[quote name='b-b']Moja wpłata też poszła i pewnie jest już na koncie bo ten sam bank.
Proszę o potwierdzenie na bazarkowym wątku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240866-KONIEC-ROZLICZAM!!!-Ciuszki-i-torebki-dla-szczeniaków-do-15-03-20-00"]:)http://www.dogomania.pl/forum/threads/240866-KONIEC-ROZLICZAM!!!-Ciuszki-i-torebki-dla-szczeniaków-do-15-03-20-00[/URL][/QUOTE]
Przypominam się ;)