Jump to content
Dogomania

AtaO

Members
  • Posts

    3195
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AtaO

  1. Wysyłam swoją deklarację dla Edzinka. Słodziaku, jak żyjesz gdy tyle śniegu dookoła, a już wiosna powinna być ?
  2. Wysyłam deklaracje stałą za rents za kwiecień. Wszyscy z utęsknieniem czekamy na wiosnę, czy jeszcze kiedyś nadejdzie....? I Barikowi, i Ince i wszystkim nam marzy się zielona trawa i ciepłe promienie słońca...... [B]Wtatara[/B] - trzymam kciuki za powrót do zdrowia Twojego syna !
  3. Wysyłam swoją deklarację za kwiecień dla Paury.
  4. Zaraz wysyłam nasze deklaracje dla Zdzisia, tzn. ode mnie i od rents. Jeszcze dzisiaj będą na koncie skarbnika. Szkoda, że nie było mnie tu w zeszłym tygodniu. A Zdziś na fotkach wygląda imponująco, jak model :)
  5. Wczoraj myślałam o Twojej smutnej rocznicy:(, ale piszę dopiero dzisiaj.....
  6. [quote name='paula_t']Trzymam mocno, mocno kciuki! Przepytajcie i sprawdźcie Państwa z góry na dół, z jednego boku na drugi i na ukos :eviltong: Żeby nie było powtórki z rozrywki i żeby wreszcie Ikarek trafił do wspaniałego domku![/QUOTE] Dokładnie, tak powinna wyglądać wizyta w ewentualnym, przyszłym domu Ikarka :) Zaciskam kciuki i też czekam na wieści.......
  7. Zamiast obiecanych fotek są filmiki z tegorocznych Świąt Wielkanocnych :) [video=youtube;EZrgJuKhACE]https://www.youtube.com/watch?v=EZrgJuKhACE[/video] [video=youtube;CFm6GQo1hmI]https://www.youtube.com/watch?v=CFm6GQo1hmI[/video] [video=youtube;L4ydL5wb8dA]https://www.youtube.com/watch?v=L4ydL5wb8dA[/video]
  8. [B]Joanna J. z fb [/B]przekazała swoją deklarację stałą za kwiecień dla Rumby. Bardzo dziękuję :)
  9. Dzisiaj Rumbka dostała od [B]Zajączka Wielkanocnego[/B] prezent w postaci [B]wpłaty 50 zł[/B].:multi: Zajączkiem tym jest niezawodna i pamiętająca o każdym święcie [B]Joanna R.G. z fb[/B]. Bardzo, bardzo dziękuję:Rose:. Wpłynęła także [B]kwota 88zł [/B]od [B]Lika1771[/B], która pozostała po [B]Kukim[/B] (od 08.2012 w DS). Ogromnie dziękuję :)
  10. [quote name='__Lara'] Czy deklarowicze zgadzają się przelać resztę kaski na Rumbę???[/QUOTE] [quote name='ewu']A nie pytaj Ciotka , przelewaj:)[/QUOTE] Jako skarbnik Rumby potwierdzam odbiór od [B]Lika1771[/B] pozostałej po [B]Kukisiu[/B] kasy w [B]kwocie 88 zł. [/B]Bardzo dziękuję:) Natomiast Tobie [B]__Lara[/B], wielkie dzięki że pomyślałaś właśnie o naszej Rumbie, która ma wciąż fatalną sytuacje finansową.
  11. [quote name='Lobaria'] [B]Michelle [/B], dziękujemy bardzo za przekazanie [B]Goyi[/B] i dotychczasową opiekę nad Nią :)[/QUOTE] Ja też dołączam się do tych podziękowań :)
  12. Czekam w napięciu, ale obawiam się, że i tym razem nic z tego nie wyjdzie.....
  13. Tym razem zareklamowałam Cię Rumburaku na fb jako niezawodny budzik :) Może ktoś się skusi ....?
  14. Rewelacyjne zdjęcie :) Aniołek!!! Pozwoliłam sobie wrzucić.....:oops:
  15. Mam nadzieję, że OK.......
  16. Czyli o Stasinka możemy być spokojni, to dobrze :)
  17. [quote name='auraa']Powoli pora zbierać się do domu....[/QUOTE] Z jednej strony to powód do radości, z drugiej jednak ......nie będziemy więcej śledzić Jej losu. Już mi smutno:(.....martwię się....:(
  18. Jestem tu regularnie, czytam na bieżąco wieści, ale nie zabieram głosu.....:oops: No i cały czas trzymam kciuki!!!
  19. [quote name='Martika@Aischa']Rumba kochany psiaku ....pora do domku !!!!!!![/QUOTE] No fakt, najwyższa pora......:razz:
  20. Jak ten czas szybko mija.....Denisku, jestem u Ciebie :candle:
  21. Ujawniła się cicha wielbicielka Rumby - [B]ppmat[/B] i przekazała dla suni kwotę 25,00:multi:. Bardzo, bardzo dziękuję !:)!:)!:)
  22. [B]Pani Mario Z. [/B]- serdecznie dziękuję za przekazanie kolejnej wpłaty dla Wilczka :)
  23. [quote name='Malgoska']a co u pieska?[/QUOTE] Dzięki za odwiedziny naszego słoneczka :) Samuś radosny, skory do zabaw o różnych porach dnia no i po wieczornym spacerze około 22-ej również:crazyeye:. Podobnie jak my z utęsknieniem wyczekuje wiosennego słońca, żeby wreszcie wygrzać kosteczki. Powoli myślimy o wizycie u fryzjera, bo zarósł już niemiłosiernie. Czesać mogę tylko wybrane partie Jego ciała :), a przy niektórych jak spróbuję dotknąć to mogę zostać bez ręki;) ewentualnie palca, więc nie ryzykuję...... Ale zanim zrobimy wiosenny porządek, to jeszcze pstrykniemy fotki.
  24. [quote name='Lobaria'][B]Bardzo mi przykro, ale jutrzejszy wyjazd całej trójki zatrzymany. Ptysia - niestety - ma kłopoty ze szwem i dzisiaj lekarz przyjechał i zadecydował o pozostaniu pod jego opieką. Rad nie rad musimy uszanować tę decyzję, w tym stanie Pysia jechać nie może a z nią cała trójka czeka. Lekarz na bieżąco będzie informował jak wygląda sprawa i kiedy wyjazd . Bierzemy pod uwagę nawet tydzień.[/B] Tylko ja nie ma się babrać, skoro po dobie po sterylece sunia tragiła do brudnego kojca !!!!![/QUOTE] Dokładnie!!! To jakaś masakra :(
  25. [B]Emiś[/B] Kasa za Rumburaka w drodze :)
×
×
  • Create New...