-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
[quote name='Sarunia-Niunia'] [B][SIZE=3][COLOR=#a9a9a9][/COLOR][COLOR=#a9a9a9]Po dzisiejszej rozmowie z Panią Doktor nadal dobre wieści: Malutka systematycznie przybiera na wadze, dzisiaj jest to już 1,127kg i dostaje aż po 22 gramy jedzonka!!! Jak zapytałam (a może nawet bardziej stwierdziłam), że z Małą wszystko w porządku, Pani Doktor mnie nieco "powstrzymała" i przypomniała, że dziecko wciąż leży na oddziale Intensywnej Terapii, i jedno co brzmi pozytywnie to to[/COLOR], że na teraz u Malutkiej nic nie budzi niepokoju...[/SIZE][/B][/QUOTE] I oby tak już zostało !!! [IMG]http://cafe.joe.pl/sub_images/pictures/eeebab28ca34b3b3703c5fc3f5ba43c2_th2.gif[/IMG]
-
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja mam nadzieję, że Karolci trafi się lepsza "oferta" domu. Takie maleństwo dla dzieci i to aż trójki? Szkoda maleństwa:roll: -
Ten ogone w górze bardzo cieszy!!!!:D
-
[quote name='Panna Marple']A ja siedzę i ryczę...Właśnie z policji wróciłam i od weta- na mojego Romanka (10 lat, 7kg, od maja jest już "nasz") rzucił się rottweiler...W lesie. I gryzł, szarpał i kąsał...Romanek bardzo słaby...:-([/QUOTE] O Boże!!! Biedny maluch :(
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, że u Was wszystko OK :) A bazarki idą tak: Anuli i Gosiapk już się zakończył [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250557-ROZLICZAMY-Biżuteria-buty-torebki-i-ciuszki-dla-Pudlisi-do-5-02-20-00[/URL] Uzbierało się około 230zł a na tym dopiero ruszyliśmy i właśnie wysyłam zaproszenia :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250741-ciuszki-kozaki-i-świecidełka-na-dług-po-Pudlisi-10-02-20-00[/URL] Więc spokojnie :) Poczekajmy aż się nasz zakończ\y -
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
b-b replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszunia557'][B]b-b[/B] wyjaśnij proszę, co oznacza, że 3 pakieciki mamy ? :oops: Bo wstyd, jak byk, nie rozumiem... że dla 3 psiaków komplet ogłoszeń ?[/QUOTE] Wykupione są 3 pakieciki czyli 3 x ogłoszenia na tych portalach: tablica.pl gumtree.pl morusek.pl doadopcji.pl adopcjapsa.pl alegratka.pl ogloszenia.wp.pl cafeanimal.pl cwirek.pl kokosy.pl [url]www.adin.pl[/url] olx.pl owi.pl sloniu.pl przygarnijzwierzaka.pl szarik.pl psy.pl oddam-psa.pl [url]www.hodowcy.com.pl[/url] offer.pl Albo każda maluda będzie miała osobne ogłoszenia albo zrobicie na 3 różne miasta/województwa. To już zależy od Was :) -
I oby tak dalej maleńka!:)
-
Wspaniale, że i ta maluda dostała szansę od losu:) Oby i Majeczka jak najszybciej ją dostała :)
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
b-b replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Bazarek Cisowianki dla Owczarkowej Skarpety[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250836-Decupagei-różności-dla-Baloniarek-i-OWczarkowej-26-02-20-00-skarpety?p=21849262#post21849262[/URL] -
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
b-b replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Najpozniej w sobotę.[/QUOTE] No to jeszcze trochę i mała przestanie się ubrankiem stresować :) -
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
b-b replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Kiedy zdjęcie szwów? -
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
b-b replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
A ja dopytuję się co z ogłoszeniami, czy już potrzebne informacje zostały podesłane do Ziutki?:cool3: -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
b-b replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']uprzejmie donoszę, że chomik odmawia współpracy na spacerach i każe się nosić na rączkach :cool3: wczoraj mało mi ręka nie odpadła bo wybraliśmy się na dłuższą przechadzkę i trzeba było tachać te 3 i pół kilo :evil_lol: w domu drze się na mnie jak chce na kolanka, całkiem juz weszła mi na głowę pchła jedna ;)[/QUOTE] No proszę ! Widzę, że szkolący się zmienił :D Cwaniara mała :D -
Zbiorczy wątek zwierząt pod naszą opieką. Sytuacja bardzo ciężka!
b-b replied to Macia's topic in Już w nowym domu
Towarzystwo na medal...a Kurcik ta mordunia urocza!:) -
Wspaniałe postępy! Oby tak dalej:)
-
Emi- mikroskopijna, skrajnie zachudzona sunia,ma dom :)
b-b replied to Ellig's topic in Już w nowym domu
Swietne zdjęcia....no ale nic dziwnego skoro taka śliczna na nich panienka :D -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik']Dorothy na Fb zagląda,wiec na szczęście nic jej się nie stało :smile: Miałam na myśli,że na wydarzeniu Pudlisi,tak jak i tu,nie ma nowych wiadomości...[/QUOTE] No to tyle dobrze ufffffffff:) -
Miniaturkowa Karolcia i jej towarzysz Bonusik już w swoich domach:)
b-b replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Karolci i Bonusika [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250789-Słuchawka-MOTOROLA-męskie-kurtki-koszule-i-inne-do-12-02-20-00?p=21841687#post21841687[/URL] -
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='beataczl']moze ja zadzwonie do Dorothy jutro..jak uwazacie?:oops:[/QUOTE] Też o tym pomyślałam. Jestem ZA! -
[quote name='agasz']Dziś już było dużo lepiej.Zrobiła sama parę kroków i siku było! W domu już się nie załatwia, chyba czeka na spacerek. Miała dziś sesję zdjęciową. Może wstawią Mortes i Roszpunka. Byle tak dalej...[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
-
Jestem Pudlisia i mam juz swoj wymarzony domek -u Dorothy !!!!!
b-b replied to beataczl's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bogusik'][COLOR=#a9a9a9]Jejku dziewczyny,czy coś się stało?[/COLOR]Na Fb tez nie ma wiadomości... [COLOR=#a9a9a9]Dorothy,napisz co jest z Pudlisią...?[/COLOR][/QUOTE] Mam nadzieję, że nic się Dorothy nie stało :roll: