ref=notif¬if_t=plan_mall_activity[/URL][/QUOTE] Dzięki za linka :) Udostępniłam Dropsa....Niestety tylko tyle mogę..... -
Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)
AtaO replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='danyww']Kochane kobietki, jeżeli jesteście też na FB i możecie porozsyłajcie [URL]https://www.facebook.com/danuta.waleczekwiatrak?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=568030926561853&set=a.525122994185980.121031.106101606088123&type=1&theater:[/URL] Baaaardzo proszę.[/QUOTE] Udostępniłam na FB. Czy Drops ma wydarzenie? Chłopie gdzie Ty jesteś? Dziewczyny odchodzą już od zmysłów.....zlituj się....pokaż się!!!..... -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikarku, nie mogę pogodzić się z myślą, że Ciebie już tu nie ma.....:(:(:( Tak szybko!!!.....za szybko......!!! -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Lobaria']Kochany Wojtuś :loveu: / dziękujemy pięknie / zawiezie dziś Ikarka do całodobowej lecznicy w Krakowie. Wojtuś - jesteś niezastąpiony i niezawodny. Co byśmy bez Ciebie zrobiły ? Wielkie Dzięki za pomoc!!! -
Dotarła deklaracja stała za kwiecień od [B]Joanny R. G. z fb[/B] - serdeczne dzięki:)
-
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[B]Bambino[/B] Dzięki za wieści i powodzenia w pracy nad Goyą :) -
[B]Emiś[/B] Kasa za Rumbę w drodze do Ciebie:) Jak masz w swoim zbiorze jeszcze jakieś fotki to wrzuć, proszę. Sytuacja finansowa jest zła, zostało tylko 100 zł więc trzeba znowu prosić o wsparcie na fb....... [B]Lobaria[/B] Dzięki za Twoją deklarację, dzisiaj dotarła :)
-
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
AtaO replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ikusiu, wysyłam swoją deklarację dla Ciebie, ale w głębi duszy mam nadzieję, że wreszcie trafisz do upragnionego domu i następna będzie przeznaczona już na innego psiaka. Trzymam kciuki za wizytę PA!!!