Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. I ja będę trzymać za zgodne zapoznanie:)
  2. Jak wspaniale się czyta takie wiadomości:)
  3. [quote name='wiewoira']Cioteczki kochane jeszcze tylko troszkę,tylko ciut,dzieli Tolunia od lepszego życia :loveu: Po 17 bedziemy dzwonić aby się upewnić że dyżurujący w schronie jest i możemy przyjechać..Mam nadzieję że nie bedzie żadnej interwencji i przed 18 bedziemy już wiozły chłopaka na "pranko" może pierwsze w jego życiu ... :multi: Samochód już zatankowany i tylko czeka by przewieźć pasażera ;) Paragon wstawię jak go "obfocę" ;) W tej chwili na paliwo idzie z pieniążków zebranych dla Toleczka ale tak jak i przy Jurandzie ja systematycznie bedę po troszku oddawać mu te pieniążki ;)[/QUOTE] A ja kończę fotografować fanty i najpóźniej w niedzielę - oby czas mi na to pozwolił - będzie dla Tolo bazarek :)
  4. Kolejny bazarek z fantów od Nutusi :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251012-CIUCHY-34-48-na-owczarki-do-22-02-20-00?p=21880110#post21880110[/URL]
  5. [IMG]http://iv.pl/images/42906535493550455106.jpg[/IMG] Dla ciebie Zośka :)
  6. [IMG]http://2.bp.blogspot.com/-9xYidtnMBVU/ToyqwS5On0I/AAAAAAAAGdQ/R9reFXyfGv8/s320/31c.jpg[/IMG]
  7. Na starość mu się tak robi?:cool3::D
  8. [IMG]http://iv.pl/images/22340746608811573411.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Gusiaczek']Emi, kciuki zaciśnięte :)[/QUOTE] Mooooooocnoooo:)
  10. Ostatnie zdjęcie powala! Wspaniale, że trafiła na taki domek:)
  11. Na wszystkich zdjęciach widać, że malutka dobrze się w swoim domku czuje:)
  12. [quote name='beataczl']:) potwierdzilam wplate 224,30 zl na bazarku : [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250557-ROZLICZAMY-Biżuteria-buty-torebki-i-ciuszki-dla-Pudlisi-do-5-02-20-00/page39"]ROZLICZAMY Biżuteria, buty, torebki i ciuszki dla Pudlisi do 5.02 -20.00[/URL][/B][/QUOTE] Z drugiego uzbietaliśmy z nadpłatami 138,70zł :) Beatko proszę o potwierdzenie na bazarkowym wątku:)
  13. Bazatrk dla owczarków [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250395-Ciuszki-buty-torebki-i-etui-dla-owczarków-do-19-02-20-00?p=21875756#post21875756[/IMG][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250395-Ciuszki-buty-torebki-i-etui-dla-owczarków-do-19-02-20-00?p=21875756#post21875756[/URL] :)
  14. Bazarek dla Rudiego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250402-DZIECIĘCY-dla-RUDIEGO-do-19-02-20-00?p=21875488#post21875488[/URL] :)
  15. [quote name='kolejna kobietka']Dowiedzialam sie od Kasi, ze u Elmo wszystko dobrze. Jest juz po kastracji. Zdarza mu sie kopulowac jak jest podekscytowany, ale nauczyli sie go wyciszac i jest o wiele lepiej. Ogolnie nauczyli sie z nim zyc ;)[/QUOTE] To wspaniale! bo bałam się ,że z czasem będą mieli tych jego figli dość. Ulżyło mi :)
  16. [quote name='Mysza2']To czekamy na dalsze wieści i fotki:)[/QUOTE] Czekamy, czekamy :)
  17. [quote name='Bogusik']Najwazniejsze,ze rokowania są jednak optymistyczne...:smile: Mocno trzymam kciuki za zdrowie Mikunia i ten jeden,ale właściwy domek dla Sawanki :kciuki::kciuki::kciuki:[/QUOTE] I ja zaciskam kciuki za psiaki !:)
  18. Poszukuję pilnie Toli :roll:
  19. Powodzenia maleńka :) Mam nadzieję, ze Pani bedzie dawała znać co u małej :)
  20. [quote name='Doda_']na hotelik .. jedzie do dexterki. .. i na leczenie też. To wiekowy pies.[/QUOTE] Dziękuję za informacje:) Wspaniale, że nie będzie musiał już siedzieć w schronisku :) Chciałabym chociaż jednorazowo pomóc Tolusiowi:) Bardzo proszę o kontakt na PW osoby, która będzie przyjmować wpłaty z bazarku i na końcu kiedy już wszyscy wpłacą rozliczy się ze mną z kosztów wysyłek i kopert. Ja od jakiegoś czasu nie przyjmuję wpłat na swoje konto. Za dużo tego przy ilościach bazarków jakie robię.
  21. Przepraszam ale dzisiaj nie czytam coś ze zrozumieniem :oops: Na co zbieracie pieniążki dla Tola? Nie czytałam całości wpisów bo brak mi na to czas ale może któraś z cioteczek napisze mi kilka słów? Z góry dziękuję :)
  22. Witaj królewno Emi :D Domki się o ciebie dopytują a cioteczki ci wybiorą taki naj naj naj lepszy!!!:)
  23. [quote name='Gosiapk']Beatko, czy wiadomo już po skończonym jednym bazarku (może dwóch?), ile Pudlisia ma długu jeszcze do spłacenia?[/QUOTE] Z Twoich fantów z nadpłatami jest 58,80zł Z fantów od Anuli/Bogusik - 162zł a ile się z nadpłat zbierze to się okaże jak marit23 wpłaci pieniążki. W tej chwili jest 2,50zł Ostatni bazarek z fantów Ewanka i świecidełek uzbierało się za fanty 127zł Z nadpłat jest teraz 2,50zł . Czekamy na reszte wpłat bo dopiero się zaczęły :)
×
×
  • Create New...