-
Posts
34666 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gusiaczek
-
Istar i ja serdecznie gratuluję :) Kochana jesteś, że przytulisz Kajunię jest taka urocza. Gdyby nie to, że Ovo mogłaby ją atakować, właściwie to pewnnik, bez wahania wzięłabym do nas ...
-
Nie pomogli a zaszkodzili, to jest maskara! :(
-
I ja zaglądam ciekawa, jak się czuje Lejdi ...
-
Następnym razem będą dwie! ;) :) Serdeczności zostawiam :)
-
Dam nawet nie jednego :) Agat, dziękuję .Przykro, że piłeczka jedna, ale co się tłumaczyć będę - tak wyszło :(
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
Gusiaczek replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
Bajor wbity w kąt, a Wasze stado w małe posłanka ;) Minimaliści :D :D :D -
Może i dostałabym, ale nie chciałam za bardzo się narzucać ;) Kajunia wspięła się na mnie na pożegnanie i gdy głaskałam po łepetynce robiła maślane oczy :) Mam nadzieję, że przed wyfrunięciem do DS uda nam się jeszcze spotkać i wtedy już tak ostrożna nie będę ;)
-
Polecenie przelewu w wys. 362.00 zł dla Lejdi ustawione na poniedziałek. Po zaksięgowaniu prosimy o potwierdzenie na wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/340730-rozliczam-ovolumen-noworoczny-do-5012018-godz-2100/ Pozdrawiamy i zdrówka życzymy z całego serca :)
-
Kawa/Kajunia jest p r z e u r o c z a! Ma spojrzenie, które stopi nie tylko lód, ale i skałę rozkruszy. Życzę Jej wspaniałego, pełnego miłości domku :) Wróciłam z cudownego spaceru po ukochanym Moczydle w nie mniej cudownym towarzystwie Agat, Figaro i Kajuni <3 Dzisiaj słynny bazar na Olimpii, więc masa luda i Kajunia nieco tym się zestresowała, pogłaskałam jej mordeczkę dopiero na dowidzenia, bo nie chciałam jej sobą stresować dodatkowo.
-
Prawdę rzekłaś :) Dzisiaj, w samo południe mam randkę z Kawą! ;) :)
-
Zaglądam do biedniusi .... serce pęka z żalu. Nie ma słów na to, co człowiek przez ignorancję wyczynia, a cierpią zwierzaki :(