Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Mała ma od wczoraj 133 wejść. Może Kraków przyniesie jej domek? Trzymam kciuki!
  2. Kolejna bidulka skrzywdzona przez jakiegoś ssss...la tak bardzo ,że strach jest silniejszy nż chęć bycia i poznania życia w domu z człowiekiem.
  3. Na FB nie pomogę bo mnie nie ma.
  4. Jeszcze raz tutaj ... Elu też zrobię dla małej tylko przed świętami ni jak nie dam rady:( Anulko... Bardzo Ci dziękujemy za szybką reakcję. Trzymam kciuki aby już było teraz tylko lepiej. Oby już nie było wymiotów. Biedna maleńka. Za to ja jeszcze mam i oczywista oczywistość dałam ;)
  5. Moja Mika miała 14 na samym olx. Długo czekała na własciwy domek ale...jeszcze nie zapeszam bo jest tam dopiero 2 tygodnie ;)
  6. Mysza2 ma chorą sunię i pewnie przez to jej na dogo nie ma :(
  7. Nie dobre wieści. Mam nadzieję,ze mała szybko wyzdrowieje. Elu Zuzia dostanie pieniążki z mojego bazarku, który byl dla Miki. Za przewóz Miki do DS zapłacił domek wiec te pieniążki przeleję na konto dla Zuzi tylko mi je podaj. Co prawda brak mi jeszcze jednej wpłaty ale zawsze to już coś .
  8. Jasne tylko napisz mi na PW bo może to ujść mojej uwadze ;) Ale Tigra szaleje a ogonek wciąż na chodzie :) Ładną ma publiczność :D Perełka na Kraków: https://www.olx.pl/oferta/mala-perelka-szuka-domu-CID103-IDxTgLR.html
  9. no to lecę po zdjęcia i już robię dziewczynie :) A nr telefonu jaki dać do kontaktów?
  10. Jeśli możesz? Bo ja anty jestem :/ Chyba,że coś zmienię w tym jakie ma?
  11. No i git! Domek musi być wart psiaczka a nie odwrotnie :) A może i ja coś dziewczynce na OLX zrobię?
  12. Postaram się i w styczniu coś podrzucić tylko proszę przypomnij mi koło 10.01 :)
  13. A może zrobić jej na olx ogłoszenie? Zawsze będzie jedno więcej ;)
  14. A te ślipka? cudowne :D
  15. Takie małe cudeńko i nie ma jeszcze domu. Ludzie są dziwni :/
×
×
  • Create New...