Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wspaniale! Bądź baaaaardzo ostra! :) W takim razie zostawiam obietnicę na...może mamuśkę dziewczynek?
  2. Zastanówcie się czy lepiej wykupić co 7 dni czy na 30...a w razie czego to można podmienić na ogłoszenia dla innego pieska?
  3. I ja je z chęcią opłacę tylko proszę podesłać mi koszta i dane do przelewu. Gdybym tylko mogła to by była moja...
  4. Jestem i ja u małej :) Co za uroczy pycholek :D
  5. Jak się reszta psiaków na DT dowie,że u anecik dostaje się super furę to każdy będzie chciał u niej być :) Przystojniak z niego, że ho ho hooooo :D
  6. Mała Mi to taka kokietka :D...ale Migotka to jest cudeńko puszczające ciągle oczko do człowieka :D
  7. Same dobre wieści :)
  8. Dobre słowo też jest na wagę złota :) Oj wielki Kochana wielki! :) Tez czekam na to z utęsknieniem :) Cuuuudne :D
  9. U mnie też by tak było. Nie potrafiłabym ich oddać w obce ręce :) Szkoda, ze do kuleczek nikt z zaproszenia nie wpadł. Nawysyłałam się tego i cisza :( Bazarek też świeci pustkami.
  10. .............
  11. Może trzeba by przy kolejnej wizycie zapytać panią wet? :) Maludy są urocze a nasza jednooka piękność i tak znajdzie szybciutko domek. Trzymam za to mocno kciuki :)
  12. Jestem i ja u dziewczynek. Są tak cudne , że raz dwa znajdą swoje domki :D Zabiorę się jutro za robienie zdjęć do obiecanego bazarku :)
  13. Bidulek. Powinni zapytać...ale pewnie był mus.
  14. Kurcze anecik...nie nadążam za Tobą :D Kruszynka śliczna! Stadko Ci rośnie ;)
  15. Bardzo się cieszę :) Gdybym przegapiła ich wątek to podeślij mi go proszę. Zrobię choć mały bazarek dla maluszków :)
×
×
  • Create New...